סיכום השנה במוזיקה יפנית~

oracle

New member
../images/Emo136.gifסיכום השנה במוזיקה יפנית~../images/Emo136.gif

השנה האזרחית מסתיימת, אז בואו נסכם את שנת המוזיקה היפנית שלנו~
שיר השנה שלי
שיר פתיחה של אנימה של השנה
שיר סיום אנימה של השנה
זמר השנה
זמרת השנה
להקת השנה
האמן/להקה שגיליתי השנה
ההופעה/קונצרט השנה
הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה
מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? שתהיה לכולנו שנה נהדרת, מלאה במוזיקה יפנית, ושסוף סוף נזכה לראות בארץ הופעה של זמר/ת/להקה יפני/ת!!!

sonaku

New member
שנה מלאה במוזיקה יפנית,לכולנו!!! ^^

(המשפט הקודם היה ארוך מידיXDD) שיר השנה שלי-Psycho le Cemu - Gekiai Merry Go Round שיר פתיחה של אנימה של השנה-Death Note - Nightmare - the World דהה~^^ שיר סיום אנימה של השנה-ממ אין לי ס: זמר השנה-מיאבי... זמרת השנה-אוטאדה היקארו O: להקת השנה-נייטמר ^^ האמן/להקה שגיליתי השנה-ממ..יואי חמודה ^^ ההופעה/קונצרט השנה-חח ראיתי איזה הופעה של גאקט שנורא הצחיקה אותי..אבל זה היה דיי מזמן אז אני לא זוכרת כמעט כלוםXP הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה-ממ..איומי בהופעה הזאתי שהיא דיברה אנגלית ממש טוב. הפתיע אותי ^^ מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? פאקינג תבואו ליזראללללללל!!!!!!!!!!1 T_T כי אתם נוצרים טובים אוהבי ג'רוזלם D: סג,כמה שטויות אני פולטתXDD שנה מעולה שתהיה לכולנו! ^^ זו השנה הראשונה שלנו בתור פורום,ודיי הצלחנו לשגשג ~_^ אני אוהבת את כולכם! נראה לי.. ושתהיה לכם אחלה שנה וסילבסטר מוצלח יותר משלי..~_~ יאיייייי DDDDDD:

nadav1232

New member
עונה! ^__^

שיר השנה שלי - קשה XD אממ, ayumi hamasaki - Boys & Girls שיר פתיחה של אנימה של השנה - hitomi - I am שיר סיום אנימה של השנה - BoA - EVERY HEART זמר השנה - Gackt זמרת השנה - BoA ו - ayumi hamasaki ^_^ (הייתי חייב לבחור בשתיים XD) להקת השנה - Evrey Little Thing האמן/להקה שגיליתי השנה - את כולם גיליתי השנה XD ההופעה/קונצרט השנה - ayumi hamasaki - ARENA TOUR 2006 הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה - BoA - Nanairo no ashita ~brand new beat~ מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? יוציא הרבה אלבומים/סינגלים/ DVD ^_^

מ א י י ק

New member
עונה! =]../images/Emo19.gif

שיר השנה שלי? - Dream - My Will
יש לי חולשה לשיר הזה,הוא האהוב עליי.
שיר פתיחה של אנימה של השנה? - The World - V6 - Inuyasha
שיר סיום אנימה של השנה? - השירים מאינויאשה,שלכל דמות היה שיר סיום אחר
זמר השנה? - גאקט-גאקטו-גאקטו סאן + קון + סאמה + כרפעליו
זמרת השנה? - השאלה הזאת ממש אכזרית
בואה או איומי
...אז אני בוחר...Ayumi Kwon
שילוב מנצח
,שתי הזמרות האהובות עליי והכי טובות שיש
להקת השנה? - Dream + Onmyouza
האמן/להקה שגיליתי השנה? - את כולם
ההופעה/קונצרט השנה? - היו הרבה שראיתי,אבל...Gackt - Diabolos 2005
הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה? - של בואה,בתוכנית אירוח ששכחתי את שמה,ביוטוב
מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? - שימשיכו לשיר,שיוציאו עוד ועוד סינגלים ואלבומים,שיעשו הודעות,ופשוט שימשיכו לעשות מה שהם עושים הכי טוב - לשיר
מוזיקה יפנית זה דבר נהדר,וגם אתם והפורום הזה וכל העולם הזה של האנימה
אני אוהב אתכם
מיכאל

יש! רשימה....

