חג הפסח בסדרות המד"ב

dixie chick

New member
../images/Emo156.gifחג הפסח בסדרות המד"ב

שאלון משעשע מתוך ההגדה... (מועתק ממס' פורומים שונים ברשת) מיהו\ מיהי הרע?
החכם?
התם?
וזה שאינו יודע לשאול?
מהן 10 המכות בסדרות בבילון\ פארסקייפ?
האם יש לכם אפיקומן נכסף, משהו שהייתם רוצים שיקרה עם הסדרות שלנו?
מה נשתנה הסדרה הזאת משאר הסדרות?
איזה דברים בסדרות האלה הם בבחינת חמץ שצריך להבעיר?
אחד, מי יודע?
מה הייתם עושים 40 שנה במדבר, בלי פארסקייפ ובבילון?
מיהו אליהו הנביא?
תהנו, פסח שמח לכולם!

FredScarran

New member
אני מכירה רק את פארסקייפ...

הרע - סטאליק? אהקנה? החכמה - סיקוזו התם - פיילוט זאת שאינה יודעת לשאול - מויה המכות - הלכתי על עשרה מוטיבים חוזרים - 1. אונס 2. קשרי משפחה 3. הקוסם מארץ עוץ 4. גורל 5. אהבה 6. טירוף 7. נשים גבריות מול גברים נשיים 8. מוות 9. אחד שג'ון זיהה - כריתת ידיים וראשים אצל רייג'ל
10. No Goodbyes אפיקומן - באופן מפתיע - החזרה של הסדרה, או לפחות סרט באורך מלא... מה נשתנתה - Revenging Angel, John Quixote, הארווי, ג'ון וארין על טאלין, ארבעת הפרקים האחרונים של העונה השנייה, ד'ארגו וצ'יאנה, מויה, משפטים כמו Welcome to the federation starship SS Buttcrack! חמץ - I, ET, Jeremiah Crichton אחת ארין סון ארין סון ארין סון שבשמיים ובארץ (air and sun) ארבעים שנה במדבר - אולי הייתי קוראת את המאמרים לאוניברסיטה שאני אמורה לקרוא במקום לראות פארסקייפ
אליהו הנביא - סטארק, מה, זה לא ברור?

sprqy

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אחת ארין סון ארין סון ארין סון שבשמיים ובארץ (air and sun) - גדול! זה השיר הרשמי לפסח הבא! צריך להמציא לנו אחד שלם! Welcome to the federation starship SS Buttcrack - בהחלט! איפה היינו שומעים משפט כזה בסטארטרק LOL?

dixie chick

New member
והנה התשובות שלי בינתיים

על פארסקייפ: מיהו\ מיהי הרע? סקורפיוס כמובן! החכם? זאן התם? ג'וני בוי וזה שאינו יודע לשאול? פיילוט מהן 10 המכות בסדרות בבילון\ פארסקייפ? - 10 המכות שהביאו צוות מויה על הגלקסיה... ג'ון בורח מסקורפי ומהכסא בעונה הראשונה ג'ון בורח מסקורפי בארמון הנסיכה בעונה השניה ג'ון מפוצץ את הבנק וכל העלילה עם הפיצוצים כדי להציל את הבן של דארגו בעונה השניה ג'ון מפוצץ את הספינה של הסקארנים וצוותה בעונה השלישית ג'ון מפוצץ את הספינה של סקורפי ואת כל מי שעליה בעונה השלישית צוות מויה מגיע לכדור הארץ בעונה הרביעית ומעורר מהומה רבתי ג'ון מציל את ארין ומנסה למכור את ידע התולעת שלו בסוף העונה הרביעית ג'ון מציע נישואים לארין ואז שניהם מושמדים בעונה הרביעית צוות מויה בורח מהסביישנים לתוך המקדש ומתווסף חבר חדש לשורותיהם במיני סדרה ג'ון מקים נשק חור תולעת ומשמיד את ציי המלחמה של הסקארנים והסביישנים במיני סדרה האם יש לכם אפיקומן נכסף, משהו שהייתם רוצים שיקרה עם הסדרות שלנו? סרט מיני סדרה וקלאודיה בלאק מבקרת בישראל מה נשתנה הסדרה הזאת משאר הסדרות? הדמויות השחקנים האפקטים האוסטרליות איזה דברים בסדרות האלה הם בבחינת חמץ שצריך להבעיר? מה שפרד אמר וגם תחילת העונה הרביעית והחטיפה של ארין בעונה הרביעית אחד, מי יודע? אחד ג'ים הנסון מה הייתם עושים 40 שנה במדבר, בלי פארסקייפ ובבילון? מתמכרים לטלנובלת חול (מה באמת ראו שם במדבר 40 שנה?) מיהו אליהו הנביא? סטארק... או רייג'ל בתור השיכור...

