התפקדות חודש נובמבר

always be me mc

New member
../images/Emo140.gifהתפקדות חודש נובמבר../images/Emo152.gif

יאללה, אין מנוס הגיע הזמן שנתפקד
שם:
תוכניות שאתם אוהבים בערוץ הזה וגם באופן כללי:
מסר לאומה/מוטו לחיים: וכמה שאלות הקשורות לפעילויות בפורום:
הייתם רוצים שירשור חיובי בפורום? אם כן אז במשך כמה פעמים בשבוע?
הייתם רוצים שירשור מי שמעליי/מתחתיי?
10 הגברים של הוט- רוצים בסופו של דבר או שמיצינו עם הנשים?
בא לכם דו קרב של תוכניות שבה כל פעם נפגיש שתי תוכניות ותצטרכו לבחור את העדיפה עליכם?
הייתם מעוניינים לקחת אחריות על אחת הפינות שהצעתי לעיל ? ובכלל הייתם רוצים שתהיה לכם פינה בפורום?
באשר ללוח אירועים(אני זוכרת שיעלוש הציעה
) עם הימי הולדת
אז עוד לא העלאתי כי לא כולם נתנו תתאריך לידה שלהם ובינתיים יש לנו רק את : יעל, הילה, ענת וטוב.. אני
קצת מאכזבת הרשימה לא? אבל אני מבטיחה שאם עוד ישתפו פעולה אז אני אעלה
באשר לסקר: אני מקווה ביום חמישי או שישי ככה אני אעדכן אותו(ואז גם יעברו חודשיים מאז צאת הסקר
), ואפתח לטופ מודל גלריה באלבומים באותה הזדמנות
(יעל אשמח אגב אם תוכלי להזכיר לי את זה במסרים כי באמת אני מורחת את זה יותר מדי
)

always be me mc

New member
ברשותכם אנשים אני אגיב לזה מחר../images/Emo3.gif

גם ככה לא נראה לי כדאי שאני אענה על זה עכשיו בהתחשב בעובדה שמקודם בטעות כתבתי אוקטובר ושלחתי

danielle23

New member
נוכחת../images/Emo9.gif

שם: דניאל גיל: 15 תחביבים(אם בא לכם לומר): גיטרה, צילום ו..אממ.. חברים =] תוכניות שאתם אוהבים בערוץ הזה וגם באופן כללי: האוס, חברים וגיבורים מסר לאומה/מוטו לחיים: *בחתימה* הייתם רוצים שירשור חיובי בפורום? אם כן אז במשך כמה פעמים בשבוע? ניראה לי פעם אחת בשבוע
הייתם רוצים שירשור מי שמעליי/מתחתיי? האמת שאת זה אני פחות אוהבת
10 הגברים של הוט- רוצים בסופו של דבר או שמיצינו עם הנשים? בטח שרוצים
זה גם היה כיף והפעיל את הפורום. בא לכם דו קרב של תוכניות שבה כל פעם נפגיש שתי תוכניות ותצטרכו לבחור את העדיפה עליכם? כן כן כן הייתם מעוניינים לקחת אחריות על אחת הפינות שהצעתי לעיל ? ובכלל הייתם רוצים שתהיה לכם פינה בפורום? האמת שברגעים אלו, אין לי מושג איך, אבל אני דיי עסוקה ואף פעם אין לי זמן.. אבל אם אמצא, - אני אודיע

YaEl 15

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

|מתנה|
שם: יעל |מתנה|
תחביבים(אם בא לכם לומר): הומממ... ילדת שיעמום. טלוויזיה, מחשב, חברות, קניונים. עיסוק אובססיבי... בהאוס. |מתנה|
תוכניות שאתם אוהבים בערוץ הזה וגם באופן כללי: יאיהיההי! האוס!!! וגם בוסטון ליגל. בכללי: יריחו, אחים ואחיות, ניפטאק, איאר (עונות ראשונות בעיקר), מכושפות, חברים, פרייז'ר... יש הרבה. לאחרונה גם אבודים. |מתנה|
מסר לאומה/מוטו לחיים: חיה ותן לאכול/ לישון.
סתם. אין לי מוטו שאפשר למצות במפט אחד. וכמה שאלות הקשורות לפעילויות בפורום: |מתנה|
הייתם רוצים שירשור חיובי בפורום? אם כן אז במשך כמה פעמים בשבוע? לא מתה על שרשורים חיוביים. |מתנה|
הייתם רוצים שירשור מי שמעליי/מתחתיי? אולי. חחח... זה יכול להיות נחמד. |מתנה|
10 הגברים של הוט- רוצים בסופו של דבר או שמיצינו עם הנשים? אממ.. כן. למה לא? סיכמנו שאני אפילו יכולה לעזור. אם כי אני בהחלט אהיה לא אובייקטיבית. |מתנה|
בא לכם דו קרב של תוכניות שבה כל פעם נפגיש שתי תוכניות ותצטרכו לבחור את העדיפה עליכם? כן. |מתנה|
הייתם מעוניינים לקחת אחריות על אחת הפינות שהצעתי לעיל ? ובכלל הייתם רוצים שתהיה לכם פינה בפורום? אני יכולה לטפל בשני הפינות שהזכרת, אבל מישהו אחר יצטרך לטפל בספירת הקולות
וכרגע, אין לי עוד הצעות, אבל ברור לי שצריך לעשות משהו...

always be me mc

New member
תגידי יעלי../images/Emo25.gif

מה דעתך על לקבל את פינת מי שמעליי/מתחתיי?
ככה לא תצטרכי להתעסק עם קולות למיניהן
באשר לגברים של הוט אז את מוזמנת להציע רק חכי שאני אפתח קודם שירשור מיוחד שבו נשרשר בחירות/מחשבות שלנו באופן יותר מסודר ועדכני
ואהבתי מאוד את המוטו שלך

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifOMG ג'פרי זכה../images/Emo2.gif פרוג'קט רנוואי..

