עוד פחות מ...

מצב
הנושא נעול.

נטאשה

New member
לימי - החיוך שלך שווה הכל

עכשיו אפשר לסמן

אני כבר אחרי איזה הקלה היה כואב אבל לא בצורה שדורשת הרדמה או משהו כזה .הכל תקין הצילום ניראה בסדר . איזה כייף לי אני מתקדמת למטרה . היום בערב מתחילים זריקות גסטון 2 אמפולות.
לימי - החיוך שלך שווה הכל
הגעתי הביתה וראיתי אותך מחייכת אז הבנתי שהכל בסדר מצטערת שלא הספקתי לאחל לך אתמול בהצלחה אז מתקנת את זה עכשיו: ב ה צ ל ח ה! מעכשיו ועד ההריון ועד הלידה ובכלל. אין לי מה ליעץ לגבי הגסטון כיוון שעדיין לא התנסתי בזה. אז תמשיכי לחייך ולהתקדם צעד אחר צעד לקראת המטרה.

רועיבת

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif

עכשיו אפשר לסמן

אני כבר אחרי איזה הקלה היה כואב אבל לא בצורה שדורשת הרדמה או משהו כזה .הכל תקין הצילום ניראה בסדר . איזה כייף לי אני מתקדמת למטרה . היום בערב מתחילים זריקות גסטון 2 אמפולות.

ללימי ה-

ענתי27

New member
איזה יופי שאת אחרי זה..

עכשיו אפשר לסמן

איזה יופי שאת אחרי זה..
מניסיוני, הבדיקה הזו לא הכי סימפטית (אך באמת לא אסון טבע כפי שכמה טוענים), וטוב שעברת גם את זה. מתקדמים עוד צעד לקראת המטרה הנכספת.. מאחלת לך הצלחה עם המון המון
ענת

יפה לך ../images/Emo127.gif

עכשיו אפשר לסמן

יפה לך

אני שמחה שהבדיקה מאחוריך, ושהכל תקין, בהצלחה עם הגסטון. הזרקה נעימה (עד כמה שאפשר) פילפלת

איזה זריקה ? לא להאמין../images/Emo6.gif

יפה לך

אני שמחה שהבדיקה מאחוריך, ושהכל תקין, בהצלחה עם הגסטון. הזרקה נעימה (עד כמה שאפשר) פילפלת
איזה זריקה ? לא להאמין

מי אמר שגסטון כואב . בנות בואו לבעלי בהמונכן. לא הרגשתי דבר??? לא האמנתי שגדי הזריק לי את כל החומר????? אני מוכנה להשכיר את ידיו של גדי תמורת סכום סימלי
סימנו עד
ביי לימור

סביון1

New member
זה הכל מאהבה

איזה זריקה ? לא להאמין

מי אמר שגסטון כואב . בנות בואו לבעלי בהמונכן. לא הרגשתי דבר??? לא האמנתי שגדי הזריק לי את כל החומר????? אני מוכנה להשכיר את ידיו של גדי תמורת סכום סימלי
סימנו עד
ביי לימור
זה הכל מאהבה
לא סתם המלצתי שמישהו אוהב יזריק לך. ככה זה כשזה בא מאהבה.

כן את צודקת../images/Emo184.gif

זה הכל מאהבה
לא סתם המלצתי שמישהו אוהב יזריק לך. ככה זה כשזה בא מאהבה.
כן את צודקת

אין ספק שזה נכון כאשר מישהו שאוהב אותך מזריק לך זה פחות טראומטי. אך מהבוקר יש לי כאבים איומים.אוףףףףףףףףף אבל אין סימן אדום

גולה1

New member
מה הזריקה הזו מסובכת להזרקה?

כן את צודקת

אין ספק שזה נכון כאשר מישהו שאוהב אותך מזריק לך זה פחות טראומטי. אך מהבוקר יש לי כאבים איומים.אוףףףףףףףףף אבל אין סימן אדום
זה לא אותו דבר כמו הגונל וכל שאר הזריקות?

ממש לא היא שומנית

זה לא אותו דבר כמו הגונל וכל שאר הזריקות?
ממש לא היא שומנית
החומר מאוד שומני אני אחות במיקצועי ולא ניתקלתי בחומר כל-כך שומני שאפילו כדי להכין את הזריקה דורש להפעיל מעט כוח ולחץ על הבוכנה .נקווה שהתוצאות של הביופסיה יצדיקו את הסבל.

שיר5520

New member
תארתי לעצמי...

כן את צודקת

תארתי לעצמי...
היתה לי הרגשה שאחרי כמה שעות תחשבי אחרת על הזריקה. בדיוק בגלל זה צריך את הקומפרסים של הקרח. הדקירה עצמה היא לא העניין הגדול. הכאב האמיתי הוא אח"כ. אבל אם מטפלים באיזור המצב הרבה יותר טוב.

ayoosh

New member
טוב לשמוע!!!

איזה זריקה ? לא להאמין

סימנו עד
ביי לימור
טוב לשמוע!!!
לא הייתי כאן כדי לאחל בהצלחה, אני רואה שכולם עשו את העבודה מצויין!!! אז אני מאוד שמחה שהכל תקין ויש עוד
בדרך...
חוץ מזה, אני מקווה שהאיש שלי רואה את הודעתך לגבי הזריקה... אני בשלב של לשכנע אותו שהוא מסוגל לעשות את זה, ושזה יהיה לטובת כל הנוגעים בדבר... כל הכבוד לגדי!!!

שיר5520

New member
ואוו!

