ברוכים הבאים!

irishadas

New member
עדי חמדתי ../images/Emo49.gif|

ברכות לפתיחת הפורום החדש. סוף סוף יש מקום שאפשר לפנות אליו על מנת לקבל את כל המידע הדרוש לפני מעבר לחו"ל. שיהיה לך בהצלחה| בניהול הבייבי החדש. שתינו יודעות כמה סבלנות צריך, ולאן דברים עלולים לפעמים להתגלגל - בכלל בלי כוונה. אז שיהיה בקלילות.
איריס

../images/Emo160.gif ברוכים הבאים!

ברוכים הבאים לכל הגולשים לפורום מעבר לארה"ב. הפורום הוקם על מנת לסייע לישראלים בתהליכי מעבר לארה"ב בכל הקשור במעבר... הרגישו חופשי לשאול שאלות או לשתף אותנו בחוויותיכם בנושא תהליכי המעבר לארה"ב. נשמח לראותכם!

ענת צ

New member
מזל טוב!../images/Emo13.gif

ברגע שראיתי את הודעתך, החלטתי להכנס ולברך, למרות שה"ישיבה הגדולה" היא בעוד שעתיים ואני צריכה לעבור שוב על המצגת... אני מקוה שהפורום הזה יהיה פעיל ושתוכלי לעזור להרבה אנשים, כפי שאת יודעת לעזור! אני אשמח לפרוש את חוויות הקליטה שלנו גם בפורום הזה. אז מה, עכשיו נצטרך לדלג בין שתי החתונות? וחוץ מזה, מה קורה...? תאחלי לי בהצלחה, בהצלחה גם לך ולכל הגולשים שיפקדו את הפורום החדש, ענת.

דן צ

New member
מזל טוב עדי../images/Emo141.gif

אז יקח לך כמה ימים להשתלט על הפורום ולהכיר את רזי הפורום , אני מטחל לך המון הצלחה בנושא הפורום , ובקשר לפירסום הפורום את מוזמנת לפרסם אצלי בפורום " נפגעי פעולות האיבה " ושוב בהצלחה

Halfbaked

New member
תתחדשי!

אני בטוח שהפורום הזה יהפוך למרכז סוער ועוזר לכל דכפין. ואם לא, תמיד את יכולה לגדל שפם... אוהב, יובל.

בוקר קר וגשום אצלנו

בצפון מדינת ניו יורק. רבע לשבע בבוקר, ואני הולכת לישון (היינו ערים כל הלילה). שיהיה יום נהדר,

justme2002

New member
מזל טוב, מזל טוב

מז"ט לרגל פתיחת הפורום, לא תאמינו אבל כבר לפני המון זמן (במונחי אינטרנט - מונחים מוחלטים לפני 1/2 שנה) לפתוח פורום מסוג זה, אם כי השם שהצעתי היה פורום "הגירה" כלומר לא מועדון חברתי כמו "ישראלים בחו"ל" אלא פשוט פורום יעיל שיכול לשתף בעלי ניסיון מפה ומחו"ל בעזרה לאלו הרוצים לדעת יותר על הגירה לארה"ב. ---- על עצמי? חזרתי לא מזמן מארה"ב (בעיות חוקיות השהייה, אולי נפרט בהמשך)! ---- וזהו שלום וביי,

ברוכים הבאים

אשמח מאוד אם תצטרף ותשתתף ותסייע לגולשים מנסיונך בנושאי הגירה, מעבר, משלוחים, ומה לא. אכן אני מסכימה איתך שהפורום לא יהיה "קהילתי" (לשם זה יש את פורום ישראלים בחו"ל השכן) אלא פשוט מכוון לשאלות ותשובות לגולשים. אשמח לראותך פעיל בפורום!

