משחק הפורום הראשון יוצא לדרך! X Vs. Z

Xyphon11

New member
היפוגריפים

עוד לא קראתי ספר אחד ששווה משהו ("אני מספר ארבע" לא נחשב) בו הכימרות עזרו במשהו לגיבור. (לא ספר שאני זוכר, בכל מקרה) Java או #C?

StriX Starlight

New member
cubeBooks ../images/Emo23.gif הספרים הכי יפים בעולם.

מכיר את הסדרה? לגבי השאלה.. איכות. תמיד איכות. אלא אם מדוברת במנת גורמה שלא משביעה בשיט ואז עדיף חצי קילו נודלס ב25 שקלים
אגב, אם יש לכם הערה לגבי תגובה כלשהיא, בבקשה שלבו אותה בתגובה שלכם. ואין צורך להודיע על יישור.

c#!

כי אני כל היום מפתחת בג'אווה וזה כבר נמאס עליי בטירוף.... ריצה - בחוץ או בחדר כושר?

StriX Starlight

New member
בחוץ

אם יש פעילות ספורטיבית שחדר הכושר לא מצליח להשתוות לה, זו ריצה בשטח פתוח, רצוי בים. עשית לי חשק, בחיי. בוקסר או תחתונים צמודים?

Lion_Heart

Well-known member
בוקסר

מרגיש יותר חופשי לוק סקייוקר או האן סולו?

Lion_Heart

Well-known member
star trek

ואת טעית בשחקן...את לוק שיחק מארק המיל...היידן שיחק את אנקין...שבסוף לא היה כל כך מהמם

Thumpers

New member
זה שמשחק את לוק זה לא...

היידן? אז אני לא יודעת איך קוראים לו, אבל הוא שווה. לפחות כשהוא היה צעיר. היום לא. היום הוא כזה זקן! אתה בטוח שלא קוראים לו היידן כריסטיאנסן? אז סתם הטעו אותי :(

Lion_Heart

Well-known member
לגמרי בטוח

מארק האמיל לוק סקייוקר היידן-אנקין סקייוקר-דארת' ווידר

Thumpers

New member
טעות שלי!

אתה צודק, היידן כריסטיאנסן זה אנאקין. הוא שווה לא פחות, אבל לא זו הייתה כוונתי.

גם אני6

New member
איכס בוקסר(

זאת הפרת זכויות בוטה, למנוע ממני להנות מהיצירות היפות יותר שהא'ל ברא) עליי, לעומת זאת- בוקסר:) עדיף שלהם. על תחתונים, כמובן.. או שלא

Xyphon11

New member
Life of Brian

ויכול להיות שהרגע הרווחתי לעצמי באן מטורף מהפורום, אבל אני פשוט אוהב את זה יותר.

למעלה