קודם כל, כל הכבוד על הרעיון לשרשור!!! אז תודה על העשרת הפורום!
(נתתי לעצמי רשות להשמיט קטגוריות שלא היו רלוונטיות לגביי, כי אני לא רואה אנימה או מקשיב לזמרים/להקות)
שיר השנה שלי: אמממ... אם אנחנו מדברים על שיר שיצא השנה, אני חייב לומר ש-JEWEL של איומי האמאסאקי ממש תפס אותי חזק. בלדה ממש-ממש יפה. לחן מקסים, הקול של איומי פשוט מהפנט והקליפ גם מאוד יפה ותואם את רוח השיר.
אבל אם אנחנו מדברים באופן כללי, אז בלי ספק, COLORS של אוטאדה היקארו זה השיר הכי יפה שנתקלתי בו השנה. הקליפ, הלחן המהמם, הביצוע וההופעות - כל הדברים האלה היו פשוט מושלמים!!!
זמרת השנה: בחירה קשה... אבל אני חייב לומר שקודה קומי. היא שיחררה שני אלבומים (!!), איזה מיליון סינגלים, עשתה סיבוב הופעות (שעכשיו היא בהפסקה), שיחררה סיבוב הופעות אחר ב-DVD, שיחררה אלבום תמונות, כיכבה בדרמה יפנית ואפילו שיחררה עוד ספר שמספר על התדמית שלה (או משהו יפני מוזר כזה). אז כן... על כל העבודה הקשה, אני חושב שלקודה קומי מגיע התואר. אבל מיד אחריה יש את היקי, ששיחררה אלבום פשוט מ-צ-ו-י-י-ן והראתה לנו שהיא עדיין מלכה. *סוגד*.
האמן/להקה שגיליתי השנה: אוטאדה היקארו (Utada Hikaru). שמעתי איזה אלבום אוסף שנראה לי שקוראילם לו Japan Music Awards או משהו מוזר כזה של שנה שעברה, והיקי הייתה שם עם Be My Last. ממש אהבתי את זה, ובדיוק יצא באותו זמן האלבום החדש שלה, ULTRA BLUE, ופשוט התמכרתי לאלבום מהשיר הראשון.
ההופעה/קונצרט השנה: טוב... אממ... עוד לא קיבלתי את UTADA UNITED 2006, ויעבור עוד זמן עד שאני אקבל את ה-DVD של סיבוב ההופעות העכשיו של קודה קומי, אבל מהדברים החדשים שיצאו וראיתי, סיבוב ההופעות של קודה קומי של ~first things~ היה ממש יפה... היו שם גרסאות שונות של שירים קיימים, ובתכל'ס הופעה ממש יפה.
הופעת השנה של אמן/להקה בתוכנית אירוח בטלוויזיה: אממ.... לא הייתה הופעה מסויימת שריגשה אותי השנה. אם אני חייב לבחור, אני מניח שההופעה של קומי ב-Music Station עם Yume no Uta הייתה אחלה. היו אפקטים ובלאגנים... =) באופן כללי, היקי הופיעה עם COLORS (כן, שוב השיר זה) בתוכנית בשם Utaban (או משהו דומה) והקול שלה היה ממש יפה, ובכלל היו אפקטים של צבעים שהיו ממש סוף הדרך.
מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עליי ייעשה בשנה הקרובה? טוב... אז קודם כל... קומי. הוציאה עכשיו אלבום מצליח שמכר חצי מיליון עותקים בשבוע הראשון שלו. סבבה. שתסיים את סיבוב ההופעות שלה, ותיעלם לכמה חודשים!!! שתנוח!!! מגיע לה, ואני רוצה שתחזור לסגנון היותר ישן שלה של האלבומים הראשונים. באשר להיקי, שמעתי שהיא הולכת לשחרר סינגל חדש מתישהו במרץ, אז אני מקווה שהוא יהיה תואם לרוח החורף, וקרוב ל-COLORS מבחינת השלמות. אני לא רוצה עוד תאונת דרכים כמו Boku wa Kuma. אני מעדיף פשוט להתעלם מהסינגל הזה. זהו! היה כיף! שתהיה שנה מלאה במוסיקה יפנית מרגשת!

עונה!