ברוכים הבאים לפורום "עוברים לארה"ב"

חושבים על מעבר לארה``ב? לימודים או עבודה? חוששים בנוגע לויזות או אדמיניסטרציה? קשיי הסתגלות? על מה לחשוב ולמה לדאוג? מהן עלות המחיה כאן? איך מוציאים כרטיס אשראי? איך מוציאים רשיון מקומי ואיך רושמים רכב? רוצים לדעת על קהילות יהודיות? על תנאי עבודה מקובלים? ביטוח בריאות? רילוקיישן? איפה למצוא במבה? איך מוצאים גרגרי חומוס בארה``ב אם לא יודעים איך אומרים את זה אפילו? בשאלות אלה ורבות אחרות מתחבטים ישראלים רבים שמוצאים את עצמם שוקלים או בתהליכי מעבר לארה``ב. אלה שעברו את זה כבר יודעים רבות מהתשובות, ואנחנו כאן על מנת לסייע לכם ולעשות את המעבר חלק יותר. נשמח לתרום מנסיוננו, לענות על שאלות ולהפנות אתכם למקורות מידע, ועוד יותר נשמח לתת לכם תמיכה בתהליך הקשה ולשתף אתכם בחוויות שעברנו בעצמנו. הפורום לא נועד לביקורת או הטפות מוסר על ``היורדים`` - הודעות מעין אלה ימחקו מיד וכותביהן יחסמו. הפורום כן נועד לדיונים לגיטימיים בשאלת המעבר, בשיקולים הכרוכים בכך ובהתמודדות הרגשית, הכלכלית והלוגיסטית עם הנושא. שמי עדי ואני חיה עם בעלי בצפון מדינת ניו יורק מזה ארבע שנים, במהלכן למדתי המון על החיים כאן ובעיקר על הביורוקרטיה הכרוכה בהם. אשמח להיות לעזר ולנסות לענות על שאלותיכם. שתהיה לכם החלטה קלה וקליטה קלה עוד יותר! עדי

אז קודם כל אני פה

תודה עדי על ההפניה נקווה להעזר ולעזור פה אני חושב שזה פשוט יפה כל העניין של הפורום הזה שכל כולו זה עזרה לזולת שיהיה לך בהצלחה עדי

NYboy

New member
../images/Emo49.gifעדי כל הכבוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

פורום "עוברים לארה"ב" - מכתב פתיחה

חושבים על מעבר לארה``ב? לימודים או עבודה? חוששים בנוגע לויזות או אדמיניסטרציה? קשיי הסתגלות? על מה לחשוב ולמה לדאוג? מהן עלות המחיה כאן? איך מוציאים כרטיס אשראי? איך מוציאים רשיון מקומי ואיך רושמים רכב? רוצים לדעת על קהילות יהודיות? על תנאי עבודה מקובלים? ביטוח בריאות? רילוקיישן? איפה למצוא במבה? איך מוצאים גרגרי חומוס בארה``ב אם לא יודעים איך אומרים את זה אפילו? בשאלות אלה ורבות אחרות מתחבטים ישראלים רבים שמוצאים את עצמם שוקלים או בתהליכי מעבר לארה``ב. אלה שעברו את זה כבר יודעים רבות מהתשובות, ואנחנו כאן על מנת לסייע לכם ולעשות את המעבר חלק יותר. נשמח לתרום מנסיוננו, לענות על שאלות ולהפנות אתכם למקורות מידע, ועוד יותר נשמח לתת לכם תמיכה בתהליך הקשה ולשתף אתכם בחוויות שעברנו בעצמנו. הפורום לא נועד לביקורת או הטפות מוסר על ``היורדים`` - הודעות מעין אלה ימחקו מיד וכותביהן יחסמו. הפורום כן נועד לדיונים לגיטימיים בשאלת המעבר, בשיקולים הכרוכים בכך ובהתמודדות הרגשית, הכלכלית והלוגיסטית עם הנושא. פורום זה, מטבעו, הנו פורום שאלות ותשובות. לא יתפתחו כאן דיונים סוערים על נושאים ברומו של עולם ולא יתאפשרו כאן הודעות "חברתיות" באופיין. בואו ננסה לשמור על אופיו של הפורום על מנת שנוכל לסייע לגולשים בתהליכי המעבר לארה"ב. אני מזמינה אתכם להצטרף לקהילה הנחמדה שהתפתחה בפורום השכן, פורום "ישראלים בחו"ל", על מנת להכיר חברים חדשים ולהיות חברים קבועים ב"משפחה המורחבת". שמי עדי ואני חיה עם בעלי בצפון מדינת ניו יורק מזה ארבע שנים, במהלכן למדתי המון על החיים כאן ובעיקר על הביורוקרטיה הכרוכה בהם. אשמח להיות לעזר ולנסות לענות על שאלותיכם. שתהיה לכם החלטה קלה וקליטה קלה עוד יותר!

למעלה