סיכום השנה במוזיקה יפנית~

last day

New member
גם אני רוצה לענות!

שיר השנה שלי: הו..זה קשה! אפשר להגיד סמייל איצ'יבאן של אן קפה! שיר פתיחה של אנימה של השנה: שיר הפתיחה של דת נוט. נייטמר שיחקו אותה! שיר סיום אנימה של השנה: שיר סיום של נארוטו. שכחתי את השם שלו ~.~ זמר השנה: מיאבי דסו! *אובססיה* זמרת השנה: BoA להקת השנה: אם קפה! האמן/להקה שגיליתי השנה: אן קפה!!! ההופעה/קונצרט השנה: BEST ARTIST 2006- כי לקבץ זמרים הומואים ולתת להם לשיר זה גדול! הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: הקטע נגינה בגיטרה של מיאבי *_* מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? שמיאבי יעשה לי ילדים!

sonaku

New member
חחחחחחXDD

ההופעה/קונצרט השנה: BEST ARTIST 2006- כי לקבץ זמרים הומואים ולתת להם לשיר זה גדול! כלכך!!!
XD

sonaku

New member
לא זוכרת ת'קטע הזה ס.ס

טוב אולי כי אני לא זוכרת כלום מהופעות וכאלה אלא אם כן זה פאנסרבייס XDD;

Keitarou

New member
להלהלה~

*~)שיר השנה שלי Dir En Grey -the finale *~)שיר פתיחה של אנימה של השנה ouran host club KissKiss fall inlove~! D= *~)שיר סיום אנימה של השנה אני אף פעם לא נשאר לשמוע שירי סיום של אנימות... *~)זמר השנה מיאבי.. כי הוא כל כך השתפר לאחרונה.. =) *~)זמרת השנה מיקה נקישימה רק על העבודה שלה בלייב אקשן של NANA.. בדקתי עוד דברים שלה ולא ממש אהבתי.. P= *~)להקת השנה Nightmare כל כך הרבה דברים טובים!! (= *~)האמן/להקה שגיליתי השנה Tommy february^6 *~)ההופעה/קונצרט השנה Moi dix Moi - Paris.. =)) *~)הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה אההה... an cafe? *~)מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? שדירו \M10M יבואו להופיע בארץ? ^^ זה לא יותר מדי לבקש, נכון? שנה אזרחית טובה לכולם וכאלה~~ =)

השנה שליD:

שיר השנה שלי: אממ..יש יותר מדיXD; שיר פתיחה של אנימה של השנה: אני חושבת שSakura Kiss של Kawabe Chieco (הפתיח של הוסט קלאב) זה שיר שחרשתי עליו המוןXD שיר סיום אנימה של השנה: אולי..אמ..New futur של Changin' my life (סיום ראשון של Full moon wo sagashite) או הסיום של לאבלי איידול^^; זמר השנה: לא יודעת~ זמרת השנה: Otsuka Ai להקת השנה: יותר מדיXD נגיד ש..Minimoni אוו W האמן/להקה שגיליתי השנה: כמעט את כל מי שגיליתי גיליתי השנה~ ההופעה/קונצרט השנה: Otsuka Ai-Love cook tour הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: לא יודעת מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? אמ..שאוטסקה איי תבוא להופיעה בישראלD: טוב נו, אני אסתפק בזה שהיא תוציא אלבום חדשXP

shui chan

New member
אוו.. אני אוהבת פולמון 3> ../images/Emo23.gif~

בכלליות יש שם שירים ממש טובים~ אני הכי אוהבת את Eternal Snow - יצא לך לשמוע?

יאיD:

בטח שייצא לי לשמוע^___^ פול מון זו האנימה האהובה עליי3> את יודעת, עוד לפני שסיימתי לראות את האנימה היו לי את כל השירים משם במחשב *כולל גירסאות לשירים שדמויות אחרות שרות* השיר Eternal snow ממש יפה*-*

shui chan

New member
../images/Emo45.gif *___*~ ../images/Emo23.gif~

ממש. למרות שהמנגה הרבה יותר טובה. :) הרבה-הרבה יותר טובה ^___^ ולמי שאהב מומלץ גם לקרוא את המנגה השניה שלה, קאמיקאזה קאיטו ג'ין :)

נכוןנכוןD:

יש לי את כל הווליומים של פול מון ו2 של קאמיקאזה קאיטו ג'אן^___^ קניתי את השביעי של פולמון באה?קון ועדיין לא התחלתי לקראXD נמ....יש לך מסנג'ר?^^

