סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo136.gif../images/Emo182.gifסיכום שבועי../images/Emo182.gif../images/Emo136.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע:90 ו-93 במתכונות באנגלית
אתמול הייתי בבצפר 10 דקות כדי לגלות שאין שיעור (הביאו מורה מחליפה אבל כולנו ברחנו) ולהבריז מאזרחות. וראיתי מישהו שנראה בדיוק כמו אריק! משהו רע שקרה לך השבוע:לא טסים בסוף החודש
ודחו את הבגרות באנגלית!
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:Britney Spears - Circus James Blunt - Wisemen התחדשות השבוע:חוברת של pic-a-pix ועוד כמה דברים..(זה הדבר הזה שיש כל יום בעיתון חח) תוכנית השבוע:מגרש ביתי!!! ברוק
סרט השבוע:לא ראיתי ספר השבוע: מאכל השבוע:המבורגר יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אח שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:משהו על הספר מחזור.. תלמידה:"למה דווקא בשיעורים שלו?" תלמיד:"כי בשיעורים שלו מספיק משעמם כדי שנהיה מטומטמים" ~~~ עוד על הספר מחזור.. חברה:"צריך לכתוב גם מה העתיד וזה.." אני:"אין עתיד" ~~~ אני,חברה ועוד מישהו עשינו עבודה באנגלית שכבר עשינו כי לא היה לנו כוח לעשות באמת והמורה באה ואמרה שאנחנו עובדים יפה.. תלמיד:"אני רוצה שתכתבי לי באייקונטקט עבד יפה ולכן את משחררת אותו מוקדם" כי רצינו שהיא תשחרר אותנו כשנסיים.. ~~~~ היה קצת בלגן בשיעור כי שאלו את המורה אם יש שיעור והיא התעצבנה כבר ואמרה שכן.. תלמיד (בצחוק):"לא הבנתי...אז יש שיעור?" מורה:"צא החוצה!!!!" תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:היה סבבה אבל היו יותר טובים

JAP Noa

New member
"קורס מד"ה, אם אתן יכולות כל אחד יכול."../images/Emo195.gif

טוב אז הסיכום שלי יהיה טיפה שונה, בהתחשב במצב ובסיטואציות שעברו עליי בזמן האחרון. אבל תקראו, זה מעניין. לפני שבועיים, ביום שבת בבוקר, החל מבצע עופרת יצוקה. מטוסים של חיל האוויר החלו להפציץ בעזה. ביום שבת בערב, ואפילו ביום ראשון בבוקר, כשנסעתי לבסיס, המחשבה על מלחמה בכלל לא עלתה לי לראש. כשנסעתי לבסיס ביום ראשון בבוקר לא השבוע, אלא זה שלפניו, הייתי בטוחה שעוד קצת וזה נגמר. חלקכם בטח מבינים אותי, שכשאתה בבסיס אתה במין בועה כזאת. הדבר היחיד שאתה יודע זה שהמפקד הוא אלוהים [בערך
] וכל השאר, כמו שאומרת הרס"פ שלי, לא רלוונטי. במיוחד כשאתה בטירונות וקורס והקשר שלך לעולם החיצון מתבסס בעיקר ב- "את/ה לא מבין/ה איך אני מתגעגעת
טוב אני חיייבת לעוף יש שיעור/מסדר/המפקדת שלי פה.." השבועיים האחרונים, גם בלי המצב הבטחוני היו אמורים להיות שבועיים קשים ומרגשים לקורס שלי. לסגור שבת ראשונה בבסיס, ימי מטווחים, טקס השבעה..כל הדברים האלה שעוד לא היו ופתאום הגיעו. ובעקבות המצב, הכל התחדד. לשמוע על הכניסה הקרקעית לעזה מהמפקדת שלך בדיוק אחרי שרואים סרט ממש מרגש, במוצאי שבת, אחרי יומיים מרגשים ומצחיקים. לראות את החברות שלך מהקורס שאחים שלהם, חברים שלהם, המשפחה שלהם, לוקחים חלק במלחמה הזאת. בדיוק כמו שאני הייתי לפני שנתיים. הם העורף והם החזית והם הכל. לשמוע על אנשים מהשכבה מעלייך שנהרגים, בדיוק כשאתה עושה שמירות. לפחד מחטיפות חיילים, כי יש כוננות מטורפת וכי עכשיו את מייצגת עוד משהו, ולא סתם את עצמך. לעמוד ולהישבע לצבא ההגנה לישראלך, ולמדינה שלך, ולדעת שבחודש האחרון עברת את השינוי הכי משמעותי בחיים שלך, בזכות הצבא. בזכותם. לראות את הסגל שלך צוחק ומתרגש ובוכה כשכל הקורס צורח "אני נשבעת, אני נשבעת, אני נשבעת." לעמוד עם ספר תנ"ך על הנשק, ולדעת שאני אעשה הכל בשביל לייצג את הצבא בצורה הטובה ביותר, כי אפילו אחרי חודש אני יכולה להגיד, שזה אולי הארגון שהכי תרם לי בחיי. שאת השינוי שעברתי בזכותם אף אחד לא ייקח ממני, וזה יותר גדול מהבכיות על השמירות, והקושי של מעט שעות שינה, ומסדרים ותיזוזים ומדים, והפחד מהמטווחים, והגעגועים להורים, וזה הכל מתגמד וקטן שיש לך את הביחד הזה, ואת הגאווה של להיות חייל בצה"ל דווקא עכשיו. היו לי את השבועיים הכי מדהימים בעולם, צחקתי ובכיתי ונהנתי ורציתי הביתה ורציתי להישאר, וכשעוד שבוע וחצי אני אעמוד בטקס סיום קורס שלי, אני אהיה כל כך גאה וכל כך עצובה. כי סיימנו, כי נגמר, אבל כי פרק חדש מתחיל עכשיו. [פליז תקראו ומי שקראה שתגיד לי, שאני ארגיש שלא חפרתי לחינם.
] שבוע טוב לכולם, ואנשי הדרום והצפון, תהיו חזקים. אנחנו איתכם.

