שאלון הכרות

gargamich

New member
אה... את מוכרת לי ../images/Emo12.gif ../images/Emo94.gif

יווו עוד לא התרגלתי לקרוא על הפורום שלי בשאלונים
יאיי!!!

inbal287

New member
../images/Emo54.gifשלי

שם: לירון ענבל <לא להתבלבל ענבל שם שני, לא משפחה> תאריך לידה: 2/8/89 אייסי: 266534788 מסן: [email protected] שיר אהוב של מארון 5:עוד לא החלטתי... יש יותר מדי איך התחלתם לאהוב את מארון 5:כמו שבערך כולם התחילו מTHIS LOVE בהתחלה לא סבלתי את השיר, למען האמת פשוט הייתי בטוחה שזאת להקה אחרת שאני לא סובלת ואף פעם לא טרחתי להתחיל לראות את הקליפ או משהו... ואז ראיתי הופעה שלהם בTOTP והתאהבתי... באיזה פורומים אתם: הרבה... אין לי כוח לפרט פורום מועדף: להקת בלו קומונה מועדפת: אין כזאת זמר אהוב:דאנקן ג'יימס זמרת אהובה: כריסטינה אגילרה להקה אהובה: בלו, אוונסנס... מקפליי <!!>,בלינק 182, באסטד... <נו יש עוד מלא, צמצמתי..> צופים בMTV: זה כמו אוויר לנשימה בשבילי יש לכם את הדיסק של מארון? כמעט היה <באתי לקנות אותו אבל אז ראיתי את הדיסק של בלינק שאני מחפשת מלא זמן והיה לי מספיק כסף רק לדיסק אחד ואני פשוט חולה על בלינק אז קניתי אותו....> אני מניחה שיהיה לי את הדיסק של מארון בקרוב!

שלומלום! שלי :)../images/Emo26.gif

שם:לירון תאריך לידה: 19.09.90 מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של מארון 5:she will be loved,וכל השאר!! איך התחלתם לאהוב את מארון 5? אחרי שהתחלתי לחרוש על השיר this love באיזה פורומים אתם? בראד פיט ואורלנדו בלום, קצת אם טי וי וקצת בסרטים,שר הטבעות וסרטי מתח ואימה פורום מועדף: אין...כולם :) קומונה מועדפת: גם אין..כולן.. זמר אהוב:ג'סטין טימברלייק זמרת אהובה: אבריל לאבין, איימי לי... להקה אהובה{חוץ ממארון}:אן סינק, בקסטריט בויז, בלאק הייד פיז ועוד מלא! צופים באמטיוי? ברור!! יש לכם את הדיסק של מארון?{כן,לא,צרוב?} עדיין לא :\

Fairy Of Music

New member
../images/Emo79.gifחח כה..../images/Emo3.gif../images/Emo99.gif

לא קוראים לי לירון אבל אני מאוהבת בשם הזה קשות!!

inbal287

New member
../images/Emo54.gifחחח

היה לי משבר זהות קשה בשנה וחצי האחרונות<וזה לא בצחוק עברו עליי שנתיים קשות...>, לכן ביקשתי מכולם לקרוא לי בשם השני שלי, ולא עניתי למי שקרא לי לירון... אבל עכשיו כבר יצאתי מזה, לא משנה לי אם יקראו לי לירון/ענבל/נעל/כולם ביחד...

Michal Bloom

New member
../images/Emo141.gifשמחה לראות שיש הענות

..... ואי אני הולכת להתמכר ל]ורום הזה
-במיוחד שיש כאן המון שאני מכירה

KerenWelling

New member
אני../images/Emo35.gif

שם: קרן? תאריך לידה: 15 באוקטובר (10) 1988 אייסי: 123660807 מסנג'ר: קודם אייסי, אחר כך מסנג'ר..היהי שיר אהוב של מארון 5: הכל!!!!!!! ביוצא יוצאים מהכלל!! איך התחלתם לאהוב את מארון 5?: מה סתומרת?!?! שמעתי את HARDER TO BREATH והוא נדבק לי כמו לא יודעת מה!!! ואז THIS LOVE הגיע וכבר השתגעתייי חפשתי בקאזה את הלהקה תחת כל שם חיפוש אפשרי עד שהצלחתי לתפוס ת'קליפ מההתחלה!!! באיזה פורומים אתם? בלה אין לי כח לכתוב...אבל כנסו לקומונה!! טיהי! פורום מועדף: בואו נחשוב... קומונה מועדפת: שילנו!! שיל מארונה!!! http:\\communa.tapuz.co.il\maroon5 זמר אהוב: אדם לווין, ג'סטין טימברלייק, מומי לוי, הראל סקעת, אשר וכ'ו! זמרת אהובה: שירי מיימון, כריסטינה אגילרה, וכ'ו.. להקה אהובה{חוץ ממארון}: מנמנמנ....תנו לישון על זה.. חחח סתם נו... REMY ZERO, 3 DOORS DOWN, FIVE FOR FIGHTING ועוד ועוד ועוד... צופים באמטיוי? :באופן קבוע יש לכם את הדיסק של מארון?{כן,לא,צרוב?} כן וכן!!!

inbal287

New member
../images/Emo54.gifיאאאאאאאא

גם את אוהבת את three doors down? מאגניב... אף אחד לא ידע על מי אני מדברת בכלל. קניתי את הדיסק שלהם <away from the sun> דיסק מ-ע-ו-ל-ה!

