תזכורת+ פרטים

../images/Emo124.gif תזכורת+ פרטים

ביום שני הקרוב, ה-5.11, בעז מופיע בצוזאמן, לילינבלום 25, ת"א אני לא יודעת אם צריך להזמין כרטיסים מראש, אבל הנה טלפון, שלא תגידו שלא אמרתי 077-3302929 ולמהססים- אני רק יודעת שבביאליק אי אפשר כבר להכניס סיכה בהופעות שלו אז.. אני בעד להתקשר
(ועוד 2 למזל
) מי הולך? אני ככל הנראה אהיה שם, אם ירצה המרפי, או משהו בסגנון..
נ.ב: זוהר, סליחה שמחקתי לך את ההודעה, פשוט נתתי קודם מספר לא נכון כי יש טעות באחד האתרים והטלפון שנתתי קודם מגיע למשפחה אז זה היה די קריטי למחוק
את מוזמנת להגיב שוב

תראי, הסינדרום נסגר, אז

פשוט תקווי שפעם הבאה שבעז יגיע לירושלים זה יהיה למקום שמותר להיכנס מתחת גיל 18. אני בעז שיופיע ב'כנען'. זה מקום חדש וזה אחלה מקום. וזה ממש קרוב לאיפה שהיה הסינדרום. אבל כבר עזבתי את ירושלים אז לגבי זה לא משנה ממילא.

בואי כבר במקום לבכות כל הזמן! ../images/Emo46.gif

הגעת לקסריה, זה יותר רחוק לך, כולה ת"א.. בואי!!! אנחנו נהיה שם זורי, יעלי, חברה שלי ללימודים, דנה (מפורום אביתר) ו-2 חברות שלה, אני.. ואולי גם בעז ירצה לבוא וזה..
נו בואי!!!!!

TEENAGER1

New member
הגעתי לקיסריה באוטו עם אחותי!

זו לא בעיה של מרחק, אני מוכנה לגמוא כמה מרחקים שצריך בשביל הופעה של בעז סוף סוף... הבעיה היא שאין לי איך לחזור

רכבת?

מסתבר שיש רכבות גם בלילה (נאלצנו לברר את זה
) וחוץ מזה אף אחד לא אסר עלייך להביא איתך מלווה עם רכב..
מה גם שאת תמיד יכולה לבוא אליי/ אל זורי (אני מניחה) אח"כ ולנסוע בבוקר ו.. ו.. בואי!

את מבינה שהילדה עוד לא ראתה הופעה

של בעז? מיכלי, אפילו את השיאים שלי שברת.. ותאמיני לי, במקרה שלי עם בעז משום מה מרפי החליט להיות מאוד עקבי ועקשן..
אני נלחמת בו, תצטרפי כבר!

TEENAGER1

New member
אין רכבות לירושלים בלילה

אף אחד לא יבוא איתי לת"א בשביל ההופעה, ובשביל לנסוע בבוקר ולהגיע לכאן בזמן אני אצטרך לצאת כבר בלילה
בקיצור, אני לגמרי רוצה לבוא אבל זה פשוט לא יילך. תאלצו לשתף אותי וירטואלית. אני אהיה איתכן בנפשי
ופניה נרגשת לבעז: בוא כבר לירושלים!

נו טוב.. ניסינו.. ../images/Emo4.gif

בדיוק בכיתי לחברה שלי שאני חייבת לשכנע אותו לעבור לחדרה איכשהו (
) ולהפסיק עם הת"א המזוויעה הזו כי אין לי עצבים לנהוג לשם הערב
(הפוביות מהתאונה מתחילות להראות את פרצופן המכוער, אבל אני אסע, בתקווה גם להגיע..
)

GalitLondon

New member
את תגיעי ../images/Emo13.gif

תחשבי חיובי.. וחוץ מזה לנסוע לת"א זה הכי סבבה והעיקר שתהני! (הלוואי ויכולתי להיות שם היום.. על ה-19 אני לא אוותר כבר)

TEENAGER1

New member
נה נה נה נה נה נה../images/Emo99.gif

היה כ"כ כיף לשמוע את זה! ועכשיו "תנופה".. וואי.

למעלה