תוצאות ראשוניות לסקר...

../images/Emo124.gif תוצאות ראשוניות לסקר...

אז ככה - לגמר העפילו רק 4 זמרים כי במקום החמישי יש לנו תיקו של כמעט כל היתר...מעפיל מהמקום הרביעי עם 8% וייקלף ז´אן...מהמקום השלישי עם 12% אמינם, מהמקום השני עם 16% לני קרביץ ובמקום הראשון כרגע - עם 50% מהקולות - רובי וויליאמס !!! אתם יכולים כבר עכשיו להצביע לזמרת השנה ! may the best blonde win !

**Blue-Lagoon**

New member
יש!!! אמינם עלה לגמר!

פששש מי העוד איש או שניים שבחרו בו?!?! טוב אנשים (נלי פורטדו) עכשיו (נלי פורטדו) תלכו (נלי פורטדו) להצביע (נלי פורטדו) לסקר (נלי פורטדו) החדש (נלי פורטדו). וכמובן אני לא ניסיתי לשכנע אותכם לבחור במישהי (נלי פורטדו) מסוימת (נלי פורטדו) אמילי BRAIN WASHER

יניב1

New member
טוב, אני לא יכול לבחור קליפ

מהסיבה הפשוטה שפשוט לא כל כך ראיתי קליפים לאחרונה (מה שכן ראיתי ואהבתי זה של קיילי CANT GET U OUT OF MY HEAD מינו) אבל הלהיט של השנה הזאת לפחות בשבילי הוא ללא ספק CHASE THE SUN של PLANET FUNK - שיר פשוט ענק! ומי שלא מסכים שיקום עכשיו! בקשר לזמרת... אני אהיה משוחד אם אני אגיד קיילי מינו, אז נלך על ג´ניפר לופז שהזניקה כמה להיטים גדולים עם קליפים טובים (AINT IT FUNNY, I"M REAL) - וזמר? אני יצטרף לרוב עם רוב וויליאמס. מה אתם חושבים?

אתה באמת רוצה לדעת ? ../images/Emo67.gif

מה זה משוחד ? תגיד לי מה לקחת בתאילנד ? לגבי chase the sun מצטרף לדעה כי זהו שיר טוב...הלהיט של השנה ? לא הייתי ממהר...

למעלה