°AmandA°

New member
me../images/Emo9.gif

שם: קרן תאריך לידה: 20.5.89 איסי: 337423491 מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של מאון5: כולם! איך התחלתם לאהוב את מארון? ראיתי את hader to breathe בMTV והתאהבתי! באיזה פורומים אתם? נו דאוט, וטלווזיה פורום מועדף: נו דאוט קומונה מועדפת: הקומונה השוממת שלי
... אתם מוזמנים להיכנס
(קומונה מס' 585) זמר אהוב: אממ... גאווין דאגרו זמרת אהובה: כריסטינה, אבריל, ו.. זהו נראה לי... להקה אהובה: מארון, נו דאוט, דה קולינג, גוד שארלוט, הובסטאנק ועוד הרבה...
צופים באמטיוי: בטח
יש לכם את הדיסק של מארון? כן

rockchick5

New member
באתי../images/Emo118.gif

שם: נטעעע תאריך לידה: אחד באפריל איסי:250401349 מסנג'ר: זה ארוךךךךך שיר אהוב של מארון 5: harder to breathe איך התחלתם לאהוב את מארון 5? ראיתי באמטיוי וקניתי תדיסק!! באיזה פורומים אתם? אבריל לאבין ודרו בארימור פורום מועדף: אבריל קומונה מועדפת:אני לא נכנסת לקומונות
זמר אהוב: אין לי .. זמרת אהובה: אבריל לאבין
להקה אהובה{חוץ ממארון}: אוונסנס
צופים באמטיוי? כל היום
יש לכם את הדיסק של מארון?{כן,לא,צרוב?} יש לי לא צרוב!!
זהווווווווו

תשובותתתת

שם-דנית תאריך לידה-17/5/89 איסי-232662568 מסנג'ר[email protected] שיר אהוב-בעיקרון הכללללל איך התחלתי לאהוב את מארון-ראיתי את דיס לוב בטי אר אל ומאז שהמנחה אמר "איטס א דאמ קצ'י סונג" התאהבתייייי.. באיזה פורומים אני-אני משוטטת בהרבה אבל בעיקרון פה ואומנויות הבמה פורום מועדף-אהמ אהמ..:] קומונה מועדפת-מארון5 זמר אהוב-עברי לידר זמרת אהובה-לא עולה לי בראש להקה אהובה-מוניקה סקס צופה באמ טי וי?-נונ סטופפפפ הדיסק של מארון...לא צרוב!!!!

*Ginny Weasley*

New member
האממ../images/Emo13.gifטוב.

שם: הילה. תאריך לידה: 89\3\15 איסי: 152557705 מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של מארון 5: She will be loved איך התחלתם לאהוב את מארון 5? האממ התלהבתי מthis love, אז חיפשתי עוד שירים שלהם
באיזה פורומים אתם? אוונסנס
, ג'ואן מארקדיה ועוד כמה.
פורום מועדף: אוונסנס קומונה מועדפת: גשה
זמר אהוב: ממ.. זמרת אהובה: איימי לי להקה אהובה{חוץ ממארון}: evanescence צופים באמטיוי? יאפ :יש לכם את הדיסק של מארון?{כן,לא,צרוב?} לא|חוטאת|. יהיה

Keanne

New member
../images/Emo15.gif

שם:שי :תאריך לידה 20.4 איסי: 193581651 מסנג'ר: [email protected] באיזה פורומים אתם? ווסטלייף בנים בלבד חתולים טרנסג'נדרס וחברים פירסינג וקעקועים כריסטינה אגילרה להקת בלו ביתר ירושלים נערי החוף אילת זיהוי שירים מייקל ג`קסון ראשון לציון מודעות פנימית סטייל וסגנון רוחות והעולם הבא מארון 5 וינגייט חיים וספורט הפועל פתח תקווה הורים וילדים מדברים חלומות ועוד.

NoWords

New member
וואי

אתה גם מראשון וגם בכל מיני פורומים שאני גם נמצאת כמו כריסטינה מארון וחתולים.

Keanne

New member
חחחחחחח ../images/Emo3.gif

אנ'לא מראשון.. כתבתי שם כי רציתי לאמץ כלב..

למעלה