שלום אני חדשה פה

לא, לא שמתי לב.

לא תענה לי לשאלה שלי? זה רק מתוך סקרנות. כי גם אני עוסקת בהוראה.ובזמנו גם לימדתי ספרדית ועברית.

estupidinia

New member
אני חושבת שהתבלבלת

דבר ראשון קוראים לי דבילילית (אם שמת לב) ומי זאת בכלל עינב?! כמו כל מתכתב בפורום הזה שואלים שאלות מתוך סקרנות כדי להכיר וזה מה שאני מנסה לעשות יכול להיות שטעיתי בשאלותי ואני מבקשת סליחה ...ואם היה לך בעיה עם מישהו תפתור איתו לא עם אדם חדש שרוצה להתכתב עם אנשים על אותו נושא שמעניין אותם.. אתה יכול להספר קצת על עצמך מה מעניין אותך או לשאול אותי מה שבא לך לדוגמא שאלה על חתונה נגיד מצאת ארגנטיאית פה התחתנתם (חתונה דתי ) עכשיו בשביל שיהיה אזרחות קודם כל צריך להתחתן שוב בחתונה אזרחית בארגנטינה בלבד מן הסתם עכשיו בשביל להתחתן בחתונה אזרחית זה לא כמו בטלנובלות שאתם רואים בטלויזיה שימו לב! לקבוע 28 יום לפני מועד החתונה לפחות ללכת לעשות שני בדיקות דם 1. מחלות מין 2. HIV-איידס אם את עושים את זה בארץ יש להחתים אותם באפוסטיל וחותמת של משרד חוץ בירושלים אבל לפניו צריך ללכת לשכת בריאות מחוזית בת"א כדי לאשר רשיון רופא משפחה שחתם על דפי תוצאות ולתרגם אותם לספרדית (בארגנטינה) במקום שמשרד הפנים ארגנטינאי מקבל ושני עדים שהכתובת בתעודת זהות באותו אזור של משרד הפנים כנ"ל וזה היה חלק סתם בשביל לדעת

חשבתי שהתחלתי לראות כפול../images/Emo12.gif

לא מכירה אותך, אבל למה את כותבת אותם הדברים בניקים שונים? או מישהו אחר משחק את אותו המשחק ששיחקת ומנסה להפיל את כולנו לפח?

למעלה