שרשור הקוטלים של מאיה

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif צחר,הגזמת../images/Emo70.gif

הפיקיות מנגנות וכותבות את השירים שלהן לבד... אל תבין לא נכון, אני ממש לא אוהב אותן
אבל הן עולות על רוני

Camila Boy

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo42.gifמי זו בוסקילה

שכל תפוז מפוצץ מפרסומות לפורום שלה

נ ו ל י 1

New member
האחת והיחידה

עם קול הזמיר!!! אחראית להצלחות "יש בליבי כינור", "סיפור מכור" "והלב" - הדיווה הבאה!!

Camila Boy

New member
אוקיי

שמעתם על- ורד שרון זאת עם הקול האלוהי? אחראית על הלהיטים אוהבת אותך כמו שאתה קשה לי לאהוב אכזבה נכון שלא? סתם המצאתי זמרת והדבקתי לה 3 שירים שחשבתי עליהם ב10 שניות

נ ו ל י 1

New member
אז זהו

שאתה המצאת, אבל מאיה בוסקילה חיה וקיימת ולא צריך להדביק לה שירים! וכנראה שאתה לא שומע רדיו , כי אחרת בטוח לא היית מפספס אותה ואת השירים שלה!

נופרוש4

New member
דעתי על מאיה בוסקילה

אוקיי, אז אני לא באה פה לפתוח דיון על הדעות שלי אלא רק לומר את דעתי וללכת, כי אני ממש ממש ממש ממש ל-א נמנת עם קהילת המעריצים (המסכנים, יש לומר) של מאיה בוסקילה. בהתחלה, ששמעתי אותה אצל דודו טופז שרה חשבתי שיש לה קול נהדר, ובאמת- יש לה קול מדהים!!!! אבל שראיתי את הקליפ שלה בערוץ 24 לשיר "יש בליבי כינור" הייתי בשוק! מזאת ה"שימלה" הזאת?! לפי דעתי היא לא הייתה צריכה להוציא יותר משקל וחצי (שזה בטח מחיר ה"שימלה") על חתיכת בד, היא יכלה לעלות ערומה על הבמה, הגברים בטוח היו נהנים. בקיצור, אני בטוחה שהיא הולכת להיות מאלה שמוצאת שיר וחצי ונעלמות. אני מאחלת לכם שהות נעימה בפורום, ובהצלחה בהמשך, אני בכל מקרה לא הולכת לבוא לפה..

TATUGIRL

New member
תגידי....מה נסגר איתך....

את נמצאת בפורום של מאיה...ושתדעי שאת ממש מעליבה ומגעילה... ולא היא לא תהייה עם שיר וחציייייי ותעלם הלהיט ה3 שלה מקום 1 בארץ......,הלב"...והיא עוד תפציץ...היא תהייה ליאן ריימס הישראלית....מבטיח לך........... אגב זה מארקוש (אחלושיי) אני מדבר מהבית של בת דודה שלי....... ואת עצבנת אותי כרגעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

נופרוש4

New member
מותק, ליאן ריימס הוציאה בערך 3-4

שירים ונעלמה.. האם אתה רומז שזה סופה של מאיה?

TATUGIRL

New member
ליאן ריימס הוציאה 7 אלבומים

וגם מאיה תוציא ככה....

TATUGIRL

New member
ולא ליאן ריימס לא נעלמההה

כרגע היא ממש מצליחה בארהב....היא מאד פופולרית שם.....וגםמ בבריטניה....אז תתחילי להרגיע תצמך....כי מאיה לא תעוף מהר

TATUGIRL

New member
ויש לי את כל 7 האלבומים....שלל

ליאנצ'קה האיכותיתתתתתתת ואגב היא מפורסמת עוד משנת 95....9 שנים קולטתתתת היא מפורסמת 9 שנים....אז להרגע...ותיזהרי להשפיל את ליאנצ'קה שלי...כי אני מת על ליאן..ואני לא אוהב שמעליבים אותי כאשר יורדים על ליאנצ'קה לי המלכההההההההההה

נ ו ל י 1

New member
נופרוש

ככה גם אני מאוד מאוד לא אוהבת את איך שהיא מתלבשת, לפי דעתי זה חושפני מידי וזול.... אבל- אני עושה הפרדה, אני מתה על השירים שלה הם כל כך חזקים! אז גם ככה כשאני שומעת את השירים שלה הם בדרך כלל דרך הרדיו, אז ככה שאני לא רואה אותה.... ויש לה קול פשוט מדהים!

אני לא מוצא את הלבוש שלה חושפני -

וזול , השמלה של "יש בליבי כינור" לא ממש חוזרת על עצמה בלבוש שלה . ראיתי אותה ב2 תכניות טלויזיה בימים האחרונים והיא התלבשה בצורה די "רגילה" , באחת חליפה שחורה , באחרת חולצה ומכנסיים .

pazפז

New member
אין לכם מה לעשות בחיים ולפתוח עליה

פורום??????? לא רק אתם אלה על כל איזה זמר הופכים אותו לאליל - כולה עוד בנאדם ששר כמה שירים - תתבגרו! אל תכעסו זו רק דעתי.

Mשינה

New member
פשוט ביזיון

אני לא מבין איך דבר כזה קורה, זה האבא של הביזיונות! לקספרים אין פורום, לאיפה הילד אין פורום, אבל לאיזה אחת שמוכרת את הגוף שלה וכמה שירים מגעילים, יש פורום?! פשוט ביזיון, מי ייתן והוא יגסוס וייסגר.

למעלה