כל הדרכים להרוויח כסף ובקלות..

אושRתי

New member
../images/Emo130.gifכל הדרכים להרוויח כסף ובקלות..

שרשרו לכאן מקומות/דרכים(כולל שמות) שאתם מכירים ולא לשכוח לכתוב כמה מקבלים בכל מקום.. בסקנד לייף שיכולים לעזור כדי להרוויח כסף...

Mshotet

New member
כמה מקומות שאני הצלחתי למצוא

טוב יש כמובן את כל המקומות הפופולרים ששם תמיד יש את הCAMP הכי אהבתי את ה DragonFly Odonata 19, 95, 24 שניתן לעשות שם כל מני עבודות מצחיקות כדי לקבל לינדן כמו לנקות רצפות, לעבוד בגינה ועוד. יש NEED4SPEED שמישהו הזכיר כאן שווה אבל תפוס כל הזמן יש את MR' LEE קזינו ששם יש CAMP של 3Lכל 10M אם יש לך מזל אז אפשר להעשות יותר אני הצלחתי לעשות פעם 8L ל10 שזה השיא. אבל זהירות: אל תתפתו לשחק שם (אולי רק פעם אחד כדי להפעיל את הCAMP) הסיכוי שתיזכו הוא אפסי. והכי אהוב עלי זה The Four Deuces Poker House & Gaming Complex עשיתי שם 2000 L אבל גם הפסדתי . הסכומים גדולים רק למבני עניין בטקסס פוקר. אם את/ה מומחים בפוקר אפשר לעשות 12000 L ביום שם כי כל יום יש פעמיים טורנירים של 1650.

SpinZ

New member
אמ

כבר אמרתי כמה, אבל בכל מקרה. Need4Speed - אולי ה5$L ל10 דקות לרוב תפוס - אבל יש שם גם 3$L ל10 דקות, 4$L ל12 דקות וככה הלאה. South Beach (ואני בטוח שהפנתר שרוקד על עמודים יסכים איתי) - מערכת Camp נחמדה, 3$L ל10 דקות. הפעם לא צריך לשבת על כיסא תקוע או לרקוד עד שהרגליים נושרות - אפשר להסתובב עד טווח של 95 מטר מהשלט, ויש שם באר, קזינו ואנשים נורא נחמדים. Currudis משהו כזה (נו מה) - חברת תעסוקה נחמדה שיכולה למצוא עבודה, הם אותה החברה שמוכרים נשקים [מזה יפיםםם] וגם חוץ מזה, יש גם שם Camping [‏Dance Padים] Hippy Yappy משהו - פשוט למלא שאלונים וסקרים ולקבל סכומי לינדין נכבדים. רוב הסקרים הם לUSA בלבד, אבל יש כמה שאפשר למלא וזה נורא נחמד ולא לוקח כל כך הרבה זמן. בטח יש עוד, אבל אני פשוט לא זוכר כרגע P: אם אזכר - אשרשר.

De-Panther

New member
../images/Emo6.gif אני דיי אוהב את|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

המקום הזה בגלל שזה לא אנשים שבאים רק להשאיר את הדמות שלהם במקום אחד בשביל כסף(כי אפשר לטייל אז הם עושים עוד דברים בזמן הזה) אז יש שם אנשים לדבר איתם... והבעלים של המקום עדיין משפץ אותו ומוסיף לו דברים... למרות שהוא דיי מפסיד בינתיים...

SpinZ

New member
הוא מפסיד אנחנו מרוויחים ../images/Emo3.gif

אבל בכלל זה שווה, ומצאתי איפה קונים את זה וזה נורא נחמד

למעלה