עזרה בתחפושת מקורית

matanbutbul

New member
../images/Emo13.gifעזרה בתחפושת מקורית

אני חייל בצבא, ואני מחפש תחפושת מקורית שקשורה לצבא חשבתי להתחפש לחוגר, אם למישהו יש רעיון איך אני יכול להתחפש לחוגר, או לכל דבר אחר אני ישמח לקבל הצעות.

maayanha2

New member
גדוללל

חחח בתור חיילת אני יכולה להגיד ך שהרעיון ממש גודל.. לגבי איך מתחפשים זאת כבר שאלה ארת...

matanbutbul

New member
עזרה

בבקשה אם למישהו יש רעיון איך להתחפש, שירשום לי או רעיון לתחפושת אחרת שקשורה לצבא

אז ככה

לפחות בצד האומנותי אני יכולה קצת לעזור... אני מקווה שתבין מה אני אומרת... אתה יכול לקחת קפה - זה חומר מספיק קשיח שלא ישבר יותר מדי אבל אם לא בא לך - וזה יקר מדיי - אתה יכול לקחת פוליגל או קלקר גדול. אני לא בדיוק יודעת איך נראה חוגר - כי עשיתי שירות לאומי - אבל אתה צריך להסתכל איך זה נראה ולכתוב את מה שכתוב שם על הקפה - או להדפיס - מה שיותר נוח לך לצרף תמונה שלך - בגודל גדול - ונראה לי שזהו... אהההה ולמקרה שיהיה גשם - הכי טוב - לשים - שכחתי את השם אז אני אנסה להסביר מה זה - נייר שקוף שמהצד השני זה דבר - כמו סלוטייפ רק גדול יותר... - ככה הצבעים והתמונה לא ימרחו... מקווה שעזרתי... אני.

matanbutbul

New member
תודה על העזרה

תודה רבה לך על העזרה לא הבנתי דבר אחד, מה זה קפה?! ואיך נראה לך שאפשר לשים את זה על הגוף? או שאם יש לך רעיון לעשות מעיין מסיכה בצורת חוגר, שהנים שלי הם בעצם התמונה...

אמממ

אני חושבת שלעשות את הרעיון שהפנים שלך הם התמונה - זה קצת מורכב...אבל אחרי המון מאמצים - הוא אפשרי. לגבי קפה - זה חומר קשיח שמשולב בו קלקר ועוד חומרים - אני לא יודעת איזה... אשמח לעזור... אני.

matanbutbul

New member
תודה לך יערה

אם יש לך עוד רעיונות לתחפושת מעניינת אני פתוח להצעות

למעלה