שרשור היכרות חדש דנדש!

דג קדוש

New member
../images/Emo163.gif שרשור היכרות חדש דנדש!../images/Emo163.gif

אני יודע שעשו את זה כבר לפני, אבל הנה, הגיע הזמן שנרחיב קצת יותר. אז בלי קטגוריות, פשוט תשתפו את כולנו במי אתם, כדי שנוכל להכיר את כל חבריי פורום נורית גלרון היקרים :) אני גיא, חייל בן 21, תושב ת"א. משתחרר משירות סדיר בצה"ל בעוד כ-4 חודשים, אוהב מאוד מוסיקה עברית שקטה (מיותר לשאול מי הזמרת האהובה), אוהב שירה עברית, ספורט (מתאמן כבר הרבה שנים...), היסטוריה, טיולים ובילויים. אוהב מאוד גם אקטואליה ופוליטיקה. NEXT! מה אתכם?

ravithe

New member
ואני

הפעם במרוכז... רוית, עורכת טקסטים עצמאית. בת 37, אמא לשתי בנות צעירות (נעמה ונורית), גרה בקריית אונו. אוהבת מאוד מוסיקה עברית איכותית- שגם הלחן יהיה טוב, גם המילים וגם הביצוע. נורית גלרון לטעמי עונה על כל הקריטריונים, בעיקר בשירים הישנים. האמת, אין לי ממש פנאי לשמוע מוזיקה בימים אלו. תחביבים אחרים: קריאה וטיולים. לסיום סקופ קטן - אין לי טלויזיה בבית!

bigblabla

New member
מתפקד למסדר ../images/Emo13.gif

אני אפי, מתגייס עוד מעט (אני בן 18), גר בת"א. אוהב את כל סוגי המוזיקה בכל השפות, חוץ ממזרחית ומוזיקה אלקטרונית. את נורית הכרתי לעומק בזכות ידידינו ה"דג הקדוש", מאז הספקתי כבר לחרוש על כל שירי המיטב אין ספור פעמים והוא עדיין הדיסק העברי האהוב עליי ביותר. כרגע אני עובד (כבר 10 חודשים) בתמיכה טכנית באיזור הבורסה ברמת גן, עתיד לשרת במקצועות המחשב בצה"ל - WISH ME LUCK. יאללה אנשים, כל מי שלא התפקד, להתפקד!

נעים להכיר

אי גיל, מצפון הארץ (גליל תחתון, אין צורך להרחיב יותר מדי..)
בן 22 אוטוטו (19.3), משוחרר מהצבא קצת יותר משנה, לאחר שירות של שנתיים כמתנדב (בעקבות הצליאק, עוד פורום שאני משתתף בו וכולכם מוזמנים לבקר בו). עובד במשרד ממשלתי ומנסה להחליט מה לעשות בחיים ובאיזה תחום להתמקצע. בינתיים מעביר את הזמן בעבודה ומרוויח קצת כסף (כי עדיף מאשר להרוויח 0 ש"ח תוך כדי ישיבה בבית ולא לעשות כלום.. למרות שלראות אודטה כל יום יכול להשפיע על התאים של המוח בצורה מסויימת...) אוהב מוזיקה ישראלית, את הלועזית נטשתי אי שם במהלך השירות. אוהב לנגן על גיטרה, אורגן והעצבים של ההורים שלי (סטגדש...
) ולקרוא ספרים, לטייל ולשבת בחיק הטבע ולא לעשות כלום.

למעלה