הכר את הפורום

Dorushh 3

New member
למה קוראים לך צ'ן?!../images/Emo12.gif

שירי מימון או נינט טייב? תמר קינן או טלי שרון? מירי מסיקה או שרית חדד? נא להיזהר בתשובות

chen010189

New member
כי chen נשמע כמו צ'ן ושיר התחיל

במסורת..
(שיר זה Dark Force..) שירי מימון או נינט טייב?שירי תמר קינן או טלי שרון?טלי מירי מסיקה או שרית חדד?מירי נא להיזהר בתשובות..לא רוצה

danit1234

New member
צ'ן השאלות הקבועות שלי ;)

פרטים אישיים שם אזור מגורים גיל כיתה תחביבים תפוז פורומים שאת גולשת\כתבת בהם קומונות שאת חברה בהן אוטמוטיקון אהוב רשומה לתפוז מ ניקים(פיצולים ) נוספים? האם אי פעם עישנת שתית אלכוהול בכית בסרט דעתך על טלי שרון דרור נובלמן רוני (דואני
) הפורום הזה ואחרונה שחקן שהיית רוצה לראות בטלנובלה הבאה

chen010189

New member
הופה שאלון!!

פרטים אישיים שם:חן אזור מגורים:חיפה גיל:16.5 כיתה:י"א תחביבים:משחק, ריקוד, קריאה, מוזיקה תפוז פורומים שאת גולשת\כתבת בהם:עכשיו: טלנובלה בע"מ, טלי שרון, השמינייה, פיק אפ.. פעם: ניהלתי את פורום שייגעצ, כתבתי בפורום סקס לנוער ופורום בנות קומונות שאת חברה בהן:אורי אומנותי, יחיאל אלקבץ, אביב אלוש, דרור נובלמן אוטמוטיקון אהוב:
רשומה לתפוז מ:אוגוסט 2004 ניקים(פיצולים ) נוספים?חחחחחח הרבה!! בהשפעת אורלי
האם אי פעם עישנת:
שתית אלכוהול:
בכית בסרט:
דעתך על טלי שרון:
דרור נובלמן:
רוני (דואני ):
הפורום הזה:
ואחרונה שחקן שהיית רוצה לראות בטלנובלה הבאה: טלי שרון

נאאאטלי

New member
צ'ןןןן../images/Emo99.gif&%^&%^&%^../images/Emo29.gif

מה קורה
איך היה לך אתמול במפגש
התרגשת
נהנית
מה את חושבת על הפורום
תעשי לי ילד&^%&%^&%^*

chen010189

New member
נטלי^%#$!@

מה קורה?סבבהההה איך היה לך אתמול במפגש?התרגשת?נהנית?מ א ו ד מה את חושבת על הפורום?
תעשי לי ילד&^%&%^&%^*2?

chen010189

New member
../images/Emo122.gif שיהיה ספר סודוקו אבל

מה זה המתנות האלה ליומולדת?
למרות שאמא שלי הייתה מקבלת ספר של סודוקו כאילו היא קיבלה 50,000 דולר

נראה לי ששאלו את כל השאלות....

אבל הנה עוד : מה החלום שלך? צבע אהוב? מאכל אהוב? תוכנית אהובה? אתר (באינטנט) אהוב? זמר אהוב? זמרת אהובה? שחקן אהוב? שחקנית אהובה? ים או ברכה? סקעת או מאויל (הראל) ? גשם או שמש ?

chen010189

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

מה החלום שלך?להיות שחקנית צבע אהוב?סגול מאכל אהוב?פסטה תוכנית אהובה?השמינייה אתר (באינטנט) אהוב?תפוז זמר אהוב?אין אחד, כל הזמרים של הרוק הישראלי זמרת אהובה?ניקה שחקן אהוב?אורי אומנותי ואביב אלוש שחקנית אהובה?טלי שרון ים או ברכה?ים סקעת או מאויל (הראל) ?מויאל גשם או שמש ?שמש

למעלה