סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo136.gif../images/Emo139.gifסיכום שבועי../images/Emo139.gif../images/Emo136.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
נראה לי מזה חפרתי...

משהו טוב שקרה לך השבוע:המורה נהיגה אמר שאני נוהגת מצוין
התחיל חופש (שעוד שנייה מסתיים). והמצב כיתה יום לפני החופש
הוא היה מצחיק.. משהו רע שקרה לך השבוע:לא ישנתי כמעט כל הלילה.. והכלב שלי איבד לי 7 שקל
ואח שלי אומר שלבושם שלי יש ריח של נרגילה תפוח!
חח אכזבת השבוע:אתמול הייתי 3 שעות ביעור נהיגה! זה מתיש..לפחות היה איתי עוד מישהו שנתקע 3 שעות אז היה מצחיק... תמיד שאנחנו קונים משהו מהחנות של החיות המוכר מביא לכלב ולחתול שלי דברים והוא לא מתקמצן בכלל. כשקנינו לחתל שלי מיטה שעלתה הרבה הייתה מוכרת וכל מה שהיא הביאה לנו זה כדול מסכן לחתול שלי שהכלב לקח ואיבד אחרי דקה! חח שיר שלא הפסקת לשמוע:עידן רייכל-חלומות של אחרים Katy Perry - Hot N Cold Kate Ryan-Voyage Voyage התחדשות השבוע:מיטה לחתול שלי
תוכנית השבוע:הישרדות..תכלס לא ממש היה משהו אחר..ויש שם את חבר של בנדוד שלי
סרט השבוע:עוברים להודו (ראינו בשיעור סוציולוגיה חח),דיזסטר מובי ספר השבוע: מאכל השבוע:שניצל תירס (כבר שבועיים בערך לא אכלתי בשר) יציאת השבוע:דודים שלי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:הסיכוי די קלוש אבל אני מקווה להגיע לשיעור נהיגה 28 אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:בדרך חזרה מדודים שלי ירד מבול ומעל הכביש היו כאלה דברים שכל פעם שעברנו מתחת לא היה גשם (ואני לא ראיתי אותם) אז אחרי כמה פעמים שזה קרה אמרתי "נו מה נסגר עם הגשם הזה??" אח שלי:"גשם?? זה הגשר! חח מה חשבת שהגשם מספיק כל פעם לשנייה?!" אני:"כן!" חח יצאתי מטומטמת...חור בהשכלה ~~~~~ "מסיימים עם זה והולכים לבקר את הטסטר" זה דפוק אבל באותו רגע היה מצחיק.. ~~~~~ אני ועוד 2 חברות נכנסו לבצפר וחברה אמרה "הטרמינל התקלקל!!" ~~~~~ "יאללה אחי פרסס" ~~~~~ היינו צריכים להביא כסף לחוברת בתנ"ך וחברה באה להוציא והיא הוציאה מטבע שוקולד חחחחחחח ~~~~~ מורה:"תביאו לי סוגים של קבוצות" תלמיד:"קבוצת תמיכה" מורה:"יופי!" חחח תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מצוין!! שכולם יהיו ככה...

Keren 104

New member
מסכמת ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הלכתי לסרט עם חברה והיה קורע כרגיל XD , מסיבת כסריסטמס משהו רע שקרה לך השבוע: הבריזו לי הרבה פעמים.. אכזבת השבוע: שיש היום לאמא שלי מסיבת יומולדת וזה תוקע לי את היום בטירוף! שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: כובע סנטה וגרביים מצמר תוכנית השבוע: השלמתי השבוע מלא פרקים חסרים ממליוני תוכניות אז האוס, אחים ואחיות סרט השבוע: ההחלפה וואו סרט כל כך עצוב ספר השבוע: דד אנטיל דארק סוף סוף הצלחתי להוריד את זה כקובץ mp3 מאכל השבוע: קליק! יציאת השבוע: אם הכל ילך טוב אז היום לרוקי בכוכב משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מבחן במת'.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כל החברים שלא יצא לי כל כך לראות בחופש.. אדם שעשה לך את השבוע: יעל ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד למת'.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר..

JAP Noa

New member
"You Change Your Mind Like A Girl Changes.."

