והלק שנלבש לכבוד שבת וטו' בשבט הוא:

סקרמנטה

New member
277 של שיק, בצבע שזיף כהה, לכבוד טו' בשבט ../images/Emo3.gif

אתמול קניתי אותו, למרות שבכלל לא תכננתי לקנות אותו... אפילו ברשימה העתידית הוא לא היה רשום
, אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת...

תולי01

New member
חג שמח ../images/Emo143.gif../images/Emo144.gif

אני בדיוק מתלבטת מה לשים היום...... בדיוק קיבלתי חבילה מקסימה מאחת הבלוגריות שעשיתי איתה החלפה, אז אולי אחד מהחדשים.....(אני אכתוב עליה פוסט מפורט בעוד יום יומיים, אני מותשת......) טוב, אז אני אעדכן שייבחר האחד

mgirl

New member
356 של ג'ייד

גם יש לו מס' מגניב.. וגם אני מתה על הלק הזה! מעליו עשיתי באצבע אחת בכל יד החתמה עם הלוחית של וואו ולק לבן-טיפקס (גם של וואו).. הוא נראה שימרי בתמונה אבל אם זה לא בשמש או באור ישיר לא רואים את השימר והוא נראה כהה יותר עם קצת ברק שימרי...

mgirl

New member
בכיף

את יכולה לקנות ערכה כזו של דיסקית, חותמת וגורף לק ב(נדמה לי) 16 שקלים או דיסקיות בנפרד. בעיקרון, לא ניסיתי את הערכה של קונאד אבל אני מניחה שהחותמת שלהם יותר נוחה לשימוש ומן הסתם יותר מקצועית (בערכה של וואו החלק הרך של החותמת נופל לי כל הזמן וקשה מאוד לדייק איתו) ומהתמונות זה נראה שגם גורף הלק הרבה יותר איכותי. אבל האיכות של דיסקיות התמונות (שזה בעצם החלק היקר) היא מצוינת... בגדול, את מורחת לק על התמונה בדיסקית. 'גורפת' את השאריות ואז מחתימה את הציפורן.. :) אה, ולא לשכוח להוריד את הניילון שמודבק לדיסקיות בהתחלה..!

המ... סבבה, תודה, אני אבדוק את זה.

אולי אני רק אקנה את החותמת והגורף באיביי... אבל קודם אני אראה איך זאת עובדת. תנקס.

kaur

New member
../images/Emo114.gif../images/Emo143.gifשבת שלום וחג שמח ../images/Emo114.gif../images/Emo143.gif

Simply Blonde

New member
Peachy Keen של צ'יינה גלייז

טוב אולטרה את תתאכזבי לשמוע. המריחה הייתה נוראית!!!! ממש התבאסתי מזה כי הצבע מהמם! השכבה הראשונה נראתה זוועה ובשכבה השניה זה השתפר אבל הייתי ממש צריכה להשתדל במריחה כדי שהיא תצא נורמלית. ולא יודעת מה קורה עם צ'יינה גליז אבל המון חומר נשאר על המקל וזה פשוט נוזל בצורה מטורפת. אולי זה רק אצלי בלקים.. לא יודעת..

Ultra marine

New member
../images/Emo10.gif אויש איזה באסה...

עכשיו יש לי חוות דעה לא טובה למריחה גם שלו וגם של אסי.. אין לאורלי כזה? דווקא מתאים להם, לא? אני לרוב מתייאשת ישר כשאני מגיעה לכל מקום שמוכר כאלה עם כל הבלגן... בפעם האחרונה שהייתי בסטנד של אורלי הוא היה כ"כ גבוה שעם העקב 10 ס"מ שהייתי עליו (נו, אז אני גמדה..) היה לי קשה להבין מי נגד מי ובסופו של דבר התייאשתי.. (אחרי שבחרתי גוון לא נכון של הדאבל וור..) אגב, גם המסטיקים שקניתי שם היו פשוט דוחים. לא מימי הקניות המוצלחים שלי...

Ultra marine

New member
Misa - Speed of life

בפעמיים הראשונות ששמתי אותו לא סבלתי אותו. בפעם השלישית חשבתי שהוא חמוד. זאת הפעם הרביעית ועכשיו כשאני "משכילה" יותר אני רוצה לציין שלוקח לו *הרבה* יותר מלקים אחרים להתייבש. מממ אולי זה לא מדויק.. אני שמה את ה envy בשכבה דקה, מעליו בסיס של אסי, מעליו 2 שכבות לק ומעליו את המייבש של אסי. אני שמה על כל האצבעות ומיד מתחילה שוב ככה את כל השכבות. זה הלק היחידי שכשאני רוצה לשים עליו את המייבש הוא קצת נמרח לי. המרקם שלו קצת מרגיז. פחות נוח לעבודה. למרות שבטח יותר נכון מהקליפסו בלו המזעזע.. אני חושבת שאני אוותר עליו.. אגיע איתו למפגש פורום... יש לי כתום אחר שאני חומדת, אחד שהוא לא קרם כתום אלא מזכיר לי את הסוכריות המתוקות האלה בצורה של חצי אבטיח עם ציפוי סוכר מלמעלה.. אז הנה China Glaze Orange Marmalade ולגבי מה שיש עלי עכשיו -> http://2.bp.blogspot.com/_3QwOQ9KkdW8/SXuAQCmUx0I/AAAAAAAACl8/lLbWBPEGBkg/s1600-h/speedoflife.jpg

למעלה