תזכורת - הופעות של מירי בימים הקרובים

veredmp

New member
../images/Emo165.gif תזכורת - הופעות של מירי בימים הקרובים

היום, 8.5.11 ערב יום הזכרון, ערוץ 11 ב-21:00 - שירים לזכרם. תשיר את "שיר תקווה" ואת "נוצה ברוח" עם רמי קלינשטיין
מחר, 9.5.11 ערב יום העצמאות, ערוץ 11 ב-21:00 - המופע המרכזי.
מחרתיים, 10.5.11 יום העצמאות, בכל הערוצים ובאתר של חדשות ערוץ 22 ב-9:30 - שידור ישיר מבית הנשיא
הופעות בבמות יום העצמאות מחר, 9.5.11 ערב יום העצמאות מירי מופיעה בפתח תקווה בשעה 21:00 ובזיכרון בשעה 22:30

ady18

Well-known member
מישהו הקליט את השירים של מירי מערוץ 1?

חנוש33

New member
תודה

תודהה =]] פספסתי את היום... מישהי יכולה להביא לי קישור אם היא מוצאת?

הייתי בכנסת אתמול... ../images/Emo42.gif

היה ממש מרגש! אבא שלי הכין את הסרטים לערב הזה, אז הוא הצליח לארגן לנו כרטיסים לערב. מירי ממש ריגשה. הביצוע של נוצה ברוח היה מהמם! ושיר תקווה ממש צימרר. אנשים מאחוריי ממש התלהבו ממירי ואמרו שהיא ממש ריגשה אותם והכל. היה לי נורא נחמד לשבת שם ולשמוע אותם אומרים דברים טובים על מירי
גם אמא שלי אמרה לי בסוף כשחזרנו הביתה שהיא מאוד התרשמה ממירי אתמול ושהיא בטוחה עכשיו שמירי היא שושנה דמארי של התקופה שלנו! יש לי כמה תמונות שצילמתי ויכול להיות שאבא שלי יקבל את כל הערב מצולם בוידיאו באיכות ממש טובה, אז אם תרצו אני יכולה לבקש ממנו להעלות את זה, למרות שאיריס כבר העלתה ליוטיוב

NaniBani

New member
דדדיי, לא מאמינה! כמעט הייתי שם. חחח.. :)

שוב התפספסנו!

veredmp

New member
../images/Emo44.gif מי ראה את הטקס בערוץ ה-1?

מירי שרה את "באה אליכם", "מאמי" (בגרסת ההופעה עם אייל הלר, עם מחיאות הכפיים בסוף - היה מעולה!) ואת "לשם". היו ביצועים מקסימים, והשמלה שהיא לבשה - סוף הדרך!!

למעלה