סיכום שבועי

../images/Emo129.gifסיכום שבועי../images/Emo129.gif

- שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - ספר השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - תגלית השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - סתם: - תמונה:

kepit

New member
היי פיפול../images/Emo13.gif

תודו שהתגעגעתם
- שיר השבוע (של העוגיות):להלהלהלה - שיר השבוע (כללי):linkin park-paperut - אלבום השבוע:מטאליקה-האלבום השחור ... - סרט/סדרת השבוע:----- - ספר השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע:ממ.. יריןD: - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): *ילדה עוברת ביום שמש עם מעיל מלא פרווה כזה* דורין:"שמישהו יגיד לה שלא יורד גשם, מסכנה היא חיה בפחדים!" XDD - תגלית השבוע:יש לנו אוטו מאגניב רצחD: - דבר שהשגתם השבוע:ממ ראיתי את כל החברים סופסוף.. ובעיה חדשה - מאכל השבוע:שוקולד מריר, ותפוחים של תאיר:) - מקום השבוע: גן הפעמון - משהו שעשה לכם את השבוע: אתמול בפארק.. - משהו שהרס את השבוע: ממ החתונה היתה משעממת חח אבל היא לא הרסה לי את השבוע אז אני לא יודעת למה כתבתי את זה
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: התייאשתי השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:השבת הזאתD: יש לי בית ריק.. ממ והופעה של היהודים יום שני - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לראות את טום
ולהכיר מישהו חדש - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: טום
- סתם: - תמונה:

limors2

Active member
אוטו זבל אוטו זבל בוא וקח אותי איתך!

- שיר השבוע (של העוגיות):אין מנוס - שיר השבוע (כללי):ACDC - Highway To Hell/Iglu & Hartly - In This City - אלבום השבוע:סאבלימינל והצל - האור והצל - סרט/סדרת השבוע:טרמינייטור דה שרה קונור קרוניקלז
. וזינה. - ספר השבוע:התחלתי את "אמני הזיכרון" אבל אני רק בעמוד 23 ולא ממש בא לי להמשיך אותו, וזה הספר היחיד שקראתי השבוע - האדם שעשה לכם את השבוע:רננה, איילת, יוסי - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):-------- - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)John: "I call shotgun!" Cameron: "I call 9mm!" - תגלית השבוע:העונה השנייה של השרה קונור קרוניקלז פחות טובה מהראשונה. - דבר שהשגתם השבוע:העונה הראשונה של "ווידס" ב33 שקל! - מאכל השבוע:אוריאוז - מקום השבוע:הספה מול הטלווזיה
- משהו שעשה לכם את השבוע:וול-אי עם רננה ואיילת, והצלחתי לגרום לאימיול לעבוד שוב! - משהו שהרס את השבוע:גיליתי ש"דמדומים" יוצא רק בשבוע הבא, כשחשבתי שהוא יצא אתמול
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:לא נחמד לשטוף ידיים כשהמים קפואים. השבוע שבפתח:קצ'ינג. - משהו שאתם מחכים לו השבוע:האימיול שלי יתרוקן מפרקי SNL ואוכל לצאת ממנו! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:? - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:איימי פולר בSNL של עוד יומיים
- סתם:להקשיב לפודקאסטים מול המחשב זה ממש קשה. - תמונה:שרה קונור

clyps

New member
שישי שמח לכולם

שיר השבוע (של העוגיות): תאמיני - שיר השבוע (כללי): "בוקר טוב עולם" מתוך הסדרה פינוקיו. - אלבום השבוע: אוסף שירי ילדים שגל הכינה. - סרט/סדרת השבוע:" האנטומיה של גריי " - ספר השבוע: המחזה 'אמא קוראז'' מאת ברטולט ברכט - האדם שעשה לכם את השבוע:כל ההפקה,חנה - משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "I made the most of it im an extraordinary machine" (פיונה אפל) - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) מתוך חזרות בתיאטרון: "לא לא! כי.. כי אדום זה כזה.. אדום!
ושחור זה כזה... שחור!!
ותכלת זה תכלת!
" - תגלית השבוע: מסתבר שיש חתול שמפעיל את האזעקה בבית הספר על בסיס קבוע. זה משעשע. - דבר שהשגתם השבוע: עבודות ועוד עבודות ! - מאכל השבוע: אין... - מקום השבוע: חדר תיאטרון
- משהו שעשה לכם את השבוע: חזרות
- משהו שהרס את השבוע: כל שאר המחייבויות שלי. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: חבקו את חיה סמיר כל עוד אתם יכולים. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חזרות. מתכונת באנגלית. יום שישי- הופעה של שלום חנוך
, מוצאי שבת- הופעה של חוה אלברשטיין! (!!) - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: חזרות? - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: מאיה :) - סתם: - תמונה: מתוך חזרה בתיאטרון- נדב ואני משוחחים על החיים.

למעלה