החוליה החלשה, כשר לפסח לשונאי קמלוט

Gaius Octavius

New member
../images/Emo128.gifהחוליה החלשה, כשר לפסח לשונאי קמלוט../images/Emo128.gif

קיצר, הם עפו. וזה נחמד למדי, כן... מי שנשאר: Edguy - Hellfire Club Sonata Arctica - Reckoning Night Nightwish - Wishmaster Blind Guardian - Imaginations From The Other Side Blind Guardian - Nightfall In Middle-Earth Sonata Arctica - Silence Edguy - Mandrake Avantasia - The Metal Opera Pt. 1 Symphony X - The Divine Wings of Tragedy ומי שז"ל: Helloween - The Keeper of The Seven Keys Pt. 2
Kamelot - The Black Halo
אני מודע לכך שלא כל האנשים מכירים את האלבום כאלבום בפני עצמו, או ששמעו כל אלבום כאן בכלל. השתדלו לשמוע כל אלבום. ואם לא שמעתם - כמובן שאסור לכם להצביע נגד אותו אלבום!!! זה ברור מאליו. מצביעים נגד אלבום באמצעות
או
תהנו

Mullen2004

New member
Sonata Arctica - silence

נמחק לי כל המחשב בגלל וירוס, פשוט 10 ג'יגה של תמונות ומוסיקה. אני הולך להלחם בוירוסים עד סוף ימי חיי .

Gaius Octavius

New member
*אמר וקשר סרט אדום על מצחו*

"ושמור על אמא בשבילי" סיים ויצא, נעלם אל תוך החשיכה. בכל מקרה, לא נורא, בנאדם. רק פעם הבאה - גיבוי!

TarwenR

New member
אממ

ובגלל זה נשרף לך המוח ואתה מעיף את סונטה? אה?!

Mullen2004

New member
מישהי פה תומכת בסונטה ?

אני לא העפתי אף אחד, רק הצעתי להעיף
וגם כי זה בין האלבומים היחידים ברשימה ששמעתי את כולו ( או לפחות את רובו ) . שבת שלום.

Musta Susi

New member
Silence הוא הכי טוב!../images/Emo47.gif

אם כבר Reckoning Night צריך לעוף לפני Silence

Musta Susi

New member
אממ, המוזיקה שהוא עושה?

(אם אפשר בכלל לקרוא למה שהוא עושה מוזיקה
) Sinergy לעומת זאת תותחי על!
Beware the Heavens Yeeeeeah!!!!!

TarwenR

New member
אל תשפוט לפי

השירים החדשים מאוד שלו. תשמע את הישנים יותר. וחוץ מזה, יש לו את אחד הקולות היותר יפים ששמעתי. סינרגיה אולי

Musta Susi

New member
שירים בסגנון "טמבל"? "עכשו אני כי ההוא הלך"?

לא התלהבתי מאלה. דוקא שמעתי שיר אחד שלו בסגנון רוק. יאמר לזכותו. אבל קול יפה? קיפלוב שר יותר יפה

TarwenR

New member
Avantasia - The Metal Opera Pt. 1 עוף כבר

מה לעזזל אתם עושים?!?! #%&@$^*$%&)(&)_

daphnadk

New member
Avantaisa - The Metal opera../images/Emo128.gif

ואחריו נראאה לי סונאטה, או מנדרייק..

למעלה