מישהו התגעגע?

../images/Emo126.gifמישהו התגעגע? ../images/Emo3.gif

סיכום שבוע היר ווי גו!
שיר השבוע של האפשטיין- שיר השבוע לא של אפשטיין- אלבום השבוע- האמן שעשה לי את השבוע- החוויה הכי קולית השבוע- החוויה שהייתי רוצה לשכוח- התחדשות השבוע- המזון הכי טעים של השבוע- סרט/סדרת/תכנית השבוע- מה עושים בסופ"ש?- מה עושים בשבוע הבא שיבוא עלינו לטובה?- אוהבת

../images/Emo126.gifI'm your biggest fan I'll follow you

until you love me, papa.. paparazzi שיר השבוע של האפשטיין- ראש בחול ואמונה בגרסת הפסנתר. שיר השבוע לא של אפשטיין- ליידי גאגא- פאפראצי, אגנס- release me , בלק אייד פיז- I gotta feeling ועוד כלמיני שירי MTV. וגם הרבה יואב דגני
אלבום השבוע- ימים אחרים
האמן שעשה לי את השבוע-ליידי גאגא. אין, היא פשוט גאון. החוויה הכי קולית השבוע- בקום עם מלא חברים לגיוס של 2 חברות, לילות מצחיקים בשישי שבת אצל חברה בבית ריק. בעיקר הלילה של שבת, פשוט קורע מצחוק. החוויה שהייתי רוצה לשכוח- הרבה לבד בבית. התחדשות השבוע- אמממ..... רינגטונים?
המזון הכי טעים של השבוע- שקשוקה. ואוכל מהמסעדה שאחותי עובדת בה- טוקטוק. סרט/סדרת/תכנית השבוע- אממ..סרט- "דומינו" וגם כמובן בוורלי הילס עונה 6 בכל הכוח! מה עושים בסופ"ש?- בימים ישנתי כמו סוס ובלילות אצל חברה. מה עושים בשבוע הבא שיבוא עלינו לטובה?- אמממ.. ת"א אני מקווה, אוליאוליאולי ים, ו... לארוז את הבית :-\

inbarIL

New member
נקודות קטנות של כוכבים שמגינות../images/Emo41.gif

שיר השבוע של האפשטיין-יש לך כוח בגלגלצ להלהלה
שיר השבוע לא של אפשטיין-טובה/יהושע
אלבום השבוע-הראשון של יהושע
האמן שעשה לי את השבוע-יהושע
החוויה הכי קולית השבוע-שתי הצגות, עם מיכלי, יומולדת לקוק, מסיבה להדסי, הופעה.
החוויה שהייתי רוצה לשכוח-אוהו..
התחדשות השבוע-אממ כל מיני שטויות..
המזון הכי טעים של השבוע-סופלה
או האוכל של הפיקניק.
סרט/סדרת/תכנית השבוע-שולחן לחמישה
כמה בכיתי אלוהים ישמור..
מה עושים בסופ"ש?-הייתי בהצגה עם המשפחה, ועם חברים, ובהופעה
מה עושים בשבוע הבא שיבוא עלינו לטובה?-אצל דנה, יומולדת לנטע, כל מיני שטויות.. שבוע טוב אווריבאדי

מסכמת בצורה שונה.

השבוע בתחילתו היה די.. מדכא. הייתי במצב רוח רע עד שחברה באה אלי ודיברנו קצת,אבל אחר כך חזרתי למציאות שלי. בשלב מסויים כבר לא יכלתי להכיל את זה בתוכי אז קמתי והלכתי. נסעתי לידיד שלי, שהוא, מוזיקה טובה, אוויר של ים, עיר שונה, והמון חיבוקים עשו את כל העבודה וגרמו לי להיות חזקה. הבנתי כמה כוח יש לשירים וכמה עוצמה יש למילים. גיליתי שהשיר הראשון והיחיד שהוא אי פעם שמע של כפיר זה בובה על חוט, אז השמעתי לו שירים שלו והוא דווקא אהב. היה לי פשוט כיף גדול להיות איתו ולשכוח מהכל ולהתפרק ולבכות עליו, ובגדול- להבין שיש לי מישהו שאפשר לברוח אליו לכמה זמן שרק ארצה ואף פעם לא ימאס לי ממנו. למרות שהיום חזרתי למציאות המגעילה שלי,אבל חזרתי עם כוחות חדשים. ולמרות שדאגו לי כמו לא יודעת מה וכל הזמן מתקשרים ושולחים הודעות ורוצים לערב משטרה כי אף אחד בעצם לא ידע שנסעתי. אני אוהבת אותכם,את כל מי שנמצא פה ואני לא נמצאת פה כ"כ רק בגלל כל הבלאגנים האלה.. אבל בכל הזדמנות שיש לי לקרוא אני קוראת ומתעדכנת. ואולי אני באה ב15.8 .. (אל תבהלו מהתמונה,לא אמיתי)

../images/Emo214.gifאני אוהבת אותך ../images/Emo23.gif

אני גם מתגעגעת
ותמיד טוב קצת לברוח ולדאוג לעצמך, אל תשכחי לעשות דברים שעושים לך טוב ב
, ותבואי להופעה באוגוסט, יהיה טוב!

למעלה