שלום לכם

ToMeR Yea Yea

New member
../images/Emo129.gif שלום לכם ../images/Emo121.gif

אני חדש פה.. אני בן 17.7 שוקל 75+ ק"ג וגובה 1.81 מטר אני רוצה להגיע למשקל 60-62 ק"ג בתוך חודש מהיום כאילו לתחילת דצמבר. אני רוצה לדעת, איזה אוכל לאכול? (אפשר בפרטי פרטים)? איזה ספורט לעשות? כמה לשתות? מה לעשות? השינה זה משפיע? וכל מיני טיפים והצעות, שעה אחרונה לאוכל? עכשיו אני יודע שהמשקל שלי מתאים לגובה שלי אבל זה לעניין אישי שאני צריך לרדת במשקל ואני חושב שזה לא מסכן את חיי אם ארד במשקל? אני צודק?

אנילה1

New member
ToMeR Yea Yea אתה טועה.

אתה שוקל מצוין לגובה. תעשה יותר ספורט לעיצוב הגוף ותראה יותר רזה ושרירי. למה להפסיק לאכול?

ToMeR Yea Yea

New member
../images/Emo129.gif אין לי בעיה ../images/Emo121.gif

עם מבנה הגוף שלי ואני יודע שאני במשקל המתאים. אבל בכל זאת אני רוצה לרזות 10 ק"ג לפחות תוך חודש, בוא נגדיר את זה בגלל תחרויות ספורט שמגבילות משקל.. יש דרך?

אנילה1

New member
ToMeR Yea Yea תעמיס על הצלחת את

הכמות הרגילה. ותוריד ממנה חצי. תאכל רק חצי. אתה לא משנה את צורת האכילה רק את הכמויות. בטוח שתרזה. אבל לדעתי תהיה רזה מדי. מקווה שלא תגיע לגבול האנורקטי.

victoria777

New member
אתה רוצה לרדת 15 קילו בחודש?

זה המון ו60 קילו בשבילך זה תת משקל.בלי קשר לדיאטה צריך לשתות בערך 2 ליטר מים ביום.

TOMER

אם אתה כבר יודע שמשקלך מתאים לבוה, אז בשביל מה לסבול? הרי לעשות דיאטת הרזייה זה בדרך כלל לאכול פחות, ובמקרה שלך הרבה הרבה פחות! אבל זה לא רק עניין של סבל, הרי ירידה דראסטית במשקל (אותה אתה מתכנן) פוגעת בגדילה, בהתפתחות, עלולה לגדום לעייפות, אפיסת כוחות, ירידה בזכרון וכושר הריכוז, וכמובן, לירידה בלימודים. האם זה רצונך?

למעלה