שיר פתיחה של אנימה של השנה-אממ כ"כ הרבה אבל אבחר בשני שירים:1.Gackt - Fragrance ו-Koichi Domoto-Deep In Your Heart שיר סיום אנימה של השנה-אממ של 12 הממלכות! זמר השנה-GACKT זמרת השנה-AIKAWANA NANASE AND AYUMI HAMASAKI להקת השנה-DIR EN GREY האמן/להקה שגיליתי השנה-אממ יש כ"כ הרבה אבל גיליתי את LUNA SEA AND RAIN ההופעה/קונצרט השנה-אממ לא יודעת לא מתעניינת הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה-אממ אין! מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?-כולם!!!

Nora Shu

New member
המ, נראה מעניין.

זה יהווה אתגר בשבילי D:. השנה הזו הייתה שנת ה"אווו קוריאה!!" שלי, אז אני אנסה לחשוב על התשובות שלי ברצינות מסויימת.^^ שיר השנה שלי: Naniwa Iroha Bushi של קאנג'אני8. שמעתי אותם כמעט ישר אחרי שהחלטתי שאולי JE זה לא מהשטן ומשם הכל היסטוריה [קצרה, אבל בכל זאת.]. שיר פתיחה של אנימה של השנה: אח, קונפליקט!אבל אני אבחר ב- Innocent Sorrow שהיה בפתיחה של D.Gray Man, למרות שאני כבר לא רואה את הסדרה. T_T שיר סיום אנימה של השנה: תיקו בין Alumina של Nightmare שבדת' נוט, לשיר סיום של NHK. *מתגלגלת XD* זמר השנה: קאטו קאזוקי. הוא הפתיע אותי XD. זמרת השנה: הנקבה ששרה בFilth in the Beauty של גאזט? היא הנקבה היחידה ששמעתי השנה, מלבד השירים הבודדים של קודה קומי ואיומי שניסו למכר אותי אליהם. להקת השנה: 176ביז. אין עליהם. האמן/להקה שגיליתי השנה: יש הרבה, אבל נשים את הכי שנדבקו אליי: Arashi, KAT-TUN,וואט, יאמאפי, Nevercrazy, SID, וו-ינדס., והארט. D: ההופעה/קונצרט השנה: DREAM BOYS פפפפפפט *מתהמתהמתה* XDD ברצינות אבל אני לא יודעת. אני אומר שזה היה הקונצרט של נודאמה בזה נעבור הלאה :X. הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: וואט. כל דבר שהם מופיעים בו משאיר אותי מתגלגלת מצחוק. אבל הכי שנדבק לי בראש זה הMusic fighter עם השמועות, אמפג ניתוח פלסטי XD. מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? אני מקווה שכולם, בלי יוצא מהכלל - וזה הרבה "כולם"מים - יוציאו דיסקים חדשים, שיהנו מהחיים, שג'ין יפסיק לאנוס גותיות בלוס אנג'לס ויבקר בישראל, וש-SM יפסיקו להיות חרא, אבל זה לא קשור :X. ... אני גם מרשה לעצמי להוסיף: שיר פתיחה של דרמה השנה: דאייטה סניוריטה של יאמאפי מקורוסאגי. שיר סיום של דרמה השנה: Bokura no machi de של KAT-TUN, למרות שהיטוקוי היה אכזבה אחת גדולה. :/ *מחכה לביוקוטאי בעיצור נשימה* ואחרון חביב, ביש השנה במוזיקה יפנית: טפיי. *מתה* לפחות אני מצחיקה את עצמי?? זה מה שחשוב, נכון? D:!!

