שודדי הקאריביים 2-הטריילר->

../images/Emo103.gifאוקיי,

אז אני חושבת שאת מפסידה.
אני נגד הכללות מכל סוג שהן..... ואגב, את בעצמך הרגע ציינת פה איזה 3 יוצאים מן הכלל, אז תארי לך מה זה אם באמת חושבים על זה לעומק- אני חושבת שאפשר לגלות בסופו של דבר שזו סתם סטיגמה.

...

שמעי, זה לא שאני לא אלך לראות, אני אלך לראות אני פשוט לא אצפה ליותר מדי ואז אולי זה יפתיע אותי לטובה
ואני לא יודעת מה איתך, אבל רוב סרטי ההמשך שאני ראיתי היו גרועים ולא שאין יוצאים מהכלל יש! כמו בכל דבר... אבל באופן אישי אני נגד המשכים ואם הם מפתיעים אותי לטובה אני שמחה ומודה אבל סה"כ אני מעדיפה להימנע מהמשכים אלא אם כן אומרים שהם באמת שווים לצפייה (לא כמו אבודים בסן פרנסיסקו שהיה דווקא חביב ביותר אבל הרס בטירוף את הסרט ה-1) או שיש לי סיבה מיוחדת, וכאן אני מודה יש לי סיבה מיוחדת

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifסטיגמות

זה רצח, as simple as that. [אפילו עשיתי על זה עבודת חקר שנה שעברה
*thank god for Stigmatized*] אבל תזכרו, אתן מדברות על סרטים. אני לא חושבת שכדאי להכליל, אבל אם שקד חושבת ככה, שיהיה לה בכיף. כנ"ל לגבי שחר. אני לא חושבת שזה ממש תלוי באם זה סיקוול או לא, זה תלוי בתסריט, בימוי, משחק וכו'. מותר לשקד לצפות למעט. ברור. מותר לשחר לצפות להרבה. ברור. מותר לי לצפות למה שאני חושבת שיהיה וכנ"ל לגבי דניאל. וכנ"ל לגבי כל אחד בעולם. אם שקד חושבת שזה יהיה רע רק כי זה סיקוול, אני לא חושבת שזה נכון, אבל אז מה? דעה שלה. אם שחר חושבת שזה *כן* יהיה טוב רק כי זה סיקוול- כנ"ל. אני לא חושבת שזה ממש משנה. ולמען האמת, אני לא חושבת שיש סיבה להוריד לאנשים את הציפיות. אבל גם אני לא חושבת שזה מה ששקד ניסתה לעשות. בקיצור, לא משנה, forget it. כבר הזכרתי שאני לא יודעת להתבטא בעברית בשיט? אז אמ כן.
פשוט עזבו את זה, חבל על האנרגיה והעצבים שלכן.

פרפר17

New member
ומה עם ..........

שני צריחים ושיבת המלך, אקסמן 2 , חדר הסודות (רק השני טוב השלישי הוא חרא) , שעת שיא2 ,שרק 2, ספיידרמן 2, באטמן (כולם היו טובים חוץ מהאחרון) אל תגידי סתם וטרויה סרט מעולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אפילו יותר מודדי הקארביים (לדעתי) זה שהוא לא הצליח זה לא אומר שהוא לא טוב

2 הצריחים ושיבת המלך זה לא המשך

זאת טרילוגיה הארי פוטר זה גם לא נחשב לסרט המשך כי זה מבוסס על ספר שרק 2 ציינתי, ספיידרמן 2 נכון... את צודקת והאחרים שאמרת לא ראיתי ואני לא אומרת סתם, אמרתי שיש יוצאי דופן אבל שלדעתי רוב סרטי ההמשך גרועים ולדעתי האישית טרויה היה משעמם, בלי קשר לזה שהוא לא הצליח....

למעלה