סקירת אלבום - BoA - THE FACE

תודה רבה!!

האלבום הזה מאוד טוב!! אבל לא יודע... נראה לי שחסר בו משהו, כי התלהבתי יותר מ-(MADE IN TWENTY (20... מאוד אהבתי את AGGRESSIVE, ואהבתי את העובדה שבזמן האחרון, האלבומים שלה נפתחים עם שירים קופצניים ממש טובים!! שמתי לב לעוד קטע שחוזר ברוב האלבומים היפנים של בואה, וזה שהיא משתפת פעולה עם איזשהו ראפר או משו כזה... (ע"ע WISE, DABO, VERBAL, RAH-D) גם BRAVE הוא שיר מעולה!! הבתים שלו נשמעים מעולה, אבל רק חבל שהפזמון שלו לא אפל יותר טיפונת, כי לדעתי זה היה יכול להיות יותר מתאים לשיר..... Sweet Impact = שלמות!! השיר הזה פשוט מעולה, וגם הקליפ שלו!! אני לא מבין למה מלא מעריצים של בואה שונאים את השיר הזה.... P-:

nadav1232

New member
בבקשה!

גם אני מאוד אהבתי שהאלבומים שלה נפתחים בצורה כזאת של שירים מגניבים ויפים! וכן, בואה אוהבת לשיר עם ראפרים כאלה.. ^^ זה דווקא יפה. ובאמת המעריצים של בואה שונאים את Sweet Impact?.. איך אפשר לא לאהוב אותו?! ._. זה באמת שיר מעולה!!

Hao Asakura

New member
אם כבר מדברים על THE FACE

כמה שלא קשור, קלטו את החנויות שם *__* אפשר להזיל ריר #$%#$^$#^ אני גם רוצה! אם בא לכם אני אביא עוד תמונות~

איזה מוזר זה נראה!!

זה פשוט מראה כל כך לא מוכר, לראות דיסקים שאני מכיר ואוהב בחנויות... P-:

Hao Asakura

New member
היית רוצה לראות את זה בחנויות

זה כמו חלום, פשוט ללכת לקחת ולקנות, בלי הרבה כאבי ראש עם האתרים האלה >< אפשר למצוא גם בחנויות ביפן LIMITED EDITIONS שאין באתרים #$^%$#^

למעלה