CLOTHES.
משהו טוב שקרה לך השבוע: סיייייייייייימנו מבחני טירונות כמעט
נשאר רק מטווחים
העברתי שעה לצוות שלי והיה כזזזזזזה מדהים, אני מתה עליהן וממש חבל לי שפיצלו אותנו. היה לי כככככזה כיף, המפקדות שלי מושלמות
הבנות הכי מדהימות בעולם ואני אשכרה נהנית איתן מכללללללללל רגע.
משהו רע שקרה לך השבוע: מבחני טירונות בהתרעה של יום, כי נדחו לנו המטווחים ופחדו שלא יספיק הזמן. [אבל קיבלתי 100, אז אולי זה לא כזה נורא
] ונחנקתי ממסכת אב"כ
אכזבת השבוע: לללללללללא הייתה
שיר שלא הפסקת לשמוע: הוט אנד קולד חחחח כל פעם שאנחנו נכנסות לשק"ם זה מה שמתנגן ברקע.
התחדשות השבוע: מגמה בקורסססססססססססס
ועוד איזה מגמה איזה
ומלא מכות מהנשק חחח
ומחר אני הולכת לקניון אז נפצה על הזמן האחרון שלא קניתי בו כלום.
תוכנית השבוע: באיזה טלוויזיה בדיוק?
סרט השבוע:
ספר השבוע: חוברת טירונות?
מאכל השבוע: אוכל של בית
יציאת השבוע: הביתההההה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אני סוגרת שבת ראשונה בצבא
נראה לי שיהיה מושלם.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את היפיופות שלי
אדם שעשה לך את השבוע: "חחחחחחחחחחדר חמש שולט!" חחח וגם הצוות שלי ובכלל כל הבנות של הקורס
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחחחחחחח טוב שתי בנות מלכות מהחדר שלי המציאו שיר על החדר שלנו
"תנו לי מ'..ועוד אחת. תנו לי מ'..תימתחו עכשיו.. ח-ד-ר חמש שולט!" זה שיר ממש ארוך אבל את הרוב אתם לא תבינו
וגם חחחח אוקיי המפקדת שלי כפרוטעליייייייייה
כל פעם עושה לנו "מצוינות בנות"[
] קיצר זה נדבק לי חחח
והרס"פ שלי ברגע הזוי במיוחד - "מה נראה לכן, שזה צעצוע מטויז אר אס? זה מה שרואים בסרטים..זה הדבר האמיתי." חחחחחח
תמונת השבוע: איןלי כוח להעלות תמונות
התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא..לסגור שבת. פאןפאןפאן.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מושלם.
שבוע טוב

ליאור XX

New member
נווועה ../images/Emo24.gif

את לא מבינה איך התגעגתי ! משעמם בלי גוסיפ ובלי החפירות שלנו

sukrazit

New member
אנייי D:

משהו טוב שקרה לך השבוע: חופשD: משהו רע שקרה לך השבוע: חברה הכי טובה שלי וחבר שלה נפרדו אחרי שנתיים ): אכזבת השבוע: יציאה עם מישהו.. שיר שלא הפסקת לשמוע: sing-travis התחדשות השבוע:סריגים תוכנית השבוע: לא יצא לי לראות טלויזיה ממש סרט השבוע: דמדומים
ספר השבוע: "מישהו לרוץ איתו" מאכל השבוע: חומוס D: יציאת השבוע: לראות את הסרט.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: סילבסטר?! זה שבוע הבא כן? אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מממ:) אדם שעשה לך את השבוע: אין ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: And so the lion fell in love with the lamb…” “What a stupid lamb." “What a sick, masochistic lion תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: סילבטרר D: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבירר פלוסס.

Just Freckles

New member
../images/Emo45.gifדמדומים../images/Emo23.gif

נכון שזה הסרט הכי טוב אבררר? ואדוארד כזה מדהיםם. גם רוברט, אבל, נו, אדוארד

ליאור XX

New member
אדוארד מדהים ../images/Emo99.gif

הסרט עשה לי כ"כ חשק לקרוא את כל הספרים ולראות את הסרט הבא

sukrazit

New member
לא ממש X_X

אמממ שמעתי את זה בחדשות ערוץ הבידור לפני שראיתי את הסרט ולא התייחסתי לכתבה הזאת ממש..והתבאסתי רק אחרי שראיתי את הסרט ):

ליאור XX

New member
אין מצב

יש כ"כ כימיה בינו ובין השחקנית שאם הם מחליפים אותו זו תיהיה הטעות הכי גדולה שלהם

sukrazit

New member
לגמרי טעות \:

אבל אי אפשר לדעת, יכולהיות שהוא לא הסתדר עם ההפקה.. בכל מקרה אני מקווה שזה לא נכון :) -אהבתי את החתימה שלך-

ליאורי

הספר הרבה יותר יפה מהסרט... כדאי לך לקרוא. ואני ממליצה לקרוא אותו באנגלית, התרגום בעברית פשוט מגוחך....אני סיימתי את האנגלית לפני 3 שבועות ואח"כ ראיתי את הספר בעברית אצל חברה והתחלתי סתם לקרוא....וזה זוועה רצינית. תהני!

למעלה