סיכום שבועי

happy apple

New member
מסכמתת

משהו טוב שקרה לך השבוע:קבענו תאריך לטוס יאיי, משמרת ביום רביעי בעבודה היה ממש כיף ומצחיק , היציאה היום למסיבת גיוס משהו רע שקרה לך השבוע:מצוננת בטירוף .., אחת שלא סובלת חזרה לעבוד , ריב עם החברה הכי טובה אבל השלמנו אז סבבה , ראשון שני משעממים אכזבת השבוע:- שיר שלא הפסקת לשמוע:Kings Of Leon - Use Somebody Beyonce - Diva Leona Lewis - Run
אחרי הכול את שיר- שלמה ארצי
התחדשות השבוע:קרדיגן אפור מהממם מno name בנות יש מבצע שכול אחת 100 ש"ח שווה ביותר ג'נס אפור מזארה טוניקה מזארה ותיק ליצאה קטן מדיווה וטבעת זהב גם מדיווה תוכנית השבוע:טופ מודל עונה 11 וכמובן גוסיפ גירל האא צא'ק ובלייר מדהימים
סרט השבוע:- ספר השבוע:- מאכל השבוע:כריך רוסטביף בדיזנגוף סנטר יאמי יציאת השבוע:נקווה שהיום משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לעבוד ומלא חייבת כסף אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אין אדם שעשה לך את השבוע:חח ניר מהעבודה , חברה ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חח משהו שהצחיק אותי בהפסקה מעבודה דיברתי עם חברה שלי שעבדה פעם בעבודה הזאת ועבדתי עם האחמשית שהכי לא סבלה חח וכול שנייה אני "**** שירלי מסרה לך ד"ש" ושירלי לא לא חחח ואז אני "שירלי מוסרת שהיא מתגעגעת אלייך " חח והאחמשית או גמני , ושירלי חח שתמות שתמות! בטלפון
מונת השבוע:- התוכניות שלי לשבוע הבא:לעבוד! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:חצי סבבה חצי פחות

LeRanch

New member
מסכם שבוע מטורף

משהו טוב שקרה לך השבוע: חזרתי בשלום מאשקלון משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי באשקלון במשך שבוע, נחת לי טיל מול הפרצוף, אני בטראומות מהצבע האדום המזורגג הזה אכזבת השבוע: בלי להישמע לא יודע מה, אני צריך לחזור לאשקלון שוב וזה באסה עולמית ומפחידה. שיר שלא הפסקת לשמוע: מוזיקה? רק צבע אדום בשבילי. התחדשות השבוע: --- תוכנית השבוע: עב"ן, דם אמיתי, גוסיפ גרל, מסכים סרט השבוע:--- ספר השבוע:--- מאכל השבוע: הפיצה הטעימה שהזמנו בחמ"ל
יציאת השבוע: היציאה הביתהההההה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שהקצינה המעצבנת שלי תוותר לי על הנסיעה לעוד 4 ימים באשקלון אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אנשים בבסיס
אדם שעשה לך את השבוע: האנשים המצחיקים בחמ"ל באשקלון. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "צבע אדום" בלופים. תמונת השבוע: זה אומנם רק בראש שלי, אבל הטיל שנפל מולי. התוכניות שלי לשבוע הבא: לא לחזור לאשקלון! סלחו לי אבל 7 ימים זה יותר מדי. לא מבין את אלה שנשארים שם. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: למרות הכל, היה בסדר..

JAP Noa

New member
יצאתם למשימה?!

אייי איייי איזה כיף בחמ"ל
גם אותנו אמורים להוציא מתישהו למשימה. והחמ"ל זה בין המקומות, במיוחד שאתה כפכפ

LeRanch

New member
לא ממש משימה

אני סמב"צ (שזה פשוט לשבת בחמ"ל ולעשות את כל העבודה שם) אז שלחו אותנו לתגבר ולסייע.. וממש לא כיף כשהאזעקת צבע אדום (שנמצאת בתוך החמ"ל) מתחילה לפעול ומקפיצה לך ת'לב לשמיים..