Galuush

New member
קבלי חיבוק ענקי../images/Emo24.gif

ריגשת אותי!! אני כ"כ מבינה את ההרגשה. לחשוב שאני נשבעתי אמונים למדינה לפני 4 חודשים פלוס מינוס, והיום, במצב הנוכחי זה בא לידי ביטוי בדרך שלא תאמן!! בהחלט שהצבא תורם המון!!!

קראתתתי!

וואו! כל הכבוד לך,באמת! השבוע הלכתי לבקר את החיילים שמאושפזים בבית החולים בבאר שבע והם כל כך מדהימים! איך שהם נותנים את מעצמם ב-120% זה פשוט מדהים לראות שיש מישהו שמוכן להגן עלינו כל-כך! קשה לי להאמין שלפני שנה לא רציתי בכלל להתגייס! תודה לך!

Just Freckles

New member
קראתי../images/Emo24.gif

ממש ריגשת אותי. אני שמחה שכיף לך בצבא, ויותר מהכול אני מקווה שהמצב הזה ייגמר מהר.

happy apple

New member
קראתי! את מדהימה !../images/Emo24.gif

כזה כיף לשמוע חיילת כמוך עם כזאת מוטבציה כי ללא חיילים כמוך , ללא הלוחמים שלנו לא הייתה לנו מדינה , עשית לי עוד יותר חשק להתגייס ועכשיו למרות שלא בצבא חברים בצבא "(למזלי ידידים שלי התגייסו לא מזמן לקרבי אז לא בעזה ), ואני יודעת שחיילים שנלחמים הם בגיל שלי ומסכנים את החיים שלהם בשביל המדינה , אז השנה זה שונה הכול נראה יותר קרוב אליי הרבה יותר..

RayoDeLuz

New member
נועל'ה ../images/Emo23.gif

את מדהימה אותי כל פעם מחדש! כמה טוב שיש אנשים כמוך

ליאור XX

New member
קראתי ../images/Emo24.gif

וואי נועה. ממש ריגשת אותי ואני שעוד בטווח הטילים ויורים עלינו . שמחה לשמוע שיש חיילים כמוך

Keren 104

New member
קראתי ../images/Emo24.gif

וואו! זה היה ממש מרגש, באמת, איזה כיף שאת מרגישה ככה :)

Galuush

New member
אני../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: התחלתי לכתוב ספר
משהו רע שקרה לך השבוע: שתי אזעקות היום ונפילה באיזור שלי
אכזבת השבוע: ההחיילים שנהרגו
, יותר עצוב ממאכזב שיר שלא הפסקת לשמוע: לא שמעתי יותר מדי מוזיקה... התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: בטי ואחת שיודעת סרט השבוע: אין ספר השבוע: יומני הנסיכה מאכל השבוע: לא יודעת יציאת השבוע: לא יצאתי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ללכת לראות את הסרט החדש של מריל, בתקווה וזה יהיה שבוע הבא אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כל מיני
אדם שעשה לך את השבוע: כל מיני ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: צבא ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר

MeItOsH

New member
איזה מגניבה את..שהתחלת לכתוב ספר..

אני כותבת סדרה..
על מה הספר?

Galuush

New member
קומדיה רומנטית

על מישהי שבעלה בגד בה והלאה אני עוד צריכה לחשוב חחח... על מה שלך?

MeItOsH

New member
שלי ממש מסובך..