shui chan

New member
יאפי ^__^~

האמתי שקצת קשה לי לענות על זה בכלליות כי ההתעניינות האמיתית שלי במוזיקה התחילה רק בשנה האחרון ככה שאמי פשוט אענה על כל הדברים פשוט איך שהם היו בשבילי P< שיר השנה שלי - התלבטות ממש קשה, אולי כמה של אראשי. בעצם גולד של קאט טון. שיר פתיחה של אנימה של השנה - חייבת להצטרף ולהודות שנייטמר שחקו אותה~ :) שיר סיום אנימה של השנה (לא ממש יצא לי לראות אנימות השנה ככה שקצת קשה לענות על זה) - השיר סיום הראשון של בליצ', Life is like a boat. זמר השנה - יאמפי :) זמרת השנה Anna Tsuchiya (לא יודעת איך לרשום בעברית) אבל היא ממש מגניבה~ להקת השנה - אראשי, בלי שום ספק. האמן/להקה שגיליתי השנה - אממם.. שוב את רוה הלהקות שלי גילתי השנה אבל הצמד האחרון ש"גיליתי" היה טאקי וטסובאסה והם ממש מקסימים ^__^
~ ההופעה/קונצרט השנה - לא יודעת אם ההופעה הייתה השנה (מקווה שכן P< ) אבל קאיזוקובן (Kaizokuban) של קאט טון - לצערי הרב עוד לא יצא לי לראות את כולה ): אבל היא ממש טובה! ^___^ הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה שאלה ממש קשה. אני משערת שהתוכניות של אראשי ממש מגניבות XD מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? האמתי שלמזלי החלום שלי כבר דיי התגשם! בקרוב (כלומר, עוד 6 ימים) יוצאת העונה השניה של האנה יורי דאנגו *____________* - אני כ"כ אוהבת את הסדרה הזאת!
~ נקווה לעוד שנה מוצלחת ^__^!

SuLeRu

New member
אני!!!

שיר השנה שלי: קשה... endless story של yuna ito שיר פתיחה של אנימה של השנה: של "המסע של קינו" שיר יפיפה... שיר סיום אנימה של השנה: של "המסע של קינו" גם... 3>> זמר השנה: מיאבי זמרת השנה: יש לי 4 זמרות אוהבות אבל אבחר 2 (חייבת) הן ayumi hamsaki ו- amie amuro להקת השנה: האמן/להקה שגיליתי השנה: אני לא אשקר אבל כימעט את כולם הכרתי השנה ההופעה/קונצרט השנה: של איומי ארנה טאור my story הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: איומי באירוח בערוץ CNN זה היה מצחיק ומפתיע!! אהבתי... =] מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? חח שמישהו יפני יגיע לארץ להופעה (איזה צפוי שזה מה שארצה).

ayumi3000

New member
2006 =]

שיר השנה שלי - ENDLESS STORY של יונה איטו בהחלט שיר השנה שלי אבל זה אני גם נורא אהבתי את Cherry Girl של קומי אז אני לא כ"כ בטוח. שיר פתיחה של אנימה של השנה שיר סיום אנימה של השנה - Rie fu - Life is like a Boat שיר סיום של העונה הראשונה של בליץ' אני חושב זמר השנה - ...hm זמרת השנה - איומי האמאסאקי, היא הביאה בהחלט הרבה דברים השנה, 2 סינגלים, 2 אלבומים, סיבוב הופעות דיי יפה ומוצלח, ובאלבום החדש Secret דיי הפתיע עם הסיגנון והקול שלה שהביא את האלבום לאחד מהאלבומים האהובים עליי ביותר למרות שהקודם קצת טיפה פחות טוב מהחדש אבל גם הוא אלבום דיי טוב ומחר היא מסיימת את השנה עם ה - BEST of COUNTDOWN LIVE 2006-2007 שתהיה הופעה מדהימה כמובן! להקת השנה - Every Little Thing, השנה העשירית שהם קיימים, אחלה הרכב. האמן/להקה שגיליתי השנה - yuna ito , אומנם היא התחילה לשיר ב - 2005 אבל התחלתי ממש לאהוב אותה רק השנה והיא זמרת דיי טובה. ההופעה/קונצרט השנה - ayumi hamasaki ARENA TOUR ~(miss)understood~ A ההופעה מצויינת, שירים מצויינים והביצועים בשמיים, לא היה אפשר לצפות ליותר (חוץ מלהרבה יותר שירים בהופעה אבל אז איומי הייתה כבר מעולפת אז רצוי שלא). הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: ayumi hamasaki ב - CNN היה דיי כיף לראות את איומי עונה על חלקים מהראיון באנגלית והיא עשתה את זה דיי טוב והייתה ממש מקסימה. מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? איומי הולכת לעשות הרבהההההההה שנה הבאה!! קודם כל עוד חודשיים יוצא לאיומי אלבום אוספים חדש (השלישי) A BEST 2. לאחר מכן איומי תצא לסיבוב הופעות בכל מיני ארצות וערים באסיה שזה כבר מטיש!!! וייתכן שהיא תעשה גם סיבוב הופעות ביפן (אבל זה עוד לא בטוח אבל נקווה שכן) בקיצור איומי תשקיע הרבה ב- 2007 אז אני רק מאחל לה הרבה הרבה הרבה בהצלחה ושאחרי כל ההופעות והעבודה הקשה שתנוח קצת ושתחזור להוציא סינגלים ואלבום חדש ^_^. וזהו. שלכולם תהיה שנה טובה עם רק דברים טובים! והרבה הרבה הרבה מוסיקה יפנית!!!

