נעליים...

lizaliz

New member
../images/Emo136.gifנעליים...

אז... איזה נעליים יש לכם לחורף? אני מעדיפה לא לספר על שלי... טוב אם אתם כל-כך רוצים...
יש לי רק נעליספורט נוראיות שאני שונאת ומלכלכת
אבל הולכים לקנות לי נעלי ספורט חדשות, ומגפיים ו... זהו?! טוב - זה מספיק לי...

Katy Cat

New member
יש לי נעליים כאלה, משהו דמוי חצי

או שליש מגף...כאילו הן קצת גבוהות על הרגל אבל לא ממש- בצבע שחור. יש לי כמובן נעלי ספורט אבל אני נועלת אותם רק לשיעורי ספורט. יש לי נעליים של לי קופר, אבל אני פוחדת שהן ירטבו בגשם ויהפכו לחדירות למים, אז נראה לי שהן ינוחו בארון... יש לי גם חצי מגף בשחור על עקב גבוה ליציאות, ומשהו דומה גם בצבע בז´.

אמממממ אין לי לחורף.

אני לא קונה ואומרת.."Zה מצוין לחורף" אני אוהבת..אני קונה. יש לי 3 נעלי ספורט זוג אחד של סקצ´רס שהם מלפני 4 שנים ממיאמי ועד עכשיו לא נגעתי בהם. זוג שני מלונדון..סתם נעל ספורט חביבה זוג שלישי של סקצ´רס מישראל :). אממ..יש לי כפכף..כזה יענו מאחורה פתוח כזה..עם קצת סוליה. יש לי מגף..האמתי שאני צריכה לקנות חדשים. יש לי נעלי גזית..סנדלים כאלו..עם פלטפורמה גדולה. יש לי נעלי בובה מנעלי גזית. יש לי ד"ר מרטין שחורות. ויש לי עוד 2 זוגות של סקצ´רס פלטפורמה. וזהו בערך....

lizaliz

New member
../images/Emo136.gifצ´מעו ת´באסה של החיים שלי...

אתמול חברה שלי באה אלי... ואז אבא שלי רצה לקחת אותי לשופינג (נעליים) ולא יולתי ללכת...

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מגפיים שחורות עם 7 ס"מ פלטפורמה עד בערך חצי בין הברכיים לקרסול
נעליי פלטפורמה של "באפלו" שחור ואדום גם 7 ס"מ פלטפורמה
נעיל ספורט תכלת ולבן
נעלי בובה שחורות
נעלי בובה אדומות

lala182

New member
אממ....

ליומיום- מגף שחור עם עקב שטוח שנראהלי הולך לפח מחר... מגף שחור עם עקב רגיל משהו כמו 5 ס"מ מגף שחור עם עקב פלטפורמה אבל לא העבה, משהו יפה עדין כזה (חדש מאתמול...) גם בערך 5 ס"מ עקב, נעלי ספורט אני לובשת רק לחדר כושר כי לעבודה אני לא אלך עם נעל ספורט, ויש לי בצבע אוף-וויט מגניבות כאלו.. ולערב יש לי מגף מזה יפה, שחור מעור עד הברך עם עקב דק וזהו עכשיו צריך לקנות מגף בכאמל או חום...

גמדית

New member
אז......

יש לי מלאאאאאאאאאאאן נעליים!!! יש לי איזה 3000 נעלים (חולשה שלי) אלה היומיומיות שלי בד"כ: 3 זוגות בפאלו, 4 נעלי סקצ´רס, 2 זוגות של אדידס ועוד (רגע אני סופרת) ועוד 9 שאין לי כוח לפרט עליהן ( לא כולל מגפיים, כפכפים, אלגנטיות, עקב, סנדלים וכ"ו...)!!!!!!!!!!!!!!!! מגפיים לחורף יש לי 3 זוגות שחורים אחד חצי מגף, שתיים מגף עד הברך עם פלטפורמה גבוהה, שלוש מגף עם פלטפורמה קטנה עד הברך עוד זוג מגפיים אדומות שאמורות להתאים לי לאיזה שמלה, עוד זוג בז´, זוג לבן- שהוא כזה לא עד הברך ולא נמוך ואחרון חביב זוג חום קצת שפיצי (ממש קצת....) וזייהו.....

למעלה