התפקדות חודש נובמבר

עונה!

שם:דרור גיל:14 עוד חודש
תחביבים(אם בא לכם לומר):ממ..טלויזיה?
תוכניות שאתם אוהבים בערוץ הזה וגם באופן כללי: הרשימה ממש ארוכה אם אתחיל לא אסיים מסר לאומה/מוטו לחיים: לכו להפגין! וכמה שאלות הקשורות לפעילויות בפורום: בואו נעשה את הגבר הכי חתיך בערוץ,כמו שעשינו עם הנשים פעם הייתם רוצים שירשור חיובי בפורום? אם כן אז במשך כמה פעמים בשבוע? פעמיים!רעיון נהדר הייתם רוצים שירשור מי שמעליי/מתחתיי? חחחכן לפעמים 10 הגברים של הוט- רוצים בסופו של דבר או שמיצינו עם הנשים? בטח שרוצים!
בא לכם דו קרב של תוכניות שבה כל פעם נפגיש שתי תוכניות ותצטרכו לבחור את העדיפה עליכם? כן הייתם מעוניינים לקחת אחריות על אחת הפינות שהצעתי לעיל ? ובכלל הייתם רוצים שתהיה לכם פינה בפורום? אני לא אחראית אבל בסדר גמור באשר ללוח אירועים(אני זוכרת שיעלוש הציעה) עם הימי הולדת אז עוד לא העלאתי כי לא כולם נתנו תתאריך לידה שלהם ובינתיים יש לנו רק את : יעל, הילה, ענת וטוב.. אני קצת מאכזבת הרשימה לא? אבל אני מבטיחה שאם עוד ישתפו פעולה אז אני אעלה באשר לסקר: אני מקווה ביום חמישי או שישי ככה אני אעדכן אותו(ואז גם יעברו חודשיים מאז צאת הסקר), ואפתח לטופ מודל גלריה באלבומים באותה הזדמנות (יעל אשמח אגב אם תוכלי להזכיר לי את זה במסרים כי באמת אני מורחת את זה יותר מדי) -אוקיי ואוקיי!

always be me mc

New member
דרור../images/Emo13.gif

את אומנם לא אחראית אבל לא נורא
קבלי את השירשור חיובי
אני סומכת עליך

always be me mc

New member
מתפקדת../images/Emo67.gif

שם:
גליה גיל:
19 תחביבים(אם בא לכם לומר): טלוויזיה
מחשב
מוזיקה
כתיבה(מה שמזכיר לי שהייתי באמצע פאנפיק על נעדרים
) תוכניות שאתם אוהבים בערוץ הזה וגם באופן כללי: רוזוול
סמולוויל
הטופ מודל הבאה(טיירה
), חברים
וויל וגרייס
פרוייקט מסלול
קייל XY
בוסטון ליגל
מכושפות
ומדי פעם גם רואה ונהנית מ"בנות גילמור"
מסר לאומה/מוטו לחיים: החיים אינם חיים אלא אם חיים אותם
וכמה שאלות הקשורות לפעילויות בפורום: הייתם רוצים שירשור חיובי בפורום?
אם כן אז במשך כמה פעמים בשבוע? פעם אחת בשבוע לדעתי מספיק
הייתם רוצים שירשור מי שמעליי/מתחתיי?
10 הגברים של הוט- רוצים בסופו של דבר או שמיצינו עם הנשים?
חבל רק שאני לא מכירה כל כך הרבה גברים שווים בהוט 3
בא לכם דו קרב של תוכניות שבה כל פעם נפגיש שתי תוכניות ותצטרכו לבחור את העדיפה עליכם?
הייתם מעוניינים לקחת אחריות על אחת הפינות שהצעתי לעיל ? ובכלל הייתם רוצים שתהיה לכם פינה בפורום?
ואם כבר אז שירשור חברתי כלשהוא

תגובה

הנה השובה שלי שם: ארד. גיל: 28(תאריך לידה-29/01/1979). תחביבים(אם בא לכם לומר): צילום מיקצועי, וגם עריכת וידאו, גידול כלבים. תוכניות שאתם אוהבים בערוץ הזה וגם באופן כללי: האוס, ג'אג, חוק-וסדר(אני מנהל הפורום), קרוב לבית, יריחו, סטארגייט, ועוד. מסר לאומה/מוטו לחיים: להשאר אופטימי תמיד, כי מחר אתה תיפול. אני חולה אפילפסיה(מחלת הנפילה), לכן אני אופטימי. וכמה שאלות הקשורות לפעילויות בפורום: הייתם רוצים שירשור חיובי בפורום? אם כן אז במשך כמה פעמים בשבוע? בטח, לפחות פעם בשבוע. הייתם רוצים שירשור מי שמעליי/מתחתיי? לא. 10 הגברים של הוט- רוצים בסופו של דבר או שמיצינו עם הנשים? אני לא מצוי בפרטים כולם, אבל ממה שראיתי הנושא מוצא. בא לכם דו קרב של תוכניות שבה כל פעם נפגיש שתי תוכניות ותצטרכו לבחור את העדיפה עליכם? נשמע מעניין. הייתם מעוניינים לקחת אחריות על אחת הפינות שהצעתי לעיל ? הייתי רוצה, אבל אין לי מספיק זמן פנוי. ובכלל הייתם רוצים שתהיה לכם פינה בפורום? אני צריך לחשוב על זה. ארד.

למעלה