משחק

Pinki Girl

New member
../images/Emo127.gifמשחק../images/Emo127.gif

היי, אני לא יודעת אם עשו את המשחק/סקר הזה כבר אבל אני יציע אותו בכל מקרה כי אני וחברות שלי עשינו אותו בפורום של חברה שלנו וזה הלך מצויין אז ככה , איזה שיר לא יוצא לכם מהראש?

Jelly Beans

New member
כל שיר!!!!! ../images/Emo60.gif

אצלי כל שיר שאני אשיר, זה יתקע לי יום שלם בראש!!! זה מאוד מתסכל... אבל מה שמעצבן זה שבדרך כלל זה שירים מטומטמים כאלה כמו "יו אר מיי סנשיין" זה השיר הכי דבווווווק! יום טוב שיר

אמממ

לרוב זה השיר שאני שומע בשניה בה אני מתעורר... אבל בכל זאת השיר האחרון שאליו נדבקתי היה Queen - Don´t Stop me now!

katykr

New member
זו תהיה תשובה מוזרה....

השיר שלא יוצא לי מהראש הוא השיר "ילד קטן" של להקת Anola j . למי שלא מכיר זאת להקת רוק ישראלית צעירה , והשיר הזה ממש יפה... מומלץ להוריד מקאזה (אין להם עוד דיסק , ולכן זה חוקי....) או מהעמוד שלהם באתר "הבמה".

t@li

New member
השיר

הכי מעצבן בעולם, זה Michelle - Anouk שרתי אותו איזה שבוע רצוף! הוא לא יוצא מהראש... כנל כל השירים של בריטני בערך... ביאחס

Coma White1

New member
השירים שאני דבוקה אליהם כרגע...

Verve - Bitter Sweet Symphony Unbelievable Truth - Revolution Radiohead - Paranoid Android

Esmena

New member
נתקע לך פרנואיד אנדרואיד?

אולי השיר הכי אהוב עליי בעולם. ואפעם, אפעם ,לא הצלחתי להדביק אותו. Lucky you have

Eclipsed 0

New member
חהחה. אחד השירים האהובים עליי גם.

ורק בגללו אני מתחילה לקרוא איזה ספר מד"ב מתיש של יותר מ-300 עמודים.

trinity triple

New member
השיר הכי מרגיז בעולם...

אבל הכי מדבק!! murder on the dance floor אני שרה אותו כבר בערך שבועיים.. ואני לא מצליחה להפסיק וכל הקטע הוא שזה בכלל לא סגנון המוזיקה שאני שומעת.. לא קרוב אפילו.. oh, i know i know i know i know about your kind.... לא מדבק?!?...ארררגג!!

Jazz Is Paris

מאז שהבנתי שאני שרה את המילים הלא נכונות אני לא מפסיקה לשיר את השיר הזה (והפעם במילים הנכונות כמובן..
): ----------------------------------------------------------------------
"i wore black - you were black, i wore black - you were black, i wore black - you were black, i were black - you were black Jazz is Paris - and paris is jazz"
---------------------------------------------------------------------- "i give you kisses- the best looking man i´ve ever seen..."
רוח של תשוקה

בטח אתה חולה על גל מנהלל!../images/Emo6.gif

"פגשה את ג´ימי ג´ונס חבר של מה שמו דנדי אוהד של גנדי ושל לוחמי חרות?" שכחתי משהו... גל ועמליה לא ביחד בסוף.. נכון? היא התחתנה וגרה בחווה עם שלושה ילדים או משהו כזה? מסכן גל
דווקא נשמע בחור טוב...
רוח של תשוקה

Esmena

New member
אין לה שלושה ילדים.

רק חווה באוסטרליה יש לה...אבל לא אהבה

למעלה