שיואו איזה כיף הקיץ בא, בא בא בא בא בא..

../images/Emo126.gifשיואו איזה כיף הקיץ בא, בא בא בא בא בא..

סכמ"שוס?????? החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע- החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח- שיר השבוע של אפשטיין- שיר השבוע לא של אפשטיין- אלבום השבוע- אמן השבוע- הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע- תמונת השבוע- תכנית/סרט/ספר השבוע- הפתעת השבוע- תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש- תכנונים לשבוע הבא- משהו להוסיף?- שתוללו.

../images/Emo126.gif"כשהסוף מולינו... מתחילים לראות דרך חדשה

... הכל מאחורינו..."
החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע-לשבת מלאאאא ב5 עם חברים,ללמוד עם חברה לספרות, חזרות למסיבת סיום, לא לשלם עם סמבוסק
, שישי בערב, סיימתי עם ספרות פור אבר!!
החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח-לילות לא כלכך כיפיים... אבל מתגברים.
שיר השבוע של אפשטיין-האור יעלה
שיר השבוע לא של אפשטיין-Set the fire to the third bar של סנואו פטרול ועוד מלא.
אלבום השבוע-eyes open- snow patrol
אמן השבוע-הרבה
הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע-חברות שלי מיבנה.
תמונת השבוע-
עוד לא העברתי מהמצלמה....
תכנית/סרט/ספר השבוע-אממ... חצויה
הפתעת השבוע- מישהו מהשכבה [שעד עכשיו די שנאתי כי בכיתה ט' הוא עשה לי את המוות] אמר לי על זה שאני בתפקיד ראשי במסיבת סיום "וואלה, לא יכלו לבחור יותר טוב ממך" עשה לי הכי כיף בעולם
תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש-אתמול הייתי עם חברים בבית של חברה והיה כיף ומצחיק! היום בראנץ' עם אבא ואחותי, מאוחר יותר חזרות למסיבת סיום ושעווה בכל הגוף [כמעט] לידיד!!
תכנונים לשבוע הבא-יש לי רק תכנון אחד בראש, לסיים עם הבגרות האחרונההההההההה!!!!!!!!!! אחרי יום חמישי, אני רשמית מסיימת 12 שנות לימוד!!
משהו להוסיף?-מתרגשת.

צריך להקשיב ללב לים ולכאב

אם תפתח חלון תשמע את רוחות הצפון ... החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע-האירוסין של חבר טוב שלי החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח-החום
שיר השבוע של אפשטיין-עצוב (לא יודעת למה נבקתי אליו) שיר השבוע לא של אפשטיין-מלא מלא מלא דייויד קוק ודוטרי
וגם קצת אדם :p אלבום השבוע-brand new shoes-kris allen באופן משעשע וגם הדיסק הראשון של דיוויד קוק
אמן השבוע-דיוויד קוק הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע-אייל ואפריים תמונת השבוע- תכנית/סרט/ספר השבוע-מה שנחוץ לרווק והמירוץ למיליון הפתעת השבוע- לא היו כאלה תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש-ישנתי ועשיתי שבלונות לקיר קיץ של הגן תכנונים לשבוע הבא-אין משהו להוסיף?-לא אין לי מה להוסיף! אה בעצם כן, אחרי המון זמן שלא עשיתי את זה,ישבתי ושמעתי את כל הדיסק השני של עברי לידר (יותר טוב כלום מכמעט) ואני כמעט משוכנעת שזה הדיסק הכי גאוני שלו!

inbarIL

New member
Everybody want to be closer to free../images/Emo204.gif

החוויה/חוויות הכי טובה/ות של השבוע-דייט עם טרגר, ושמה איתם, איתו..(כי כמה נשיקות בנאדם יכול לזכור?
) ושיחה ארוכה ארוכה אחרי שלא דיברנו מליון שנה!
החוויה/חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח-היום/: וריבים וזה..וקצת חמישי..ומלא מחשבות כואבות.
שיר השבוע של אפשטיין-טוקבק
שיר השבוע לא של אפשטיין-Closer to free
אלבום השבוע-אביתר בנאי
אמן השבוע-אמ לא יודעת האמת
הבן אדם שהכי עשה לי את השבוע-
תמונת השבוע-
תכנית/סרט/ספר השבוע-חצויה
ושולחן לחמישה אפקורס.
הפתעת השבוע- ספונטניות.
תכנונים לסופ"ש או- מה עשיתי בסופ"ש-כלום/:
תכנונים לשבוע הבא-מתכונת בלשון בעיקר..
משהו להוסיף?-התגעגעתי לאצבעות פצועות ממיתרים. כיף לנגן שעות ברצף אחרי הרבה זמן שזה לא קרה.

כברררררר נמאסס לי ממעיל ונמאס ממטריה ..

היום אני מראה את הטוסייי ייק בבריכה P: יש לי ביקיני חוטיני בלילללה לובשת מיני, איזה חום אני צריכה חמצן לצבוע לבלונדיניייייי כל לילה שיכורההה כי כל לילה מסיבה.. משתוללת ורוקדת כבר כוליייייי מזיעה תעשה לי פוווווו אני צריכה אוויר נו בוא לשירותים ניתן אחד מהיר.. D: שיו איזה כיף הקיץ בא.. באבאבאבא.. להלהלהלה :] באיחור אופני , אבל בגדווווול- מקודשת של שרית חדד , עוף גוזל , מתכונת ובגרות בספרות , חתונה של אחי , כמות אלכוהול מטורפת בדם, יציאה מיותרת ושישי הזויייייי :D

למעלה