תוצאות ל"זמרת השנה"...

../images/Emo124.gif תוצאות ל"זמרת השנה"...

טוב, אני מודיע בזאת על אחד הקרבות המתישים ביותר שהיו כאן מאז תחילת הפורום : 55 אנשים הצביעו בסקר ! (זה די הרבה, תורידו לעצמכם את הכובע !), אני גם מתעלם מכל חשד שיש (לי) להטיית הבחירות אבל הנה בואו נתחיל, לסיבוב הבא עולות : מדונה עם 30% מהקולות (סה"כ 17), קיילי מינוג עם 27% מהקולות (סה"כ 15), נלי פורטדו עם 23% מהקולות (סה"כ 13), ג´ניפר לופז עם 7% מהקולות (סה"כ 4) ו...דידו הבלתי נלאית עם 5% (סה"כ 3). אתם יותר ממוזמנים להצביע כעת ל"להקת השנה", ההצבעה תיסגר ביום חמישי, הביאו את עצמכם ואת כל קרוביכם !

**Blue-Lagoon**

New member
אז שמת בלינק...

משהו אחד שאני לא מבינה שמת את הקורס שלא עשו כמעט כלום השנה בעוד שלינקין פארק הוציאו 5 סינגלים מהדיסק שלהם... מה ההיגיון פה?

GEL

New member
צפניה -דחוף!!!!!!!!!!

שכחת את אחת הלהקות הבולטות של השנה דפש מוד שכחת את I FEEL LOVE הענק ???ואת FREELOVE?.........

אז ככה..

הקורס הוציאו בתחילת השנה את give me a reason עם הסצנה קורעת הלב של אנדראה כמעט נרמסת בידי סוס לבן ועכשיו הם הוציאו אלבום אוסף עם סינגל מתקתק מתמיד... דבר שני - וכאן אני עונה לקריאתו הנרגשת של gel : נכון...דפש מוד אכן להקה בולטת, וכן היא הוציאה סינגלים טובים מאוד...אבל...על כל להקה שמצויה ברשימה יש עוד 7 אחרות...גם s club 7 הוציאו סינגלים, גם wheatus...אין מקום לכולן, צריכים להיות פרקטיים...ומכאן - בהחלט יכולתי לבחור 5 להקות רנדומלית לפי העדפה אישית שלי ולהציב אותן בסקר, ניסיתי לפתח את זה כמה שיותר, 10 להקות נראה לי בהחלט די והותר !

ובכן צפן, אני חייב להודיעך שחבריי

טוענים כי יש בעיות עם הסקר והם אינם מצליחים להצביע. בכל אופן, מכיוון שניתן עדיין להצביע לסקרים שבארכיון, צפה לתוצאות חדשות ומפתיעות.

KM-AIR

New member
גו ג´רי!!!

היי.. ראיתם אתמול באם טי וי the story of Kylie Minogue ?? פעם ראשונה שיצא לי לראות את זה- וזה שירות ממש טוב!!

KM-AIR

New member
חבר´ה זה בטח ממש יגעיל אתכם

... אבל הלהקה שהכי חיבבתי השנה הם "הירסיי". אני מודע לזה ששנה הבאה כבר לא יכירו אותם (במיוחד בשל ה"הצלחה" של האלבום החדש שלהם) אבל הם כאלו מתוקים... במיוחד נואל, שכשיחזור להיות מלצר ב-2003 אני מבטיח לתת לו טיפ ענקי!

זה באמת ממש מגעיל אותנו..

היר´סיי? אפילו ליברטי או בלו ("אנחנו לא מבינים למה כולם בוכים על המתים מאסון המגדלים, כשכל יום נהרגים דולפינים") עדיפים. וואחס. ואני אגב ראיתי את סיפטרה של קיילי מינוג ונזכרתי בחלחלה בתקופה האנורקטית שלה באימפוסיבל פרינסס. טוב לראות שהיא אכלה משהו מאז.

KM-AIR

New member
אוקיי.

יכול להיות שבגלל שלא היו מתוקשרים כ"הירסיי" השנה, נכנעתי ל"דה סאן" הם מזייפים בטירוף כשהם שרים בלייב, אבל הם כאלו חמודים!! אי אפשר להסביר את זה. אגב- פיט ווטרמן אמר שתוך שנה הם כבר יהפכו לכשלון, ונראה לי שהוא צודק. בהתחשב בעובדה שלא אחרת מאשר בטי בו המוערצת כתבה להם את pure and simple ושהשיר היה צריך בכלל לצאת תחת קולותיהן המזייפים פי כמה של להקת הבנות המזעזעות "גירל ת´ינג" (מי??)- אז אפילו בשטח המוסיקה הם עוברים.

למעלה