מעייניT

New member
סיכומון

שיר השנה שלי: Freedom Fighters שרופה על השיר הזההההה שיר פתיחה של אנימה של השנה: אני מתלבטת ביין shout it loud מ king of bandit jing לunlimited מ samurai 7 שירים סגידים שיר סיום אנימה של השנה: ike ike מ ichigo 100% זמר השנה: חייב אחד??? אני את מיאבי ואני רוצה את גאקט זה כל כך קשההה זמרת השנה לא שומעת כל כך בנות אבל אם כבר אז yui makino יש לה קול מדהים ורק בגלל הקול שלה אני אוהבת את השירים מטסובאסה להקת השנה: X Japan

shui chan

New member
פרידום פייטרז באמת מצויין ../images/Emo45.gif~

מהשירים האהובים עליי של מיאבי :)

alice123

New member
יאיי D:

שיר השנה שלי- אוףף אני שונאת לבחור שיר אחד >< יש מלא.. אבל אולי גו גו גו של אן קפה ^^ שיר פתיחה של אנימה של השנה- Nana-Rose שיר סיום אנימה של השנה- אממ נראה לי שגם שיר הסיום של נאנא זמר השנה- מיאבי כמובן
זמרת השנה- קוטוקו או בואה להקת השנה- יש מלא אבל בעיקר אן קפה, גזאט קאגררה ...ויש עוד מלא להקות ג'יי רוק האמן/להקה שגיליתי השנה-אני לא זוכרת ..כל מיני ^^" ההופעה/קונצרט השנה- לא יודעת ..אבל אני ממש רוצה לראות את ההופעה שהייתה לא מזמן למיאבי לאלבום שלו מיאבי פופ והאלבום החדש *-* הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה- לא ראיתי ): מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? שימשיכו לשיר לנגן ולעשות מוזיקה טובה P:

tenshichan

New member
עונה P:

שיר השנה שלי- יש הרבה T___T שיר פתיחה של אנימה של השנה- אמממממממממממממממממממממממ נראה לי שיר הפתיחה של רוזן מאיידן^^" אלי פרוג'קט שיר סיום אנימה של השנה- איישטנה מוטו של אאיקו קיו D: זמר השנה- נם...אין כזה .-. זמרת השנה- מאיה סקאמוטו כמובן! להקת השנה- נראה לי שהמיני מוני אבל לא יודעת :/ האמן/להקה שגיליתי השנה- כמעט את כולם X_X ההופעה/קונצרט השנה- =/ הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה- כנ"ל מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?- אמממ שמאיה סקאמוטו תתן לי חתימה ואת כל הדיסקים של האלבומים שהיא המציאה עד היום *.* שנה טובה ניניאס!^_^

דווקא זה?XD;

למה דווקא השיר פתיחה של רוזן מיידן?O: לדעתי הוא..אממ...מסחררXD; השיר נשמע כאילו הזמרת שרה תוך כדי סיבוב בקרוסלהXDD אבל זה עדיין שיר נחמד~ ואיישטנה מוטו זה באמת שיר יפהD:

באמת?O:

נזכרתי נזכרתי!! שהייתי אצלך הראתי לך את הקליפ של זה ועוד קליפ של אייקו קאיו שהיה נראה שלא היא שרהDDD:

MiirenaMizer

New member
השנה שלי ומשו

שיר השנה שלי: Malice Mizer - Chinurareta Kajitsu שיר פתיחה של אנימה של השנה: לא רואה אנימות... שיר סיום אנימה של השנה: ... זמר השנה: מיאבי כמובן. זמרת השנה: קאנה היא היחידה שאני שומעת מהנקבות. להקת השנה: Malice Mizer האמן/להקה שגיליתי השנה: אמ. לא יודעת. ההופעה/קונצרט השנה: Bara ni Irodorareta Akui to Higeki no Makuake של Malice Mizer. הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: כמובן שיחת המגנום של גאקט בUtaban. מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה?: שמאנה יוריד את העץ דקל מהראש ומיאבי יחזור לשורשי Gagaku ויפסיק להיות היפי. Yayness on a stick

למעלה