התחלנו את השנה דווקא בעיר

גליאל

New member
../images/Emo140.gifהתחלנו את השנה דווקא בעיר

שאני מאוד מתחברת אליה. תל אביב. עיר מדהימה. מבחינתי - להגיע לתל אביב זה כמו להגיע לחו"ל. זו העיר השנייה האהובה עלי במדינה הקטנה שלנו. במקום ראשון כמובן אילת אחת והיחידה
עשינו טיול נחמד, זול מאוד ומעניין.

dafgol

New member
איזה כיף ../images/Emo140.gif

שתהיה לכם שנה טובה ומלאה בכייפים טיולים שמחה ואושר
אנחנו אירחנו בשני ימי החג הראשונים, אתמול התארחנו אצל ההורים. לכבוד השנה החדשה ולכבוד יום הולדתי הממשמש ובא, עשיתי לי אתמול קעקוע מתנה, ממני לעצמי
היום לאט לאט חוזרים לשיגרה...בכל זאת מחכים לנו חמישה ימים שלמים של שיגרה
לא לשכוח להעביר הלילה את מחוגי השעון שעה אחת אחורה
שנה טובה מתוקה בריאה ומאושרת לכולנו

גליאל

New member
ואווו - דפנה - גם אני הולכת לעשות קעקוע

מה עשית? אני רוצה משהו נחמד שאפשר לכתוב בתוך את השמות של הבנים. חשבתי על פרח ומסביבו שלושה פרפרים כאשר בכל פרפר שם של ילד.

dafgol

New member
עשיתי שילוב של שלושה לבבות

כל לב עבור אחד מהגברים שלי
עשיתי על הציצ השמאלי , קרוב ללב ....אחד גדול ושניים קטנים לפי הגיל, שלושתם משולבים אחד בשני. זו מתנת היומולדת שלי לעצמי ואחלה דרך להתחיל את השנה . יש לי בעיה עם לכתוב שמות, אין לי הסבר הגיוני למה...פשוט ככה... מתי את מתכננת לעשות ואיפה?

גליאל

New member
עוד לא החלטתי איפה

אני רוצה לעשות על שכמה שמאלית (
הבנתי שזה כואב) משהו כמו ענף עם פרחים ועליו שלושה פרפרים כאשר על כנף של כל פרפר רשום שם של ילד.
בפרח ארשום את שם בעלי. כמה זמן זה לוקח? אני שולקת ללכת באיזה יום שישי -= אולי בשבוע הבא. אני מזדקנת בעוד שנה ב4.10 - הגיע הזמן להגשים חלום - לא? אין לי זמן במהלך השבוע. הולכת עם בעלי (
הוא הגזבר הראשי - זאת המתנה שביקשתי ממנו השנה).
שימי תמונה - רוצה לראות. אפילו במייל פרטי.

גליאל

New member
אגב - איפה עשית?

תביאי המלצה לאיזה מכון שלא יכניס לי איזה חולרה לגוף.

dafgol

New member
עשיתי ברמת ישי

אתן לך את הפרטים והטלפון, נקי ומקצועי מאוד, אבל את צריכה לתאם מראש , אנחנו נפגשנו קודם כדי לעצב את הקעקוע ולחצתי עליו שאני חייבת לעשות את הקעקוע עד היומולדת שלי (21.9) אז בשישי האחרון , בחג עשינו כבר. זו מתנה ממני לעצמי....

dafgol

New member
תמונה יש אצלי בפייסבוק- כנסי תראי ../images/Emo13.gif

למעלה