RayoDeLuz

New member
אין כמו קולג' לייף! ../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: התחלתי קולג'
וביקרתי בתיכון
משהו רע שקרה לך השבוע: שומדבר מיוחד אכזבת השבוע: כנל שיר שלא הפסקת לשמוע: מי שומע שירים כשיש בית ספר? סתם... שירים של וונסה הדג'נס... התחדשות השבוע: ספר לימודים של חשבונאות זה נחשב?
תוכנית השבוע: גוסיפ סרט השבוע: BESTIME STORIES ספר השבוע: ספר לימודים של חשבונאות [מה היה לי בוחן
) מאכל השבוע: קרוב לוודאי ספגטי LOL יציאת השבוע: נפגשתי עם חברה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שופינג כנראה עם חברה שלא ראיתי אותה 3 שנים!!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כל העולם ואישתו אם זה אפשרי אדם שעשה לך את השבוע: אוו יש הרבה
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: שיחה בין חברה שלי לביני:
Me:"love sucks!" K:"ayi ya........don't say it like that .....once u meet ur Mr.right, you won't say that again" me:"lmao" K:"i mean once you meet ur Mr.right, you will know how great the love is." me:"i know but until then.... boys and love suck"​
תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: קולג' קולג' ונחשו מה? קולג'
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה

ליאור XX

New member
אני

משהו טוב שקרה לך השבוע:יצאתי מהבית
נסענו לחמי געש . משהו רע שקרה לך השבוע: 7 טילים היום על ב"ש ואזעקה בחמש בבוקר
אכזבת השבוע:החייל שנהרג מב"ש בוגר המקיף שלי
שיר שלא הפסקת לשמוע:איזה שירים? התחדשות השבוע:כלום \= תוכנית השבוע:גוסיפ
סרט השבוע:דמדומים
אדוארד
נראה לי אצלי זה סרט השנה
ספר השבוע: עד שאבא שלי השתכנע לקנות לי את טווילייט אין! והוא עכשיו לא רוצה להזמין לי מהאינטרנט ! אני לא אתייאש!! מאכל השבוע:המבורגר שאכלתי בחמי געש
וקוסקוס שסבתא הכינה
יציאת השבוע: חמי געש
למרות שהיה מעפן היה חם והיה שקט משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ? אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את אדוארד
חח סתם את כל החברות סוף סוף ! הלוואי אדם שעשה לך את השבוע:אבא על זה שהקשיב לכל החפירות והלך לקנות לי כי אני בנתיים לא יוצאת ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:"הלכתי לחפש גראדים "
אבא שלי הזה
תמונת השבוע:- התוכניות שלי לשבוע הבא:- ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה יכול להיות יותר טוב ללא ה-

Keren 104

New member
מסכמת../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: המסיבה אתמול :) יצא לי סוף סוף לדבר יותר עם כמה אנשים :) משהו רע שקרה לך השבוע: מלחמה וכאלה. אכזבת השבוע: שלא ירדתי במשקל :( שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: ארנק דיסקים XD תוכנית השבוע: גוסיפפפפפ סרט השבוע: בבל, בערך באמצע הסרט לא יכולתי להמשיך לראות את זה.. זה היה יותר מידי בשבילי.. מישהו ראה את הסרט במלואו ויכול לומר לי איך הוא מסתיים? ספר השבוע: הספר לבוק ריפורט באנגלית.. מאכל השבוע: סלט פסטה יציאת השבוע: מסיבה אתמול משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שאני אתקרב יותר לכמה אנשים.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: שום דבר מיוחד.. בצפר וכאלה.. ויש לי טיול עם התנועה בסופ"ש.. לסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

MeItOsH

New member
../images/Emo210.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:הBFF באה לבקר מכפר ורדים...וראיתי את קרובת משפחה שלי שהייתה שנה וחצי בארה"ב והיה ממש כיף לראות אותה!!! משהו רע שקרה לך השבוע:היו די הרבה.. אכזבת השבוע:יום רביעי. שיר שלא הפסקת לשמוע:poker face - Lady GaGa Sober- Pink Light On- David Cook וכל הדיסק של קייטי פרי
התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:גוסיפ,לגמרי! סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע:סושי ביומולדת של חברה יציאת השבוע:סיור בבזק בינלאומי.היה הזוי משהו. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אולי לסוע לכפר ורדים..נראה מה יהיה המצב הבטחוני
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:קלי קלארקסון
יצאו מלא תמונות לקראת הדיסק הקרב ובא.וקרובת המשפחה שחזרה לארץ:] ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע:אהובתי
התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:זורם.

Just Freckles

New member
../images/Emo207.gif~לא קשורה, אבל~

נולדה לי אחות!
היא כזאת קטנה וחמודה! אני ממש לא קשורה, אבל רציתי לשתף

למעלה