שאלות, נצל"שים ואוףטופיק

sonaku

New member
נכון? לגמרי X3 תודה רבה ^^

עבדתי קשה בשביל להשיג אותן ;;

SaikoStar

New member
חדשה

הההמממ הההמממ היי.... בד"כ אני לא ממש אוהבת פורומים וכאלה, אבל אני בעבודה ונורא נורא משעמם לי!!! ומאחר ואני עובדת בתפוז אז החלטתי...what the hell... אז ככה... קוראים לי דניאל. אוהבת יפנים סינים וקוראנים. מוסיקה אנשים סרטים תרבות וכו'. אמנים אהובים: dire en grey, kagrra, ancafe, miyavi, silver ash, gazette, alice nine, kra והאמת היא שיש עוד המון אבל... נו טוב... אם מישהו מתעניין אז יש לי מלא דיוידיים עם המון פופ ראפ היפהופ ורוק סיני.נקנה ישירות מהסינים XD (אגב סופשבוע מגיע משלוח חדש עם המון מוסיקה חדשה אז אם מישהו רוצה לקנות דברו איתי).

SaikoStar

New member
אכן

נו מה נראה? למי עוד יש קשרים עם המאפיה של התחנה המרכזית...? חחחחחחחח

SaikoStar

New member
לאאא!!!:(

זה נדחה בחודש (איתי רוצה לרצוח אותי!!) אבל בינתיים אני עדיין שכנה של החמודים שלי... יצאנו איתם לדאבל דייט... חיח

SaikoStar

New member
חי חי

chin-chiya כן... לקחנו אותם למסעדה יפנית...(סאקורה סושי... בקינג ג'ורג') היום הוא גם בא P:

sonaku

New member
חחחח משעשע סינים במסעדה יפניתXD

וואי דניאל את מזה בצרות עכשו...

SaikoStar

New member
אה הא

גם קסי.... אבל היא עוד לא יודעת את זה.... אגב אנחנו הולכים לקריסמס אצל אמא ;)

sonaku

New member
היא עדיין לא יודעת? וואי..דברי איתה

פנאןD: ואני אתקע לבד בבית..עם הכלב השמן שלי..נסתכל אחד על השני ונתמרמר על החיים או משו כזה P: אגב,בUFO הביאו רק MYV POPS אחד ואת לקחת אותו,אז אני רוצה לצרוב אותו O:

SaikoStar

New member
tee hee

אני לקחתי אותו כי אני הזמנתי אותו... מזמן!!!!! סופסוף הוא הגיע... האמת היא שמחכה לי שם סחורה של 875 ש"ח 3 דיוידיים של dir en grey דיסק של shelly trip realize דיוידי של gazette שאגב בסוף קיבלתי מתנה ליומלדת מקשת דיסק של kagerou אה כן וגם gagaku סופסוף.... מצחיק שהדיסק הראשון הגיע לי כמעט אחרון

sonaku

New member
באמת הגיע הזמן..

אגב,אני צריכה לדבר עם קאסי בקשר למתנה...

SaikoStar

New member
הההמממ

נראה לי שזה הפך לאישי מידי בשביל פורום... המממ אז כן אז מה אמרת על Miyavi? ;)

למעלה