סיכום שבועי

Just Freckles

New member
אוי הספר מדהים,../images/Emo99.gif

ובאנגלית הוא מעולה. לא יכולתי להפסיק לקרוא אותו יומיים שלמים... לכל מקום הלכתי איתו
ואין באף חנות ספרים את New Moon! אני צריכה לחכות חודש עד שיהיה בחנות

Keren 104

New member
אם את מתכוונת לניו מון באנגלית

אז אפשר לקנות את הספר כמעט בכל חנות ספרים.. סטימצקי וכל אלה. אם את מדברת על הספר בעברית אז זה באמת יוצא בעוד חודש.

Just Freckles

New member
כן.. באנגלית.

אבל לא היה לא בצומת ספרים ולא בסטימצקי.. יש מחסור
כנראה שאנחנו לא היחידות שאוהבות את הספרים

Keren 104

New member
חחח כנראה

ראיתי בחתימה שלך שקראת את צלה של הרוח ואת יכולה להמליץ לי עליו? כי אני כבר הרבה זמן מחפשת ספר ש"ישנה לי את החיים", אני מתכוונת שישאיר את חותמו עליי או שישנה לי את צורת החשיבה.. יש לך המלצות? ;)

Just Freckles

New member
זה ספר מעולה.

החצי הראשון הולך קצת איטי, וממשששש תרצי להפסיק, אבל החצי השני שווה את זה. העלילה מרתקת, כל שנייה יש טוויסט שבא משום מקום, והכתיבה מדהימה. בקיצור לגמרי שווה לעבור את החצי הראשון רק בשביל להגיע לחצי השני המדהים
. אני גם יכולה להמליץ לך על "שומרת אחותי".. אני לא יודעת אם קראת. ספר חזק, עצוב, ונותן לך מבט לגמרי אחר על החיים. בכיתי איזה חצי שעה בסוף

ליאור XX

New member
ברור שאני אקרא

כבר התחלתי בחפירות כדי לשכנע את אבאמא לקנות לי חחחח

Just Freckles

New member
שבת שלום../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: חופש, וההתמחות במד"א
משהו רע שקרה לך השבוע: נתפסו לי השרירים
אכזבת השבוע: לא זוכרת אחת כזאת שיר שלא הפסקת לשמוע: Hot N' cold התחדשות השבוע: SEVENTEEN החדש.. נחשב?
תוכנית השבוע: גוסיפ, שסוף סוףףףף הספקתי לראות את פרק 12 סרט השבוע: מילים ולחן
ספר השבוע: TWILIGHT. זה מדהים, לא הצלחתי להוריד את הספר מהיידים שלי לשנייה אחת
מאכל השבוע: סופגניותת
יציאת השבוע: לאחות של חברה שלי הייתה בת מצווה, אז היא הזמינה אותנו.. היה נחמד
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שנה חדשה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד... אדם שעשה לך את השבוע: המדריכי מד"א. אין, הם כאלה חמודים
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "מסכנה אן, מה עשיתם לה? אני כבר הייתי מעדיף שתשאירו אותי למות מאשר שתנשימו אותי ככה!" (אן זאת הבובה שעלייה מדגימים החייאה.. זה נשמע כזה לא מצחיק, אבל אם הייתם שם ורואים כמה גרועים אנחנו הייתם צוחקים
) תמונת השבוע: - התוכניות שלי לשבוע הבא: לחזור לבצפר
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד

RayoDeLuz

New member
מסכמת! ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא מפסיק לרדת שלג
וחזרתי לחדר שלי
משהו רע שקרה לך השבוע: הגב נתפס בתחילת שבוע אכזבת השבוע: או יותר מידי שיר שלא הפסקת לשמוע: כל הפסקול של מאמא מיה התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: הרקיע השביעי סרט השבוע: או יש הרבה.. אריה המכשפה וארון הבגדים, מאמא מיה, אהבה בתפריט ועוד... ספר השבוע: אין מאכל השבוע: קוסקוס עם המרק של אמא
יציאת השבוע: נפגשתי עם חברה ואחותה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אולי יומולדת של חברה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות אדם שעשה לך את השבוע: אין ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Lauren Cooper

