שודדי הקאריביים 2-הטריילר->

Michalush MI

New member
../images/Emo141.gifשודדי הקאריביים 2-הטריילר->

כה..זה מצריך שירשור חדש..כאילו הלו-הטריילר חם חם מהתנור והוא שווה כל רגע
..אורלנדו מצחיק
...חחח...ג'וני מושלם
תראו
..ותהנו

Primula

New member
תודה! איך אני מחכה לזה!

"What about Jack? I cant leave without him!... Never mind- let's go.."
איזה סרט יפה זה יהיה!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifאמ נמ...

לעוד מישי הוא עושה בעיות? או רק המחשב הדפוק שלי?

RRonitka

New member
ופיםפםפה היה בתוך הרדיו הזה../images/Emo110.gif

באוטו. אחותי כבר בכתה איזה שעה בגלל זה... |מגלגל|

RRonitka

New member
זהו שזה לא נגמר../images/Emo7.gif../images/Emo110.gif

הוא התקשר שוב
ואבא לא ענה לו, והמשטרה התחילו לברר לגבי המספר ומאיפה הוא התקשר וכאלה, אבל רוב הסיכויים שלא ימצאו כלום...
זה כ"כ מפחיד אותי.

RRonitka

New member
בינתיים,../images/Emo110.gif

הוא לא התקשר שוב. |לא פותחת פה לשטן| טפוטפוטפו! אבל תודה לכן

מיטל101

New member
יואוווו../images/Emo99.gif

זה הולך להיות סרט ממש ממש טוב... איך אני מחכה כבר!!!גרר

אממממ...

לא ראיתי את הטריילר כי לא הצלחתי, אבל אני לא מבינה מה אתן מצפות כל כך מסרט המשך? אני לא אומרת שהוא לא יהיה טוב אבל בכל זאת לדעתי לכולכן כאן יש יותר מדי ציפיות
וגם אם הטריילר נראה נפלא וכו', אל תשכחו שגם הטריילר של טרויה היה מעולה...

../images/Emo103.gifמה הקשר?

כמעט כל טריילר של סרט נראה טוב, כי הוא ערוך בערך 1000 פעם ומציג את הקטעים הכי הכי בסרט. את יכולה להגיד את זה על כל טריילר אפשרי. ומה הקשקוש על סרטי המשך? את לא יכולה להכליל טרויה לא היה סרט המשך והוא בכל זאת היה גרוע. אנחנו מניחות שהסרט יהיה טוב כי אורלנדו שם, וג'וני, והעלילה כיפית והסרט לא כבד או משהו, והראשון היה טוב, ויש שם שחקנים טובים ובמאי טוב- מאחר ואת בפורום הזה אני מניחה שאת מבינה למה אנחנו כ"כ מצפות לסרט. למה לבאס?

שיהיה לך בכיף../images/Emo4.gif

אני כבר לא יודעת מה להגיד לך, לא רציתי לבאס אותך ולא אף אחד... אמרתי את דעתי אז סבבה תהני לך ותצפי... ומה הקשר סרט המשך? אני לא רוצה אפילו להגיב על זה...

ואני דווקא כן יכולה להכליל

נכון שלא כולם אבל רוב סרטי ההמשך זה חרא של סרטים ולא מגיעים בגרוש לראשון סרטי המשך טובים הם שובו של ג'אפר שהיה מצויין, צעצוע של סיפור 2, שרק 2 והיו עוד כמה... אבל תכלס סרטי המשך זה חרא סרטים, אני מעדיפה להימנע מהם אלא אם כן יש לי סיבה מיוחדת לראות אותם או שאומרים לי שהם טובים שממש שווים צפייה

למעלה