המנגה של פולמון מדהימה*_*

היום גמרתי לקרא את הווליום האחרוןD: וואו, היו שם קטעים שקראתי איזה 3 פעמים מרוב שאהבתיXD

Omer Kun

New member
טוב אז אני.. (קצת באיחור)

שיר השנה שלי: יש כל כך הרבה... שיר פתיחה של אנימה של השנה: Kizuna השיר פתיחה של W Wish (את W WISH ראיתי הרבה לפני שנה, אבל חרשתי כל כך הרבה על השיר) וגם הפתיח של דת' נוט' ושל דוקורו צ'אן XD שיר סיום אנימה של השנה: השיר סיום של מידורי נו היבי. זמר השנה: הממ אני לא ממש שומע זמרים, ומיאבי הוא היחיד שאני שומע אז מיאבי... זמרת השנה: איי אוטסוקה (למרות שהכרתי עוד מלא מדהימות) להקת השנה: האמת שעדיין לא שמעתי שירים של להקות >< האמן/להקה שגיליתי השנה: כמעט את כל מי שאני מכיר גיליתי רק השנה ההופעה/קונצרט השנה: לא יצא לי לראות הופעות מלאות רק חלקים מהן.. הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה: כנ"ל מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? שאיי אוטסוקה תוציא סופסוף אלבום ותזרז את עצמה טיפה X_X (סינגל אחד כל 4 חודשים זה די מעצבן ><) ואני גם מקווה להכיר עוד מלא מלא אמנים יפנים! ^_^

tenshichan

New member
דוקורו!!!!!!

יא! גם אני ונוגה חרשנו על זהXD פי פי פי פירו פירו פי פי רו פי!!!

יאי! דוקורו-צ'אןDD:

השיר פתיחה ממש נחמדD: חרשתי עליו ממזמןXD (עם טנשי-צ'אן) את המילים של השיר ואת האנימה עצמה אני לא ממש אוהבת, אבל לא נוראXD

Omer Kun

New member
מה?!?! XDD

האנימה כל כך מצחיקה והמילים של השיר זה בעצם הדבר הכי טוב בשיר! XDDD

oracle

New member
ואני~~ 0.0;

שיר השנה שלי התלבטות לא קלה, אבל כנראה Redemption של Gackt :> http://youtube.com/watch?v=XUlbUnLrcQM שיר פתיחה של אנימה של השנה כאן אין שום התלבטות~ The World של Nightmare ב-Death Note... כאילו שיש ספק P= http://youtube.com/watch?v=MhHOAOzi1mc שיר סיום אנימה של השנה שוב, אין התלבטות Odoru akachan ningen של פומיהיקו קיטסוטאקה והשני (שאני לא זוכרת איך קוראים לו.. ^^;) מ- NHK ni youkoso.. אחד השירים הגאוניים ששמעתי בחיים *__* http://youtube.com/watch?v=I58NPtHjeZA זמר השנה כמו בכל שנה, אין מתחרים ל-gackt ^_^ זמרת השנה מממ... אמנם היא חלק מלהקה, אבל זו ללא ספק Kuroneko מ-Onmyouza~ להקת השנה נראה לי ש-Onmyouza למרות שגם Mucc, Azrael ו - Concerto Moon שימחו אותי מאד השנה.. =] האמן/להקה שגיליתי השנה Fumihiko Kitsutaka מהשיר אקאצ'אן נינגן, שמנגן בגיטרה כמו אלוהים, שר כמו מלאך (צרוד קצת P=) ויש לו להקת רוק כבד מדהימה - X.Y.Z. ->A ההופעה/קונצרט השנה ברור ש-Diabolos של Gackt~~ למרות שטכנית זה שייך לשנה הקודמת, כי ההופעה האחרונה היתה בחג המולד של סוף דצמבר 2005 P= הופעת השנה של אמן/להקה בתכנית ארוח בטלוויזיה XDD כשגאקט התארח אצל המאצ'אן, הפסיד לו בתחרות מטופשת, והעונש שלו היה לעבוד כמתדלק בשם יאמאדה-קון בתחנת דלק למשך כמה שעות... הבעות הפנים של הנשים שתדלקו אצלו היו פרייס-לס~~ XDDDDD מה אני מקווה שהאמן/להקה האהוב/ה עלי יעשה בשנה הקרובה? שיבוא לארץ. זהו.

למעלה