החוליה החלשה

../images/Emo127.gif../images/Emo128.gifהחוליה החלשה../images/Emo70.gif../images/Emo178.gif

זה הולך להיות קשה, אך אין ברירה
אנחנו הולכים למפות את H&F עד שנגיע לשיר שלדעתנו הכי טוב בו
הנה רשימת השירים: 1. Somewhere Only We Know 2. Bend and Break 3. We Might As Well Be Strangers 4. Everybody's Changing 5. Your Eyes Open 6. She Has No Time 7. Can't Stop Now 8. Sunshine 9. This is the Last Time 10. On A Day Like Today 11. Untitled I 12. Bedshaped בחרו את השיר שאינכם רוצים להשאיר במשחק ע"י כתיבת שמו בנושא ההודעה ולידו
בהצלחה

On A Day Like Today../images/Emo128.gif

למרות שבגלל שחרשתי על שירים אחרים יכול להיות שהייתי מעיפה אותו קצת יותר מאוחר אבל כשעוד הדיסק היה טרי באוזניי זו הייתה דעתי, ועליה אני סומכת
(זה שחרשתי על השירים זה לא אשמתם
)

בסטיאן

New member
אני אתחיל ואומר קודם

שלפי דעתי אין פה (מאוד מפתיע) שיר אחד חלש. כולם מצויינים. H&F אלבום מושלם. זה קשה להעיף את השירים אבל אני אשתדל
אוקיי אז השיר המדהים הראשון שאני מוציא הוא: Can't Stop Now
שיר מצויין. אבל הכי פחות אהוב עליי. לפעמים קשה לי להקשיב לו כששומעים את הנשימות של טום בין כל שורה בכל פעם שהוא לוקח אוויר. לפעמים זה סתם נשמע לי כמו אוסף של גניחות של טום.

בסטיאן

New member
חחחח אוקע ../images/Emo3.gif

זה רק מראה איך גם לאנשים שאוהבים את אותה להקה ואת אותו סגנון מוזיקה יש העדפות שונות. אני לדוגמא פשוט חולה על On A Day Like Today לפי דעתי הוא מדהים (ואני עדיין מבכה על כך שהוא לא נכנס לדיסק שיצא בשאר העולם
).

בסטיאן

New member
same here

אני זוכר כש TITLT ו B&B התחילו לצמוח בתכי- זה היה פשוט פרייסלס. H&F- בסט אלבום אבר!

On A Day Like Today../images/Emo128.gif

כי הוא עדיין פחות טוב מWMAWBS....שהוא יועף בסיבוב הבא מבחינתי... ועוד משהו- הרגע גיליתי שאח שלי הכניס לרשימת שירים שהוא שומע את B&B, ואני בשוק!. גיתית כבר יודעת, אבל בכל מקרה אח שלי תמיד היה אומר שהוא שונא את קין ושיש להם שירים מזעזעים, מהסיבה הפשוטה שאני אוהבת אותם- הוא אוטומטית שונא אותם.... אבל... כשאני חושבת על זה.... אני תמיד שומעת את שאר השירים ברשימה שלו בקול, אבל הוא תמיד שם אוזניות באיזה-שהוא שלב.... הוא מתבייש שהוא שומע קין אחרי שהוא צחק עלי...

שרק ימשיך להתפתח, אמן!! ../images/Emo67.gif

אני רוצה לשים לו עוד שיר של קין ברשימה שלו בלי שהוא ישמים לב.... איזה לשים?? משהו שיהיה צבי ודומה לB&B.... מה אתם אומרים???

CSN זאת אופציה...

וחשבתי אולי גם על PUT IT BEHIND YOU, למרות שהוא לא ממש יצירת מופת קינית...את עדיין לא שמעת אותו ואת הדיסק?

למעלה