ברוכים הבאים לפורום!

Mr McLovin

New member
../images/Emo150.gif ברוכים הבאים לפורום!

אהלן חבר'ה, ברוכים הבאים לפורום שכולנו חיכינו לו הרבה זמן.. הפורום מיועד לדיונים בנושא של..אתם יודעים...מה שמעניין אותנו, הגברים: ספורט (יאללה בית"ר !!!), אלכוהול (טיפוס של
), נשים יפות (בקטע של
), פוליטיקה (מתחיל להיות ימני), אוכל (עדיף בשר..) ובכלל על החיים מנקודת מבט גברית
כללים בסיסיים לכתיבה בפורום: קודם כל תהיו בני אדם, כלומר לא לקלל, להשמיץ, לדבר בשפה בוטה, בלי גזענות ואיומים, ובאופן כללי בואו נשמור על תרבות שיחה שתכבד את כולנו. אז שיהיה לנו בהצלחה, ויאללה, תנו בראש! Mr McLovin

Mr McLovin

New member
תודה רבה ../images/Emo39.gif

טוב לדעת שהפורום שהמודעות לפורום כבר פרצה ביבשת אירופה

פנומן 72

New member
נראה לך ?

אני הייתי אוסר על קללות ושפה רדודה ? חאליק, חשבתי אתה מכיר אותי

זיקן

New member
מנהל
תיתחדש . המון פירגון ../images/Emo140.gif

והצלחה אני אישית אשתדל לבקר ולכתוב כמיטב הבנתי ומקווה שיחד נצליח והפורום הזה יהיה לתיפארת

או לפורום הזה

חיכיתי...אולי סופסופ נצליח להבין אתכם
....מקווה רק שלא תהיו נדושים..
...ושנוכל ללמוד כאן דברים חדשים בהצלחה!!!!

xcalibur

New member
בהצלחה גברא

רק דע לך שחלק מאיתנו ירקו דם מאחורי הקלעים רק כדי שאתה תשב על כסאך. מברוק.

פנומן 72

New member
חלק עדיין חובשים את הפצעים

אפעס, נראה לי קצת תמוה שמנהל פורום הוא כינוי חדש בתפוז. אז או שזה מישהו ותיק שמשום מה לא רוצה לכתוב בכינויו, או שזה שוב תרגיל מסריח מבית הנהלת תפוז להצניח מישהו מבפנים ורק ששלושת הדירקטורים של תפוז אנשים בע"מ לא יידעו מה קורה בעסק שלהם ... מי יודע ?

פנומן 72

New member
שיהיה המון המון בהצלחה

אני הולך לכתוב פה המון - ואני אומר מראש יכול להיות שאני אפלוט מדי פעם את "בן-נעוות המרדות". אני מקווה שלא אמחק. היה לי מספיק בחודשים האחרונים מכל הפורומים של הפמיניסטיות, שמחקו אותי כל פעם שהתחלתי לדבר כמו גבר. אני לא מדבר כבר על פורום פמיניזם עצמו (68) ששם קיים איסור לגברים לכתוב והמשופמים היחידים שמורשים לכתוב שם - הן הפמיניסטיות עצמן...

Matsman

New member
פנו כפרע!!! סוף סוף פורום בית שלא נמחק בו!

יא אללה שלך כושילרבאק. מנהל, קח את מה שפנו אמר ותכפיל עליי פי 10. אני לפעמים נובח יותר מדי בעיקר אם אני נתקל בפמיניסטיות, תן לי קצת בונזו ואני נרגע. ומילה רצינית יותר- אני מאוד מאוד שמח שהפורום הזה נפתח. יש כאן לא מעט חבר'ה שנדדו בין פורומים שונים ברצון לפתוח את הפורום הזה. הרבה דיונים התנהלו מאחורי הקלעים כבר המון זמן. היה כבר ניסיון להרים פורום כזה בעבר בתפוז, והוא נכשל. הפעם אני בטוח שהוא יצליח. אני בכל אופן אכתוב כאן בזמני הפנוי. שיהיה לנו בהצלחה.

וויר

New member
שיהיה בהצלחה .

מקווה שזה יהיה מקום שאפשר לקלל בו לפחות קצת בדיוק כמו ברחוב ומגרש הספורט . אין מה לעשות לפעמים זה פשוט מתבקש .

M O R M

New member
Mr McLovin ברכותי על הפורום החדש!!

המון בהצלחה. לרוב אני עסוק בתחביבים ופורומים אחרים ולכן יקשה עלי להשתתף. אם כי אהבתי את רעיון הפורום. כחובב נשים מושבע על גבול פמניסט , כולי תקוה שלא תפנו לכוון שוביניסטי מצ'ואיסטי . בהצלחה תהנו. אגיע לבקר. שבת שלום. מור

למעלה