סופ"שארון

../images/Emo145.gifסופ"שארון../images/Emo145.gif

סיכום שבועי!
עשרת הפורומים המועדפים עלינו כרגע נייטוויש וטאריה האח הגדול אוונסנס ערוצי MTV ו-VH1 איך פגשתי את אמא פארמור כלי נגינה ונגנים חוכמת הקבלה ביתר ירושלים מייקל ג`קסון
דברים מעניינים
עדיין אפשר להוסיף מונח בשרשור מילון המונחים, אם יש עוד (בקרוב יפתח שרשור נוסף!)
הקליפ של הסינגל Faster! (תודה לאביעד!) + הסרט הראשון מאלו המלווים את הקומיקס והאלבום, ביקורת על האלבום ואורכי השירים (תודה לנאור!)
התפקדות פברואר. שנדע שאתם קיימים!
השאלון
שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - ציינתם באופן כלשהו את יום המשפחה שחל היום? המשך סופ"שארון 100מם!

לא רוצה לחזור מחר ../images/Emo7.gif

עוד פעם סוגר
שיר/י השבוע של ווית'ין: faster מן הסתם
האמת שאני באמת מחבב מאוד את השיר הזה. שיר/י השבוע לא של ווית'ין: הממ יותר מדי בשביל לכתוב
אלבום/אמן השבוע: WT.. מגיע להם קצת נראה לי
דבר טוב שקרה השבוע: הוא נגמר.. היה השבוע הכי דוחה שהיה לי מזה הרבה זמן (ולמען ההגינות היו גם כמה ימים טובים בעיקר בסופ"ש
) דבר רע שקרה השבוע: העייפות הוציאה לי את כל התסכולים החוצה, מה שדי הרס לי את השבוע
ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: עוד פעם צוות תורן
השלישי ברצף בלי להוריד את הפאצ' מפקד תורן
אין לי כוח כבר. אתר השבוע: האתר הרשמי של WT, ופייסבוק איך לא. מאכל השבוע: המבורגסה בקאסה דה קאווה
התחדשות השבוע: שרוך כחול כהה
ספר השבוע: אין סרט/סדרת השבוע: fringe תגלית השבוע: אני לא אפרט, אבל זה גם אחת מהסיבות לשבוע המחורבן
שאלת השבוע - ציינתם באופן כלשהו את יום המשפחה שחל היום? האמת שלא
אולי כדאי באמת... סופ"ש ושבוע נעים לכולם

Brombit

New member
מענה ../images/Emo264.gif ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: לא שיר/י השבוע לא של ווית'ין: גם לא ממש אלבום/אמן השבוע: לא כל כך דבר טוב שקרה השבוע: מסעדה ליום ההולדת, קצת קניות דבר רע שקרה השבוע: לא היה בסופר הממרח שרציתי ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: לעבוד, לקנות? אתר השבוע: תפוזף lastFM מאכל השבוע: פלאפל, "מפלצת" בצק עם בצל, פירמידת בצק עם תפו"א (ואפונה), מרק עדשים סמיך במיוחד (השלושה האחרונים מהמסעדה) התחדשות השבוע: שני מכנסיימים, שרשרת, מעילון ספר השבוע: נה סרט/סדרת השבוע: נה תגלית השבוע: פירמידת בצק עם תפו"א (ואפונה) ציטוט השבוע: לא זכור תמונת השבוע: אנ'לא בבית שאלת השבוע - ציינתם באופן כלשהו את יום המשפחה שחל היום? לא

soft Bean

New member
אני מתה להתקלח ואין מים ../images/Emo16.gif עכשיו צריך לחכות

שעה שלמה!
שיר/י השבוע של ווית'ין: כל מני רנדומאליים, לא משהו ספציפי שיר/י השבוע לא של ווית'ין: without you i'm nothing - placebo שירים מהסרט נסיך מצרים- 'אם נאמין', 'הושיעה נא', 'כל מה שרציתי' [ידעתם שעפרה חזה מתרגמת את יוכבד בכל הגרסאות של הסרט, כלומר ב19 שפות?! ] הפסקול של בלאק סוואן tori amos- winter tori amos- leather fiona apple- paper bag one less bell to answer- glee
אלבום/אמן השבוע: tori amos- little earthquick או איך שלא רושמים את זה black swan soundtrack דבר טוב שקרה השבוע: אתמול בערב היה נחמד דבר רע שקרה השבוע: דחו את היום צופה, פברואר מתגלה כנטול זמן פנוי ברמה מבאסת [ממש בניתי על חופש], מבחנים, לחץ, בלאגנים ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: להצליח, להפגש עם יעל
, מחר יש הופעה לידיד שלי, לנסות לקבוע עם זוהר [יואו זוהר חשבתי על משהו גאוני, תדברי איתי כמה שיותר מהר! ] , יש יומולדת לאחותי אז בטח נעשה לה משהו נחמד.. ~מדחיקה את כמות הדברים הפחות כיפיים שיש לעשות~ אתר השבוע: מממ... ויקיפדיה? אתר הצופים? מאכל השבוע: בורגר צמחוני שהשביע לכל השבוע התחדשות השבוע: אחותי הקטנה קנתה לי עגילי פנינה חמודים בשוק 'קח תן', ולמרות שהאיכות שלהם מזעזעת בפשטותה הם דיי מקסימים
, אמא קנתה לי שני עפרונות לעיניים ספר השבוע: של הלובר, מלא בתמונות ומעט מידע [בצרפתית] ממוצגים שיש שם, ממש כיף להסתכל סרט/סדרת השבוע: נסיך מצרים/ איך פגשתי את אמא תגלית השבוע: המדינה מאמצת קווי דמיון לגרמניה של 1934. מביך, מייאש ומזעזע http://news.walla.co.il/?w=/2/1785776 ציטוט השבוע: - תמונת השבוע: - שאלת השבוע - ציינתם באופן כלשהו את יום המשפחה שחל היום? לא

