מעוף תוך-יומי (16/11):

RonenM62

New member
רמות תמיכה והתנגדות בתוך-יומי

שימו לב למבנה המחירים המתכנס...מחר פריצה/שבירה...

qet1

New member
אפשר הסבר?

מה אתה רואה בגרף הזה שאומר שצריך להדק חגורות?

srol1133

New member
לדעתי האישית...

מחר אנחנו פורצים את התכנסות המחירים ותוך שבועיים אנחנו רואים 490 מלמעלה... יכול להיות מאוד שאני טועה אבל מחזורי המסחר העצומים שלא נפסקים נחו קצת היום לקראת מחר... כולם מחכים לשבירה ממשית של 470 שלעניות דעתי היא רמת התנגדות מאוד משמעותית (אפילו יותר מ450..) ולמרות שלא הצלחנו לשבור אותה .. בקרוב מאוד נשבור!(לפחות כך אני מקווה) הדבר היחידי שמטריד אותי הוא שבנאסד"ק רמת ההתנגדות היא כמו מבצר("בטון")... וייקח הרבה מאוד זמן לשבור אותה... אני חושש שבסוף הקונים ייתאשו ואנחנו נלך לדישדוש מתמשך במקרה הטוב או ירידה שתהיה במסגרת התיקון פיבנאוצ'י... בסופו של דבר ויכול להיות שייקח הרבה זמן הנאסד"ק יתעלה על עצמו ויעבור את רמת 2010 ואז גם הבורסה של ניו יורק ובהשפעה ישירה על הבורסה של ישראל אנחנו נראה את עצמנו במהלך עליות מרשים...

srol1133

New member
פעם ראשונה שניסיתי לנתח...

אם למישהו יש הערות והארות אני אשמח לקבל...(אני בטוח שיש די הרבה כאלה)

רונן היקר!

אני מודה לך על השיתוף בידע.יש לי בקשה אישית, הרבה פעמים שאני לא נמצא ליד מחשב ואני קורא אותך בסלולרי ושם אי אפשר לראות גרפים.האם היית מוכן להוסיף בכמה מילים הסבר של הניתוח אודה לך מאד.אני בטוח שכמוני יש רבים.

mah1

New member
ג'קי שאלה

למה שלא תמשוך קו התנגדות ממרומי הגרף-478 כלפי מטה?

JackBar

New member
פסגת הפחד

שבירת נקודת 465 עלולה/עשויה להביא את המדד ל-453

שאלה

מישהוא יכול להגיד לי מאיפה הגרפים האלה ובכלל מה כל זה אומר מה אומרים כל הקווים שאתם מוסיפים ? איזשהוא הסבר אפשר ?

RonenM62

New member
הגרפים בפורום זה...

הם באדיבות תוכנת "בורסהגרף" (תוכל להוריד גירסת ניסיון לחודש, על ידי לחיצה על שם התוכנה).

למעלה