לפי בקשתי שוקלד.

../images/Emo142.gif לפי בקשתי שוקלד.

שבת שלום. 1. מקור הניק הוא:בילדות תמיד עיני הייו אדומות והחברים קראו לי ככה "יפה נכון" 123 זה מספר הכביסה בשירות חובה. 2. תושב כרמיאל מאז הקמתה. 3. רווק ושמח בחלקי (לא תקבלו פירוט) 4. אוף תחביבים חבל"ז. א. גלויות נוף מגיל 13. ב. בולים משנת 1969. ג. ריקמה משנת 1967 (לאחר יציאה לגמלאה התחלית לערוך יצירות של שעונים בעזרת חוברת צרפתיתיות שמצאתי בחנות, זה הדליק אותי ,הייתי מתגרם את היצרות מהחוברות לדפים משובצים (תוצרת שוויץ) ,העריכה כללה בעברת יצירה לדף משובץ בעזרת טושים צבעוניים הזהים לצבע החוט של DMC ,עריכתי קטלוג של חוטים ,פעם לפי מספר רץ והשני לפי צבעי גוון, זה לאחר שלא הצלחתי להגיש קטלוג מהחברה בתל אביב (פשוט שבקשתי זרוק אותי לכל הרוחות),אז רכשתי את חוטים שחסרו לי ובסובלנות והרבה זמן הצלחתי לערוך את הקטלוג ,נזכרתי שאני צריך להשלים ,אולי יצאו עוד גוונים. ד. שטרות ומטבעות מהטיול בארה"ב (חודשים) היום בעיקר אני מחפש מטבעות של 25$ עם סימלי מדינות בארה"ב אשמח לקבל. ו. כוסות עם לוגו מאז שטסיתי בכנגד מצטיין לגרמניה שלוש שבועות ואספתי כמה (כמובן שבקתי בעדינות. ז. קופסאות גפרורים בגלל שאחי היה מביא לי המון מהעבודה שלו שטס משוויץ להונג קונג וסין. ח. תחביב בחשוב ביותר אנשים נחמדים ולא יהירים. ט. לאחרהצטרפות לפורום אני התחלתי לאסוף,טלכרדים,אסימונים,שקיות סוכר (בגלל שמצאתי שקיות עם אישים יהודים ותמונות שלהם עם בתמציות הביוגרפיה שלהם) י. בשנה האחרונה הכנת ליקרים שיוצאים חבל"ז. תרצי עוד משהו ?בכייף מאיר כרמיאל

../images/Emo142.gif בעקבות הפניה של שוקלד אגוזי

שבת שלום. הנה אני מצרף כתה יצירות שלי. הראשון אהיל בעבודה. מאיר כרמיאל

ממש מוזיאון !

הי מאיר , תודה על כרטיס הבקור שהשארת ועל התמונות אכן יש לך הרבה אוספים, ממש מיני מוזיאון..... ניכר שאתה נהנה לאסוף ולספר שבוע טוב

למעלה