dixie chick

New member
ובבילון 5

מיהו\ מיהי הרע? אנה שרידן החכם? דלן התם? ויר וזה שאינו יודע לשאול? קוש (מה זה השאלות הטיפשיות האלה? שילמד לשאול שאלות נורמליות) מהן 10 המכות בסדרות בבילון\ פארסקייפ? ווין אלקסנדר- פשוט שחקן רע לטעמי "ליטה אלכסנדר"- כנ"ל "פרנקלין זל'"- העלילה שלו לא היתה הכי משכנעת... הרגו את מרקוס גירשו את איבנובה לט. לוקלי- דמות מעצבנת ביירון - כנ"ל מחליף מרקוס בתור ארוך השיער בסדרה- בוז! לא היו הרבה אפקטים ובומים כשגרשו את הצללים והוורלונים העונה החמישית כולה שהיתה פשוט מיותרת האם יש לכם אפיקומן נכסף, משהו שהייתם רוצים שיקרה עם הסדרות שלנו? המשכים טובים הצוות בא לישראל מה נשתנה הסדרה הזאת משאר הסדרות? הכל- סדרה פשוט מעולה שקשה לתאר במילים. איזה דברים בסדרות האלה הם בבחינת חמץ שצריך להבעיר? כל הפרקים שקשורים איכשהוא לאבאלון או למלך ארתור אחד, מי יודע? אחד JMS שבשמיים ובארץ מה הייתם עושים 40 שנה במדבר, בלי פארסקייפ ובבילון? מתחרפנים מיהו אליהו הנביא? אחד JMS שבשמיים ובארץ

The Human

New member
../images/Emo2.gif

וויין אלכסנדר הוא שחקן ענק!!! כל כך אנדרייטד שזה לא ייאמן.. המשחק שלו ובמיוחד בפרק על ג'ק המרטש היה אדיר... הוא גרם לי לאהוב את הדמויות שהוא משחק כמעט כל פעם ששיחק אותם.. מלבד הדראק.. כמובן..

MeItOsH

New member
תשובות../images/Emo210.gif

-פארסקייפ- מיהו\ מיהי הרע? גרייזה החכם? פיילוט התם? קרייטון וזה שאינו יודע לשאול? ספארקי..
מהן 10 המכות בסדרות בבילון\ פארסקייפ? 1.פיסקיפרס 2.היתושים מברק 9 בעונה רביעית 3.העכבישה בפרק 14 בעונה רביעית 4.ארין וג'ון [נו גם הם סוג של מכה אחד לשני..] 5.אי שיפיות זמנית ולעיתים גם תמידית 6.הזיות 7. סמים מפוקפקים מנורנטי 8."הקדמונים" 9.האוכל 10.'נשק חורי התולעת' האם יש לכם אפיקומן נכסף, משהו שהייתם רוצים שיקרה עם הסדרות שלנו? עונה חמישית!!!! מה נשתנה הסדרה הזאת משאר הסדרות Made in Austrelia איזה דברים בסדרות האלה הם בבחינת חמץ שצריך להבעיר? חורים בעלילה אחד, מי יודע? אחד,ארין יודעת מה הייתם עושים 40 שנה במדבר, בלי פארסקייפ ובבילון? מחפשים עקרב שחור ומתאבדים מיהו אליהו הנביא? ג'ק אבא של ג'ון

sprqy

New member
מחפשים עקרב שחור ומתאבדים../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

למה ספארקי לא יודע לשאול?
הוא דווקא לא סותם את הפה כרגיל...

MeItOsH

New member
כי...../images/Emo210.gif

"Time...Timing" זה הכל בגלל התזמון. לפעמים הוא גם שואל את השאלות הנכונות בזמן הלא נכון וההפך

sprqy

New member
חמוד!