New member
מסכמת...../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הרבה דברים..היה שבוע ממש ממש נחמד.. ואני ודניאל החלטנו לעשות שינוי בבית...הולך להיות יפה!!! משהו רע שקרה לך השבוע: כלום!!!!
אכזבת השבוע: איןןן!!!! שיר שלא הפסקת לשמוע: break the ice חחחח לא יודעת למה, אבל כל השבוע שמעתי את השיר הזה בחנויות אצל חברים שלי בעבודה...כל הזמןן התחדשות השבוע: הרבה דברים...קניתי מעיל, וקניתי לדניאל כמה חולצות ממש יפות..., וקניתי מגפיים, ומלא שטויות מהיינס כי נהיה ממש קר... ולושה קרדיגנים מזארה ומנגו.. תוכנית השבוע: אין סרט השבוע: mean girls חחח הכי מצחיק בעולם...עשינו ערב בנות וראינו את הסרט הזה היה מצחיק!!! ספר השבוע: a thanksgiving to remember מאכל השבוע: סושי! יציאת השבוע: כל השבוע...כל ערב אכלנו במקום אחר...אה ומסיבת כירסמס כמובן! שהייתה גדולה, ענקית, מושלמת, אחת הטובות שהיו לי בחיי! חחחחח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אחותי ואמא!!!!! פיינאלי, אחרי הרבה דחיות! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אחותי ואמא!
אדם שעשה לך את השבוע: כל החברים שלי, אבל במיוחד אתמול, ידיד ממש ממש ממש ממש ממש טוב שלי, שממש החברה הכי טובה שלי, בא אליי סתם כי לא התראינו הרבה זמן, וסתם ישבנו ודיברנו ואכלנו צהריים יחד, וסתם היה ממש טוב לראות אותו ולדבר איתו...ממש התגעגעתי! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: אין לי תמונת ה-שבוע... התוכניות שלי לשבוע הבא: לטייל עם אמא שלי ואחותי.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה!!!

../images/Emo186.gif כל כך קר בחוץ!

משהו טוב שקרה לך השבוע:חברה שעברה דירה הפתיעה אותי והתנחלה בחג חגגנו מלא..
משהו רע שקרה לך השבוע:בגלל הקור כל השרירים שלי נתפסו..
אכזבת השבוע:אנשים שקובעים איתי דברים ולא מגיעים!
שיר שלא הפסקת לשמוע:If it magic של סטיבי וונד ומלא שירים משנות ה-70 התחדשות השבוע:מלא מלא שוקולד ושני קפוצ'נים מTNT תוכנית השבוע:סמולוויל ו-אי.אר סרט השבוע: .. ספר השבוע: .. מאכל השבוע: פנקייק וספגניה,אם אני אראה עוד סופגנייה אחת אני פשוט אקיא! יציאת השבוע: אני ואור יצאני מלא:הופעה של סבלימינאל
,סינרגיה ושתי מסיבות.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:הסילבסטר,אבל הבצפר הארור הזה שם לנו מבחן במתמטיקה ב-1..
אני לא יודעת כלום! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שורטי חוזרת מלוס אנג'לס.. אדם שעשה לך את השבוע:אור ואחותי הדפוקה! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:ההופעה של סינרגיה התעכבה ולי ולאור שיעמם אז החלטנו לנטריד את החברה של אחרי(מין תוכנית הכנה לצה"ל) שהיו שם אז ניגשנו למלא אנשים ושאלנו אותם:"זה היגוני שאין ילד בלי עיניים אדומות כמו שיש ילדה בלי שיער?" אף אחד לא הבין מה רצינו אחרי ההופעה איזה אחד בא עלינו ואומר מצאתי את הפתרון! לא הפסקנו לצחוק מהסיבה הפשוטה שאנחנו לא ידענו את התשובה.. -- אני ואחותי בשלוש לפני בוקר רוקדות מלא דיסקו ואור מתעוררת מסתכלת עלינו ואומרת:ה"הבוגי עלה לכן לראש" תמונת השבוע:התמונות מאחת המסיבות שהייתי שבוע שעבר,הצטלמתי עם ונסה,שי,ערן ויוני מהאח הגדול והם איחלו לי מלא מזל טוב(המחשב שלי קצת חולה אני אנסה להעלות אותם כשאח שלי יחזור לבית
) התוכניות שלי לשבוע הבא:אני מקווה שחגיגיות הסילבסטר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שבוע מצויין שירבו כמוהו! שבוע טוב

MeItOsH

New member
../images/Emo48.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:חמשוש אצל חברה בכפר ורדים,יציאה לנהריה בשישי,יציאה לפאב בעיר בשבת.היה מעולה.There's nothing like a good girl night out. משהו רע שקרה לך השבוע:
אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע:My Heart - Paramore התחדשות השבוע:סופסוף קניתי אוזניות לאייפוד. תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:פלפלים מטוגנים ממולאים בגבינה.+קוסמופוליטן!+
של אימא. יציאת השבוע:שישי בגיוזה בנהריה ושבת בפאב הירח. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:סילבסטר!!!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את הקראש. אדם שעשה לך את השבוע:חן+לינוי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חברה שלי:"נו אז מיתר את באה איתי לאולטרסאונד? [שם של מועדון] אני:"נוו את יודעת שאני לא אוהבת מקומות כאלה" חברה:"אוף איתך.אנדריאנה [אימאשלי] את באה איתי ועם מיתר לאולטרהסאונד?" אימא שלי מתיישבת,כולה בלחץ. אני+חברה שלי:"תירגעי זה מועדון" אימא שלי:אתן לא מבינות איך הלחצתן אותי. זה היה מצחיק
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לנסות להשתכר בסילבסטר![אלכוהול הפסיק להשפיע עליי
] ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מ-ע-ו-ל-ה-!

למעלה