על מישהי,שנכנסה להריון בגיל 16 אחרי ששהתה שבוע בניו יורק..ובגלל שהמשפחה שלה לא קיבלה אותה,היא עברה לגור עם דודה שלה בת"א. 15 שנה אח"כ היא החליטה שנמאס לה מהחיים האלה והיא עוברת לניו יורק,עם הבת כמובן. ואז שם קורים לשתיהן כל כך הרבה דברים..והיא פוגשת במקרה את האבא של הילדה[למרות שהם לא מזהים אחד את השני בהתחלה]..והיא מוצאת עבודה חדשה..ושוכרת דירה וכן הלאה.. יש לי17 דמויות שכתבתי,+פרק פיילוט.

חפרתי!../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה הרבה-יצא לי לטייל מלא השבוע הזה! משהו רע שקרה לך השבוע:החיילים שנהרגו במלחמה
,הקאסמים שנופלים בעיר שלי! אכזבת השבוע:הקאסמים תמיד נופלים שאני בעיר! שיר שלא הפסקת לשמוע: שירים של קולדפליי! התחדשות השבוע: כפפות,2 כובעים מהממים וג'ינס מTNT גם קניתי גמל בירושלים שכתוב עליו צה"ל
תוכנית השבוע: סמולוויל עונה חדשה,על טבעי עונה חדשה וגוסיפ גירל(שמתי לב שבפרק הראשון השחקנית שמשחקת את אימא של בלייר היא לא אותה שחקנית שמשחקת בשאר העונה) סרט השבוע: .. ספר השבוע: ... מאכל השבוע: ג'אנק פוד יציאת השבוע: המיונים של צה"ל בתל-אביב,יומיים בהוד השרון אצל חברה וטיול מעאפן שאירגנו לשכבה שלי מהבצפר. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יש מצב שאם אנחנו לא נחזור ללימודים אני וחברות יוצאות מהאוניברסיטה לטיול ליומיים בצפון! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הלוואי שיצא לי לפגוש את כל מי שאיתי באוניברסיטה! אדם שעשה לך את השבוע: כל הבנות מהכיתה שלי,הן הבנות הכי טיפשות בעולם! ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:היה מלא: כשהייתי במיונים אז היה מין מצבחןן כזה שעושים על מחשבים והייתי גוגמה לאיך צריך לעשות את התרגיל הבא אז הילדה שליי פתאום באה לי ביציאה:"זה לא נכון התשובה היא ב'" אני:"זו דוגמה" ואז הילדה הזאת פשוט התחילה להתווכח שם עם כולם שהיא צודקת ואנחנו טועים! --- השבוע הייתי אזעקקה בשעה אחד בערך אז אני ואחותי יוצאות בלי קשר עם ארוחת בוקקר שכללה פנקקיק ,חביתה עם סלט ,שוקו שכנה שלנו פשוט הסתכלה עלינו בזעזוע! --- שהיינו בירושלים: המדריך:"מישהי יכולה להגיד לי איפה אנחנו?" אני:"בירושלים" המדריך:"תדייקי" אני"אבודות בירושלים" המדריך:"מישהי יודעת מי בנה את מצודת ציון?" ילדה א':"הנוצרים?" ילה ב,:המוסלמים?" המדריך :"לא,אני אתן לכן רמז ציון זה גם דוד" ילדהג:"ש. גוזלן,אבסיסרור(קבלנים בבאר שבע) תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:המורה שלי התקשרה אליי מקודם ואמרה לי שלומדים ביום ראשון בדימונה...חמודה היא חושבת שאני אגיע! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: למרות המצב היה לי די כיף!

עוד ציטוט ששכחתי

חברה שלי מתקשרת אליי השבוע ואומרת לי לראות את הלימוים האלה שמעבירים בערוץ 1 כל השיחה אנחנו נקראות על זה פתאום היא באה ביציאה "תגידי אם אני צריכה להתפנות אני צריכה להתקשר אליהם לערוץ?" וסליחה על כל שגיאות הכתיב יש לי את המקלדת הכי טיפשה בעולם! שבוע טוב ושקט שיהיה לכולנו!

Just Freckles

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: נגמרה תקופת המבחנים
משהו רע שקרה לך השבוע: קיבלנו עבודה ענקיתת בצרפתית, סבא של חברה טובה שלי נפטר, וכמובן שהמצב.
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: Rockstar- Nickelback התחדשות השבוע: הזמנתי מאמזון סוף סוף את New Moon
תוכנית השבוע: הממ.. אין תוכנית מיוחדת. סרט השבוע: אליזבת' טאון
ספר השבוע: הארי פוטר השישי מאכל השבוע: פתיתים
יציאת השבוע: תהיה היום בערב משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הסמינר בצופים
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד אדם שעשה לך את השבוע: אחותי.. חחח היא כזאת חמודה. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ללכת למפגש האחרוןןןןן של מד"א, לעשות את העבודה בצרפתית, וכל השאר כבר נראה
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היו יותר טובים..

למעלה