באיחור כרגיל... לא קראתי את השאר עדיין... לפארסקייפ: מיהו\ מיהי הרע? סקורפי החכם? זאן התם? קרייטון (לפחות בעונות הראשונות) זה שאינו יודע לשאול? ארין (לא אמרה משפט שלם בעונה הראשונה
) מהן 10 המכות בסדרת פארסקייפ? 1. קרייס 2. סקורפיוס 3. בראקה 4. גרייזה 5. סקארנים 6. טאלין עצבני 7. רייג'לית 8. הארווי 9. היצור הירוק שגרייזה שלחה 10. נברי "מיינד קלנסינג" האם יש לכם אפיקומן נכסף, משהו שהייתם רוצים שיקרה עם הסדרות שלנו? יחזרו ל4 עונות נוספות מינימום!!!! מה נשתנה הסדרה הזאת משאר הסדרות? צחקתי ובכיתי בה הכי הרבה אי פעם! איזה דברים בסדרות האלה הם בבחינת חמץ שצריך להבעיר? הפרק של צ'יאנה אחד, מי יודע? המלכה האחת והיחידה: ארין סון מה הייתם עושים 40 שנה במדבר, בלי פארסקייפ ובבילון? בונה טלוויזיה מחלקי ענפים וזבל אורגני שעל האי ומפעיל בעזרת כח השמש ומזמין באמאזון את הדיוידיים... מיהו אליהו הנביא? האל של הלוויתאנים (מויה והשאר) ההוא שמשחק אותו השחקן שעושה את הקול של רייג'ל

FredScarran

New member
../images/Emo6.gif!

בונה טלוויזיה מחלקי ענפים וזבל אורגני
... למה בראקה הוא מכה? סמית'רז החביב לא יכול לפגוע באיש, הוא כזה חמודי... האמת שהפעם הראשונה שהוא וקרייטון נפגשים (בחללית של הג'קנשית ב - Look at the princess בחלק השני) זה אחד הקטעים המצחיקים ביותר שראיתי בחיים שלי. מעבר לזה שבן בראודר שם קורע מצחוק (Kill my sex life, Stay back or the white boy gets it,וכו') הפרצוף שבראקה עושה פשוט גאוני
מה זה הפרק של צ'יאנה? היו שלושה שהתמקדו בה - זה שהיא הגיעה (עם אלביס), זה עם הכוכב של הצעירים המסטולים וזה עם דבי הארי (I'm gonna getcha getcha getcha
) ...

sprqy

New member
Stay back or the white boy gets it../images/Emo6.gif

בהחלט אחד הקטעים שהפילו אותי
בראקה גם שיחק שם טוב LOL הוא באמת סמית'רז לכל החיים... התכוונתי לפרק עם המסטולים של צ'יאנה, חירפן אותי וזה הפרק היחיד בפארסקייפ שראיתי רק פעם אחת... הספיק לי...

FredScarran

New member
מבינה למה אתה מתכוון

כן, בפעם הראשונה שראיתי אותו הוא היה בסדר, הפעם השניה לא יכולתי לחכות עד שהוא ייגמר, הוא היה עשוי מעצבן חוץ מכמה קטעים של ג'ון וארין. לא יודעת למה, ילדים מסטולים גורמים לי להתעצבן (פלאשבקים מהתיכון?
)... האמת שגם למבוגרים מסטולים אין לי סבלנות (חוץ מלג'ון כשהוא אמור להיות Mind cleansed, והוא נהיה מן גולש סטלן בהגזמה
)

sprqy

New member
גולש סטלן ../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

אחד הפרקים הגדולים בתולדות תבל! John: You, me and Pilot. We're the only ones who aren't Nebari puppets Rygel: I'm nobody's puppet

MeItOsH

New member
*DUDEEEE*../images/Emo210.gif

בפרק הזה נדמה היה שאוסטרליה משפיעה על בן..ולא ממש לטובה...

sprqy

New member
לטובה לטובה../images/Emo8.gif

עובדה שהוא עבר לסטארגייט (ונקובר) הוא ניהיה רציני כזה ושמוק

FredScarran

New member
משמעות חדשה למונח ../images/Emo98.gif

ראינו כמה הוא רציני בקון האחרון
הוא פשוט מלך, אני לא חושבת שראיתי מישהו כל כך
נחמד
בחיים שלי, זה מפתיע אותי בכל פעם מחדש...

sprqy

New member
../images/Emo45.gif

הפרוייקט הבא שלו: מפקד על ספינה שמצטרפת לבאטלסטאר גאלאקטיקה וכוללת את קלאודיה בתור סיילונית סקסית נוספת

למעלה