שלום לכולם, יש לי שאלה שקשורה

kashke

New member
../images/Emo13.gifשלום לכולם, יש לי שאלה שקשורה

לקבצי MP3. אני מקליטה שיעורים על מכשיר ה- iriver שלי. את השיעורים אני מעבירה למחשב, ממירה לקבצי MP3 ואחרכך צורבת לcd אני מקליטה מתחילת השיעור, אך לפעמים לוקח דקה או שתיים עד שהמרצה מתחיל ממש לדבר על החומר. לפעמים יש רעשי רקע של התלמידים עד שמשתרר שקט ואפשר לשמוע מה קורה. האם מישהו מכיר תוכנה לעריכה של הקבצים, כך שאת "רעשי תחילת שיעור" אוכל למחוק? תודה מראש

MiriOrit

New member
סתם שאלה..

למה לא להתחיל להקליט כאשר המרצה מתחיל לדבר?!

kashke

New member
סתם תשובה...

כי המכשיר במקום אחד ואני במקום אחר !

weird dust

New member
איזה נגן זה?

ידוע לי כי ב-H300 יש אפשרות להקליט ב-MP3. כמו כן ניתן לבחור בדיוק מתי להתחיל להקליט וזה קל יותר, ככה שגם אם באמצע שיעור הוא לדבר ניתן להפסיק. ישנן תוכנות כמו Nero Wave Editor שאני לא בטוח אבל ניראה לי שהיא בתשלום.

Tnid

New member
בבקשה

פשוט תעתיק את תוכן הקובץ לתיקייה נפרדת ותריצי את התוכנה. משם יש בדרכה לאורך התהליך של מחיקת החלקים.

Tnid

New member
דבר נוסף...

חבל להמיר את הקבצים לmp3 ואז לצרוב, כי כל המרה של קבצים שמשתמשים בכיווץ מקטינה את האיכות(גם אם זאת הקלטה...). עדיף לערוך את הקבצים כמו שהם ואז לצרוב אותם...

emh

Member
cool edit

המליצו לי עליה פעם מזמן, האתר שלהם אפילו כבר לא קיים יש לי את התוכנה הזו בגירסה הראשונה שלה, רק שהבנתי שהיא עובדת עם קבצי WAV (ההמרה בין פורמטים זו לא בעיה, אלא נפח הקבצים) היסטוריה

למעלה