ח"ח לאילנה מעיריית רעננה

sarins

New member
../images/Emo140.gifח"ח לאילנה מעיריית רעננה

מקרה שקרה , כך קרה... אתמול, בשעת בוקר מוקדמת פתחתי את דלת ביתי לקבל את פני העיתון, אך לחרדתי הגדולה, קידמה את פניי יונה ש...נפחה את נשמתה, אשר לדעתי הושמה לאחר כבוד בפתח הבית כמנחה מהחתולה השכונתית הידועה בשמה המקורי מיצי.
המראה לא היה משהו...הייתי מעט המומה...אך...מיד התעשתתי והתקשרתי למוקד העירוני. הופנתי באדיבות רבה לאילנה האחראית בין השאר, על מפגעים כאלה ואחרים ולאחר בירור קצר ותיאום עמי, שלחה עובד עירייה שפינה את היונה( טוב, את מה שנשאר ממנה לצערי ) וחסכה מבני משפחתי וממני עוגמת נפש רבה. וזאת למרות שזה היה בשטח פרטי, בתוך החצר שלי! אה, היא גם עידכנה אותי טלפונית שהדבר נעשה...וואו !!!!!! לא אמריקה. ר ע נ נ ה!!!
ואיחולים למזל טוב יותר לכל היונים והמעופפים באשר הם
!

אכן, יפה.יחד עם זאת....

הודעתי על מפגע דומה באחוזה, לפני כשבועיים (ציפור מרוטשת קשות שגווייתה זרוקה באמצע אחוזה, מול פיצה דל פפה). חזרתי אחרי שעה וחצי - היא עוד היתה שם. טלפנתי שוב למוקד - הם העבירו את ההודעה הלאה וטלפנו לעקוב, כשאני על הקו: אולי מישהו בניקיון לא חשב, שלמנוע מראה כזה מעשרות ילדים שחולפים במקום בשעה חמש אחה"צ, זה יותר דחוף מהרבה דברים חשובים אחרים..... אני מסכימה איתך שאנחנו מקבלים סה"כ שירות טוב ואפילו טוב מאוד, שהייתי שמחה גם לדעת שהוא ניתן באיכות עקבית ואחידה.... מאוד הצטערתי שהילדים הפרטיים שלי נאלצו לעבור פעמיים תוך שעה וחצי ליד המראה המטריד הזה.

BellA עלמה

New member
עוד ח'"ח

עיריית רעננה שסוף סוף עשו גינת כלבים קטנה ברחוב אליעזר יפה לייד בית הספר מול קופת חולים כללית(גולומב) סוף סוף קצת התחשבות בבעלי הכלבים. שמעתי שמתחננים אחת יותר גדולה ברמבם זה נכון?

חנה למה לא לפרגן עד הסוף!? למה אבל.....

קשה לי להבין את האנשים שלא יודעים לפרגן עד הסוף. פרגנו לאילנה מהעירייה. תשאירי את זה עם טעם טוב. בשביל מה את צריכה את האבל.... הילדים שלי ראו יונה מתה. למה את צריכה להגיד את המילה האחרונה והאבל .... הזה. מסכנה אילנה, עובדת בזבל כל חייה מקבלת פירגון ואת..... קשה לי להבין. שבת שלום אבי דרור

אבידרור ברוך הבא לפורום והרבה שִּמחה ../images/Emo24.gif

אתה מוזמן להמשיך לפרגן כאן בכייף, וגם להתלונן, להעיר,להאיר ולבקש. שבת שלום, חנה

למעלה