סמינר סובלנות

../images/Emo41.gifלמה שקד צריך העתק?../images/Emo12.gif

וחוצמזה, יפה מאוד.
הייתי משנה קצת את הניסוח, וטעויות פיסוק אבל לא קריטי.

Taina12

New member
תודה.

למה? כי שנה שעברה בסמינר י'-י'א הוא נורא עודד אותנו לפעול ולעשות וליזום, ונראה לי שלמרות שהוא עזב את התפקיד כצמ"רניק, אולי הוא ירצה להשארמעודכן, וגם אם לא, אני הייתי רוצה שהוא יראה מה אנחנו עושים.

../images/Emo41.gifבסדר.

אז את יכולה לפנות אליו אישית באימייל אומשו ולהראות לו. אני בטוחה שהוא ישמח לראות. אבל לא במכתב הרישמי הזה. אחרי הכל, זה כבר לא התפקיד שלו כמו שאמרת.

SHiRA110

New member
../images/Emo142.gifקודם כל - כל הכבוד!

על היוזמה והכל.. וגם על התוכן עצמו. אבל יש לי שאלה, דיברתם עם הגרעינרים של מחוז מרכז והם אמרו את מה שרשמתם בסעיף האחרון? הם באמת שותפים לכל העצומה או שרק שיערתם לעצמכם? לא בקטע רע בכלל, פשוט כדי למנוע מצבים לא נעימים..

AviadPe

New member
נסגר שלא מצאנות סיבות הגיוניות בשביל לשכנע

את ההוא ממחוז מרכז (ברח לי השם שלו) חוץ מסיבות חברתיות אז ויתרנו על זה

SHiRA110

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo45.gifהבנו שהשיקול הכלכלי כנראה רציני

מאוד ועולה על כל שיקול שהעלנו בדעתנו..

Taina12

New member
כמו שאמרתי קודם

העצומה הזאת היתה מרעיונם ועידודם של געבר"ק 3. כתבנו את הסעיף הזה מתוך הנחה הגיונית, ומתוך הסקה מסקנות מדבריה של אחת הגרעינריות.

SHiRA110

New member
../images/Emo142.gifאממ.. אוקיי..

אני אישית הייתי מראה את זה לעוד כמה גרעינרים מהמחוז ושואלת לדעתם.. בכל זאת, הם על החתום.. ולכי תדעי, אולי יש כאלה שתומכים בחילוק הסמינר. (אני ממש בספק, אבל הכל יכול להיות..) רק כדי למנוע אי-נעימויות אח"כ.. וכמובן שאתם לא חייבים.
הצעת ייעול - יש לי פה באופציות ניהול פתיחה של עצומה.. אני יכולה לפתוח עצומה גם פה ויהיה ניתן לחתום ישירות מהפורום.. וגם להעביר את זה מיילית יכול לזרז לכם תהליכים.. אל תשכחו שכמה שזה יגיע יותר מהר לצמ"ר - יש יותר סיכוי שזה ישנה משהו. בהצלחה

Taina12

New member
קשה לי להתנסח בבירור, אז אני אגיד שוב

הרעיון הוא להביא לתמיכה של כמה שיותר אנשים מכמה שיותר מקומות. הגרעין שלי העביר את זה במייל לשאר הגרעינים במחוז שיחתימו את החניכים שם. מה הכוונה בלהחתים? בעצם רשימת שמות של אנשים שתומכים. אז עוד זמן כלשהו אני אבקש שיעבירו אלי את הרשימה של כל התומכים מכל המועצות, אני ארכז אותם, ואז נעביר את העצומה והרשימה לצמ"ר. אני אשמח לקבל הצעות ייעול:)

SHiRA110

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo198.gifסמינר סובלנות../images/Emo194.gif

כל הדברים הקשורים לכאן

למעלה