שרשור היכרות

v e g a

New member
תראו אותי

אז היי. לא כתבתי בפורום הקודם אף פעם, אבל נכנסתי די הרבה לאתר, בעיקר בשביל לראות אם יש חדש לגבי הופעה של החבר'ה. עכשיו יש גם תשובה הגיונית ומובנת לגמרי של למה לא היה חדש לגבי הופעה.. בכל מקרה, הלהקה הישראלית האהובה עליי, ההופעות שלהם פשוט מצויינות וכו' וכו'. ועכשיו, לעניין: שם: נועם גיל: 20 מיקום: התחנה הבאה - רחובות מסנג'ר: [email protected] ושתהיה גם תמונה (בה אני אפילו חושב שאני מנגן את "אחלום לנצח"), נעשה את הג'סטה... בקיצור - המשך מוצלח לפורום!

Benn Is Kane

New member
בהצלחה לפורום ../images/Emo13.gif

מקווה להיות פעיל כמה שאפשר. שם: בן ג'יני גיל: בקרוב 20 מיקום: חיפה מסנג'ר/אימייל וכו': [email protected] התמונה, מלפני שנתיים בערך. לא הרבה השתנה מאז, חוץ מהשיער שארך.

ping93

New member
../images/Emo152.gif

שם: לילך גיל: 17 מיקום: ירושלים מסנג'ר/אימייל וכו': [email protected] פעם הייתי ממש מכורה ללהקה, אבל היום כבר פחות. אני עדיין הולכת להופעות כשיוצא, הם בין הפרפורמרים הטובים בארץ. בימים אלה אני בעיקר מכורה לדייויד בואי.

IkMfNiY

New member
גם אני ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

שם: יעל
מסנג'ר/אימייל וכו': [email protected] יעל

Lp Fairy

New member
הוווו

שם: רעות גיל: עוד חודשיים וחצי 20...[= מיקום: חחח קרית חיים וקרית שמונה (לא, זה לא קרוה אחד לשני...) מסנג'ר/אימייל וכו': [email protected] וכמובן, תמונה! [=

אני אומנם לא יוצא הרבה הבייתה, אבל אעבור פה

לפעמים, אז אני גם אצטרף:) שם: אלדד, אבל יש הרבה מאוד שקוראים לי ג'ים. גיל: 19 וחצי. מיקום: קריית טבעון מסנג'ר/אימייל וכו': [email protected] (מסנג'ר) וכמובן, תמונה! הו וול (כבר אין לי את התגיות האלו, עכשיו יש לי תגיות צהובות של קורס מפקדים

DonnaJoe

New member
כנראה שאני הכי צעירה פה.

שם : חן גיל : 14 בקרוב מיקום : פתח תקווה ( אוי, הבושה ) מסנג'ר / מייל : במסרים תמונה ( הדבר היחידי שהשתנה הוא שצבעתי את השיער לאדום - ג'ינג'י )

:ם פתחו פורום ללהקה האהובה עליי D:

שם: ענבל גיל: 15 מיקום: רחובות מסנג'ר/אימייל וכו': [email protected] סורי על התמונה, יש לי חוסר בתמונות כרגע..אני נראית יותר טוב במציאותXD

למעלה