עיוותים

ayumi3000

New member
היא לא עשתה שום ניתוחים

תבדקתי בבקשה אם לא מדבר על הרבה פוטושופ ואיפור קודם :)

sonaku

New member
תסביר את זה בבקשה

http://celebrity.com.ne.kr/yup/ko-girls2/yumi-ah.jpg איפה ההגיון? חוץ מזה בהופעות היא נראה כמו שהיא נראה היום. אם היא לא עשתה לפחות 4 ניתוחים אני איגואנה,אוקיי? P: אוקיי עזוב. מילא. איך גדלו לה העיניים כ''כ? גם בהופעות רואים שהן גדולות. שום יפני בעולם לא נולד עם עיניים כאלה (אלא אם כן הוא מעורב,וגם אז אני בספק. הגנים של היפנים די משתלט..) פוטושופ,פוטושמוק~ זה לא הגיוני ^^

ayumi3000

New member
... P:

בהופעות זה בגלל איפור אם היית מתאמצת יותר במבקום להעליל עלילות (רק בגלל שזה נראה ככה P:) בדי וי די השני של A BEST 2 -WHITE- במאחורי הקלעים של BEST of CDL 06-07 תוכלי לראות שם אותה גם בלי איפור והעיניים שלה הן קופי של העיניים שלה מצעירותה ^_^ אז מה? היא עשתה RE-SURGERY? P: מעניין איך זה ייתכן... היא לא עשתה שום ניתוח ושום בטיח XDD ואני יכול להוכיח את זה XD פשוט תסתכלי שם ותראי שהעיניים שלה יותר קטנות בלי איפור וגם האפפיים ^_^

sonaku

New member
אתה מודע לזה שמה שאתה אומר

לא הגיוני,כן? שום איפור לא יכול להגדיל את העיניים ככה. יש טיפות שגורמות לך לא למצמץ,אבל לא יותר מזה.. אם זה לא ניתוח אני לא בלונדינית ס:

ayumi3000

New member
ואם זה כן אז אני...

BLOODY NORA P: זה מאוד הגיוני כי איך תסבירי את זה שבלי איפור העיניים שלה נראות בדיוק אותה דבר כמו בתמונה למעלה? ממש קסם P:

sonaku

New member
הא,yuna ito היא חצי יפנית חצי קוראנית אמריקית

גם Erika Sawajiri אבל נדמה לי שהיא רק דוגמנית..

sonaku

New member
היא הרבה דברים שאתה לא יודע!

היא ילדת מבחנה!!!!1111 *משקרת* D:

nadav1232

New member
הא? XDD

נו יאללה.. יש זמרת שהיא יפנית ועוד משהו.. אתם גם מכירים אותה XD

למעלה