שם: ירדן
תחביבים(אם בא לכם לומר): לא משהו מיוחד
תוכניות שאתם אוהבים בערוץ הזה וגם באופן כללי: האוס, מלרוז, קרוב רחוק, פפר דניס
, פרוג'קט רנוואי שנגמר, ועוד תוכניות שנגמרו כמו טופ מודל וקיילXY. אהא גם שנות השבעים
מסר לאומה/מוטו לחיים: המ. וכמה שאלות הקשורות לפעילויות בפורום: הייתם רוצים שירשור חיובי בפורום? אם כן אז במשך כמה פעמים בשבוע?
אממ אפשר לעשות מידי פעם O: כאילו מזתומרת שרשור חיובי? נראה לי שעדיף שנגיד ביום ראשון אז כותבים ככה- יום ראשון- יום שני- יום שלישי- וככה הלאה, ואז כל אחד כותב מה הוא עושה השבוע [: הייתם רוצים שירשור מי שמעליי/מתחתיי?
אמ כן זה סבבה, יש כל מיני משחקים כאלה כמו "השחט משאלה" שזה גם נחמד. 10 הגברים של הוט- רוצים בסופו של דבר או שמיצינו עם הנשים?
רוציםם
בא לכם דו קרב של תוכניות שבה כל פעם נפגיש שתי תוכניות ותצטרכו לבחור את העדיפה עליכם?
זה נחמד
הייתם מעוניינים לקחת אחריות על אחת הפינות שהצעתי לעיל ? ובכלל הייתם רוצים שתהיה לכם פינה בפורום?
כן! אני מזה רוצה להפעיל פינה, אז תבחרו אותי D:

YaEl 15

New member
כן, גם אני ראיתי. הוא היה טיפוס קצת מעצבן,

אבל הוא היה מעצב דיי טוב. את הסגנון של לורה דיי שנאתי. זה היה זקן, חדגוני, ולעיתים משעמם. מייקל היה באמת ילדותי. הכל צמוד, וחושפני. אולי גם הייתה חמודה, והייתי בטוחה שהיא תזכה, כי כולם בתצוגה ממש אהבו אותה.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifג'פרי../images/Emo47.gif

אהבתי נורא את הקולקציה שלו. המיוחד את השמלה בירוק-לבן עם הפסים ואת הבייבידול עם הנקודות. הגיע לו לזכות

always be me mc

New member
קוהו../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

סורי, זה לא קשור ואני יודעת אבל מה לעשות אי אפשר להתאפק

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gifהקולקציה שלו הייתה טובה.

אבל הוא כזה בנאדם מגעיל חח, רציתי שלורה תזכה כי היא חמודה. אבל הקולקציה שלה הייתה פחות טובה לדעתי.. אז אחרי הכל הגיע לג'פרי לזכות, כי זאת תחרות של מעצב העל הבא, לא הבנאדם הכי טוב הבא

always be me mc

New member
ירדן../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

אל דאגה הבנתי למה את מתכוונת בקשר ל"שירשור חיובי"
אשר אם אני לא טועה עשו את זה פעם בפורום "קלי קלארקסון"
באשר לגברים אז אני תיכף אפתח שירשור מיוחד שאליו תוכלו לשרשר את הרעיונות שלכם לגברים האידיאלים שיכולים להשתתף בתחרות
ו"השחט משאלה" זה באמת נחמד. בא לך לפתוח אותו
כמובן שהוא יהיה פעם בכמה זמן(אחרת זה יהיה חרוששש) ואם זה לא מספיק לך אז תמיד אפשר להוסיף לך משהו

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifכן בטח, אני יכולה לפתוח את זה../images/Emo3.gif

כאילו, השחט משאלה ולא אכפת לי עוד שרשור
, אני יכולה גם את שרשור חיובי נגיד או מה שיהיה פנוי.

always be me mc

New member
מצויין!../images/Emo127.gif ואם את מעוניינת ויכולה עוד שירשור

אז אל דאגה. אני כבר אחשוב על משהו

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאני חיה. נכון מפתיע?../images/Emo12.gif

שם: ענת
תחביבים(אם בא לכם לומר): הממ.. קראטה
תוכניות שאתם אוהבים בערוץ הזה וגם באופן כללי: הישרדות, האוס, קייל XY ועוד הרבה..
מסר לאומה/מוטו לחיים: אבריל לא פקאצה!
וכמה שאלות הקשורות לפעילויות בפורום:
הייתם רוצים שירשור חיובי בפורום? אם כן אז במשך כמה פעמים בשבוע? אפשר. וכדאי פעם בשבוע.
הייתם רוצים שירשור מי שמעליי/מתחתיי? אהא
10 הגברים של הוט- רוצים בסופו של דבר או שמיצינו עם הנשים? הו, גברים יהיה יותר כיף
בא לכם דו קרב של תוכניות שבה כל פעם נפגיש שתי תוכניות ותצטרכו לבחור את העדיפה עליכם? למה לא? מגניב
הייתם מעוניינים לקחת אחריות על אחת הפינות שהצעתי לעיל ? ובכלל הייתם רוצים שתהיה לכם פינה בפורום? את הדו-קרב אין לי בעיה.. או שרשור חיובי.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

always be me mc

New member
ענת../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

קיבלת את ה-דו קרב
השתמשי בו בחוכמה
וקייל XY זה גרר
(טוב הייתי חייבת לציין את הברור מאליו
)

למעלה