התרגיל הכי מלוכלך בהישרדות

../images/Emo129.gifהתרגיל הכי מלוכלך בהישרדות../images/Emo129.gif

אתן פה מספר דוגמאות לתרגילים הכי מלוכלכים שבוצעו בהישרדות ואתם יכולים לבחור אחד מהרשימה שאתן פה או אחד מהראש שלכם. הישרדות 8 רוב פונה ללקס ואומר לו שיציל למענו את אמבר ובתמורה הוא יעזור לו בהמשך. לקס אחרי הרבה התלבטויות עם השבט שלו מחליט לצאת לעזרת רוב ומשאיר את אמבר במשחק. בהזדמנות הראשונה שניתנה לרוב הוא אומר ללקס שהוא הולך הבייתה, הוא לא הולך לעמוד במילה שלו ולקס ההמום מודח ! הישרדות 13 ג'ונתן עובר שבט יחד עם קנדיס לשבט הנגדי ובכך בוגד בשבט הראשון שלו, אחר כך יול פונה אליו ואומר לג'ונתן שיש לו את האליל, ג'ונתן בוגד בשבט החדש שלו ומצביע יחד עם השבט השני. הישרדות 7 ג'וני ושאר המתמודדים מקבלים ביקור מפתיע מהאהובים שלהם, את ג'וני מבקר חברו הטוב ביותר. החבר שלו אומר לג'וני שסבתא שלו מתה, כולם נותנים לג'וני לנצח באתגר והוא אכן זוכה. במחנה, ג'וני מספר למצלמה שזה היה שקר ושסבתא שלו חיה ושבטח היא צופה כעת בג'רי ספרינגר.
הישרדות 14 יאו-מן זוכה בפרס הגדול מכולם, במכונית ! הוא מחליט שהוא נותן אותה לדרימס בתנאי שדרימס לא מצביע נגדו במועצת שבט הבאה, דרימס לוקח את המכונית ונותן ליאו-מן את המילה שלו. במועצת שבט הבאה, דרימס, יחד עם 2 חברי השבט האחרים מצביעים נגד יאו-מן. ויאו-מן מודח. בהצלחה !

RaZiK4

New member
אני ראיתי את המקרה ב-7

וזה היה פשוט מגעיל =/ אז נראה לי שזה..

NamelessGirl

New member
../images/Emo58.gifמה? אבל

זה בכלל לא נכון מה שכתבת! או יותר נכון לא נכון חלקית, אבל באופן משמעותי. העסקה שיאו עושה עם דרימז אומרת שבהצבעה של הפיינל פור דרימז מביא ליאו מן את האליל חסינות (אם הוא זוכה בו כמובן). שום דבר לא דובר על המועצת שבט הבאה, ושום דבר לא דובר על זה שדרימז לא יצביע ליאו מן. ובמועצת שבט של אותו פרק, 4 אנשים מצביעים ליאו מן (כלומר- דרימז ועוד שלושה) אבל הוא לא מודח! סטייסי מודחת, כי יאו משתמש באליל חסינות. באמת מעניין אותי איך הגעת לזה שמה שאמרת זה מה שקרה...

Lord VoIdemort

New member
תגידי, מה הבעיה הגדולה לשיחם את האייקון

של הספויילר? חייבים להרוס לאנשים?

מה ספוילר במשפט שאומר חכי לפרק הבא?

מילא הייתי רושמת מה קרה או מתייחסת לתוכן. היא רשמה ספוילר בהודעה שלה וסימנה את זה.. אני לא רשמתי שום תוכן ושום הודעה שמצדיקה ספוילר ולכן אין ..

NamelessGirl

New member
אבל אני באמת לא מבינה

אין לה שום דרך לדעת מה יהיה בפרק הבא. אלא אם כן היא שוכבת עם מארק ברנט או משו

danby

New member
זאת רק ספוקלציה

הפרק הבא (והאחרון לעונה) ישודר בארה"ב רק ביום א' הקרוב - קרי - מחר.

NamelessGirl

New member
מאיפה לך לדעת../images/Emo58.gif

מה קורה בפרק הבא? הוא עדיין לא שודר, ושום מידע לא מודלף אף פעם על פרקים של הישרדות לפני שהם שודרו. וגם אם יקרה משהו בפרק הבא...זה עדיין לא הופך את כל מה שאמרת לנכון. כי העסקה שתיארת- זאת לא העסקה. ואמרת מועצת השבט הבאה- וזאת לא מועצת השבט הבאה. ואלא אם כן יהיה בפרק הבא עוד פרס של מכונית ושוב יאו יזכה ושוב הוא יתן אותו לדרימז- אז אין שום מצב שמה שאמרת יכול להתגשם...

../images/Emo58.gif שמעי

אני כותבת את המידע שכן הודלף, זה אולי היה טעות אבל זה מה שרשמו בפורום הישרדות הבין לאומי. לבינתיים לא ראיתי את הפרק שיאו-מן זכה במכונית אז אני לא יכולה לומר לך במה כן צדקתי ובמה לא ... וכן הודלף מידע, עובדה שידעתי שיאו-מן יזכה במכונית, או לפחות השמועה שהוא זכה פורסמה בפורום ההוא לפני שבועיים וחצי.

NamelessGirl

New member
../images/Emo58.gifאבל

הנסיבות היו ממש שונות ממש שרשמת.. לא יודעת אני לא ממהרת להאמין ואני ממש בספק שהוא יודח בישיבת מועצה הבאה...אבל נחיה ונראה

../images/Emo58.gif

אם יאו מן יודח תפסיקי בהטלת הספק הזו לגבי כל דבר שאני רושמת?

NamelessGirl

New member
../images/Emo58.gifחחח זה לא משו אישי

אבל אני לא מבינה איך את יכולה לדעת...תובעים שם ת'תחת לכל מי שרק חושב על לפרסם ספוילרים...

למעלה