סיכום שבועי וכאלה.

D a N i T a

New member
כואבות לי הרגליים ../images/Emo122.gif

מ2.78 עד 7.63, איך היה השבוע? בערך 7.53 הדבר הכי מרנין ומרטיט לבבות שקרה? אממ... קניתי חולצה? איזה רדודה אני
הדבר הכי מרניז? [שזה שילוב של "מרגיז" ו"ניז"] הכי מרגיז? אממ... יום שישי בבוקר, השיחה לקראת אילת ומד"צים ח' המעצבנים... תמונה מאאאממממת!!!@2111 שאתם רוצים לחלוק עימנו? אני לא מצליחה להעלות תמונות
דברי חוכמה ומשל לאומה: אני נוסעת לאילת! ו"סיפור פשוט" זה מש-עמם! השאלה השבועית [אתם אמורים לענות עליה, לא להביא אחת משלכם ]: אם הייתה אפשרות להתחתן עם מאכל מסויים, עם מי הייתם מתחתנים? אמממ... סטייק עסיסי כזה... או האוכל של אמא\סבתא תוכניות מיוחדות לשבוע הבא עלינו לטובה? יום ראשון-שלישי: אילת! רביעי: כנראה פגישה עם מנהלת חשבונות במתנ"ס ואבא חוזר לארץ!!
אולי ללמוד קצת וחוזרים ללמוד יום חמישי לא?

oneman2

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo60.gif

מ2.78 עד 7.63, איך היה השבוע? 7.62
הדבר הכי מרנין ומרטיט לבבות שקרה? נסענו לאכול סטייקים בבלאק סטיר. הדבר הכי מרניז? [שזה שילוב של "מרגיש" ו"ניז"] עשיתי היום אפצ'י גדול מאוד. תמונה מאאאממממת!!!@2111 שאתם רוצים לחלוק עימנו? אוטובוס מיוחד באמסטרדם דברי חוכמה ומשל לאומה: "Freedom is just another word for nothing else to loose" (ג'ניס ג'ופלין[?]) השאלה השבועית [אתם אמורים לענות עליה, לא להביא אחת משלכם ]: אם הייתה אפשרות להתחתן עם מאכל מסויים, עם מי הייתם מתחתנים?
תוכניות מיוחדות לשבוע הבא עלינו לטובה? כנס ניצנה! ואז בית-ספר. איזה כיף.

ש ט ו ץ

New member
סיכוםסיכוםסיכום,

מ2.78 עד 7.63, איך היה השבוע? 6.74 הדבר הכי מרנין ומרטיט לבבות שקרה? היה לחברה שלי יומולדת 18. חח הדבר הכי מרניז? [שזה שילוב של "מרגיש" ו"ניז"] ?? תמונה מאאאממממת!!!@2111 שאתם רוצים לחלוק עימנו? אני וחברה שלי התחרפנו עם המצלמה והחלטנו לשים אודם אדום ולחוש גרושות. אז זה מה שיצא, אהבתי ת'תמונה. חח דברי חוכמה ומשל לאומה: תזכרו לנשום. השאלה השבועית [אתם אמורים לענות עליה, לא להביא אחת משלכם ]: אם הייתה אפשרות להתחתן עם מאכל מסויים, עם מי הייתם מתחתנים? כמובן ששוקולד!!! תוכניות מיוחדות לשבוע הבא עלינו לטובה? אממ לעשות שיעורים שדחיתי חודשיים בגלל השביתה. חח ולצאת ולהנות כל עוד חופש ואין ביצפר. =]

happy apple

New member
עונה ../images/Emo136.gif../images/Emo137.gif

מ2.78 עד 7.63, איך היה השבוע? הממ 5.80 הדבר הכי מרנין ומרטיט לבבות שקרה? הממ יחס טוב עם המשפחה וזה לא תמיד קורה חח הדבר הכי מרניז? [שזה שילוב של "מרגיש" ו"ניז"] אנשים כבדיםם ונראה לי ידיד שלי מתחיל איתי וזה בכלל לא טוב
תמונה מאאאממממת!!!@2111 שאתם רוצים לחלוק עימנו? אין משהו מיוחד אבל מצאתי מפעם חח קריעת מחב' היסטוריה אחרי הבגרות יצאנו לחופשש אין זאת הייתה כזאת הקלההה
דברי חוכמה ומשל לאומה: מי שבא ברוך הבא חחח(סתם נהגתי להשתמש בביטוי הזה הרבה חחח) השאלה השבועית [אתם אמורים לענות עליה, לא להביא אחת משלכם ]: אם הייתה אפשרות להתחתן עם מאכל מסויים, עם מי הייתם מתחתנים? סופלה שוקלד
תוכניות מיוחדות לשבוע הבא עלינו לטובה?לבהנוצ כמה שיותר מסיום השביתה לעשות שיעורים שנתנו לי ולא עשיתי כול השביתה שיעורי נהיגה ולחזור לבית ספר ......

../images/Emo3.gif

השבוע הקודם היה 5.63
לא היה משהו מיוחד. שבוע דיי יבש כזהה כבר התחרפנתי מכל השביתה הזאת.. שאלה שבועית: אם הייתי יכולה להתחתן עם מאכל מסויים.. הייתי מתחתנת עם שוקולד

למעלה