איזה זריקה ? לא להאמין

סימנו עד
ביי לימור
ואוו!
מצוין! מקווה שזה ימשיך ככה. לא לשכוח את הקומפרסים. גם אם זה לא כאב אין ספק שזה ייצור גושים. ככה זה גסטון. לא להיות שאננים. וחוץ מזה, לא ממש הבנתי משהו. עשית את הבדיקה ועכשיו את ממשיכה לטיפול? אפשר לעשות את זה באותו חודש? או שמדובר בביופציה? מה התוכניות? שמחה שאת אחרי הבדיקה!

יעלה ר

New member
טיפול אחרי צ.רחם../images/Emo35.gif

ואוו!
מצוין! מקווה שזה ימשיך ככה. לא לשכוח את הקומפרסים. גם אם זה לא כאב אין ספק שזה ייצור גושים. ככה זה גסטון. לא להיות שאננים. וחוץ מזה, לא ממש הבנתי משהו. עשית את הבדיקה ועכשיו את ממשיכה לטיפול? אפשר לעשות את זה באותו חודש? או שמדובר בביופציה? מה התוכניות? שמחה שאת אחרי הבדיקה!
טיפול אחרי צ.רחם

גם אני תהיתי כמו שירי. למיטב ידיעתי אסור לעשות טיפול פוריות באותו חודש עם צילום רחם. או שאת ממשיכה לביופסיה?

נכון../images/Emo140.gif

טיפול אחרי צ.רחם

גם אני תהיתי כמו שירי. למיטב ידיעתי אסור לעשות טיפול פוריות באותו חודש עם צילום רחם. או שאת ממשיכה לביופסיה?
נכון

כרגע אני לא עושה טיפול זה ניקרא טיפול דמי הכנה רק לביופסיה .וגם כדי לתת להם מושג איך אני מגיבה לטיפול

רועיבת

New member
לימי את לא מנסה

נכון

כרגע אני לא עושה טיפול זה ניקרא טיפול דמי הכנה רק לביופסיה .וגם כדי לתת להם מושג איך אני מגיבה לטיפול
לימי את לא מנסה
שוב טיפול כמו שעשית בפעם שעברה? את הולכת ישר על תרומה (הצלחתי להתבלבל איפשוהו בדרך...
)

רועיבת

New member
למה אסור טיפול אחרי צילום רחם?

טיפול אחרי צ.רחם

לא על מצב כזה בדיוק מדברת "אגדת צילום הרחם" (לימי - אחרי הנס שקרה לך בפעם שעברה, מי יודע? אולי ה
יכה אצלך פעמיים??.)

שיר5520

New member
אני חושבת שבגלל הפעולה החודרנית,

לא על מצב כזה בדיוק מדברת "אגדת צילום הרחם" (לימי - אחרי הנס שקרה לך בפעם שעברה, מי יודע? אולי ה
יכה אצלך פעמיים??.)
אני חושבת שבגלל הפעולה החודרנית,
מעדיפים לא לעשות באותו חודש גם טיפול, אלא לחכות לרירית חדשה. אולי אני טועה..

סביון1

New member
אגדת צילום הרחם

יכה אצלך פעמיים??.)
אגדת צילום הרחם
מקורה בעובדה שלפעמים, החומר שמוזרם לרחם ולחצוצרות בזמן הצילום, פותח סתימות בחצוצרות ולכן אחרי הצילום יש נשים שנכנסות להריון ספונטני או מהזרעה. אבל לא באותו חודש, אלא בחודש-חודשיים שלאחר מכן. בכל מקרה אצלנו זה לא רלבנטי כי בתרומת ביצית החצוצורות לא משחקות תפקיד. חוץ מזה אני חושבת כמו שיר, שלא עושים טיפול בחודש של צילום כי הרחם עברה טראומה קטנה בצילום ועדיף לתת לה חודש מנוחה.

ניסים../images/Emo57.gif

אגדת צילום הרחם
מקורה בעובדה שלפעמים, החומר שמוזרם לרחם ולחצוצרות בזמן הצילום, פותח סתימות בחצוצרות ולכן אחרי הצילום יש נשים שנכנסות להריון ספונטני או מהזרעה. אבל לא באותו חודש, אלא בחודש-חודשיים שלאחר מכן. בכל מקרה אצלנו זה לא רלבנטי כי בתרומת ביצית החצוצורות לא משחקות תפקיד. חוץ מזה אני חושבת כמו שיר, שלא עושים טיפול בחודש של צילום כי הרחם עברה טראומה קטנה בצילום ועדיף לתת לה חודש מנוחה.
ניסים

סביון, את שכחת שללימי כבר הייתה נס אחד בשם ירין. אני מאחל שהצילום יצליח לעורר עוד נס קטן
או קטנה
אז מאמת יהיה לנו על לדבר פה על "אגדת צילום הרחם ותרומת ביציות" או עוד סעיף לאותו אגדה.
מלח של פלפל

אך מלח מה הינו עושים../images/Emo8.gif

ניסים

סביון, את שכחת שללימי כבר הייתה נס אחד בשם ירין. אני מאחל שהצילום יצליח לעורר עוד נס קטן
או קטנה
אז מאמת יהיה לנו על לדבר פה על "אגדת צילום הרחם ותרומת ביציות" או עוד סעיף לאותו אגדה.
מלח של פלפל
אך מלח מה הינו עושים

בלעדיך מהפה של אל ההוא שיושב שם במרומים ואולי יקרה שוב ה-
ולא רק לי אלה לכולנו כולל פילפלת. ביי בנתיים שולחת

מצב
הנושא נעול.
למעלה