א-ני!

~צריכה ללכת לישון~ שיר/י השבוע לא של ווית'ין: Boy and the Ghost של טאריה כי התחלתי ללמוד לנגן אותו
ו-Rivers of Lust (
) של טאריה, כי התעסקתי איתו מלא היום כדי לנסות לחתוך ממנו חלק שיהיה טוב לצלצול. לא ממש הצלחתי למצוא חלק מתאים, אבל נראה. אולי אני אתרגל וזה ישמע לי טוב מתישהו.
דבר טוב שקרה השבוע: היה שבוע סבבה. היה שוק צ'ופרים. ביום חמישי המשפחות שלנו (המדריכים) באו לבית הנוער להתנדב והיה כיף! הילה באה לארץץץץץץץץץץ! היא נחתה היום בצהריים ובערב נפגשנו (עם עוד כמה אנשים) והיה כיף מיליון! D::::: דבר רע שקרה השבוע: לא דברים שאפשר לנסח. ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא:
שיהיה כיף.
שתהיה סגירה טובה (ושיהיו להדר לי רעיונות טובים כדי שיהיה כיף
אנחנו מארגנות את הסופ"ש)
להיפגש עם הילה ותום בחמישי בערב וללכת לבאבט!
להיפגש עם ירדנון ויעלון ביום שני! D::::
אבא מסיע אותי מחר בבוקר כי הוא נוסע למרכז לעבודה, וזה מעולה כי התיק שלי די עמוס ויש לי שקיות של אוכל שלא נכנסות. XD אתר השבוע: הפורומים מאכל השבוע: יויו! וביצה עטופה (בריק). התחדשות השבוע: שרשרת גאונית ומקסימה מהילה - זו בננה וכתוב מעליה Friends, ולהילה יש שרשרת של קופיפה ממש חמודה שכתוב מעליה Best. נכון גאוני? בסט... פרינדס... בסט פרינדס! ואלה קוף ובננה! גאוני
וגם! פז דיספנסר (כאילו, מתקן של PEZ) אמריקאי אמיתי, בצורת חזרזיר! D: גם מהילה, דה.
לה יש כזה של פו הדובי ולשחר יש של טיגר! D: ספר השבוע: ארטמיס פאול/אואן קולפר סרט/סדרת השבוע:
להתאהב ברומא (לא מההתחלה, ההורים שלי בדיוק ראו והגעתי באמצע כזה) /
אה... אממ... אופס, לא ראיתי כלום חדש :X יש לי פרק של פארנטהוד שלא ראיתי עדיין בטעות. אבל ראיתי כמה פרקים של האו.סי וסיימתי סוף סוף את עונה 3 ומריסְטֶמַה סוף סוף מתה!!! שאלת השבוע - ציינתם באופן כלשהו את יום המשפחה שחל היום? כן! כאילו, רק בבית הנוער. :X כמו שכתבתי קודם, הזמנו את המשפחות שלנו. באו ההורים וקצת אחים, והתנדבו. שלוש אמהות עשו סדנאות, אחת לכל קבוצה בחצאים, ובזמן שחצי קבוצה היה בסדנה, החצי השני היה בשעת למידה המונית של חצי בית נוער ביחד, וההורים/אחים שלא עשו סדנאות - עזרו לילדים בשעת הלמידה. היה נחמד והילדים התלהבו וההורים נהנו. D: דאגתי שההורים שלי ישבו עם ילדים חמודים במיוחד (שלי, מו-ז).
הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0
(תהייה - מדגישארון 2.0, נחשב "מדגי-לונה"?) נתראה בעוד שבועיים!
אשתדל לבקר גם במהלך השבועיים, עד כמה שיתאפשר. תשתדלו שיהיה לי מעניין לבקר ושיהיה למה להגיב!

למעלה