הופעות-הופעות-הופעות

24 ליש"ט. ניתן להזמנה ב-eBay וגם../images/Emo26.gif

3 דיסקים נפלאים של ALAN PARSONS PROJECT יוצאים מחדש עם הרבה קטעי בונוסים ודמואים שטרם עלו מעולם על פלסטיק. החומר באדיבות מועדון משוגעי PARSONS בו אני חבר מאז 1977.... בבקשה יקירתי: All are remastered to the same high standard as the previous 3 albums, all feature full colour 12 page booklets with new liner notes, plus rare photos and memorabilia. Details of the bonus tracks are as follows: PYRAMID ~ Voyager / What Goes Up / The Eagle Will Rise Again (Instrumental Version) ~ What Goes Up/Little Voice (Early Version Demo) ~ Can't Take It With You (Early Version Demo) ~ Hyper-Gamma-Spaces (Demo) ~ The Eagle Will Rise Again (Alternate Version - Backing Track) ~ In The Lap Of The Gods (Part 1 - Demo) ~ In The Lap Of The Gods (Part 2 - Backing Track Rough Mix) THE TURN OF A FRIENDLY CARD ~ May Be A Price To Pay (Intro - Demo) ~ Nothing Left To Lose (Basic Backing Track) ~ Nothing Left To Lose (Chris Rainbow Overdub Vocal Compilation) ~ Nothing Left To Lose (Early Studio Version with Erics Guide Vocal) ~ Time (Early Studio Attempt) ~ Games People Play (Rough Mix) ~ The Gold Bug (Demo) STEREOTOMY ~ Light Of The World (Instrumental) ~ Rumour Goin' Round (Demo) ~ Stereotomy (Guide Vocal) ~ Stereotomy (Reprise) Catalogue numbers: Pyramid 82876815252 The Turn Of A Friendly Card 82876815262 Stereotomy 82876838602 The wait is almost over!

Lady McBeth

New member
מתה עליהם ../images/Emo99.gif

מדהימים
האוסף שלהם כן נמכר בארץ או רק באיביי?

אני רכשתי אותו באי.ביי. אין לי מושג אם הוא

נמכר בארץ. לצערי הרב אני המעריץ הכבד היחיד שלהם כאן בישראל עם חדר שלם המוקדש להם והכולל הכל מכל מדינה בעולם ומכל פורמט. תמיד צוחקים הח'ברה ואומרים שזו מוזיקה איזוטרית......אך אני כמובן לא מסכים.

Antonio Montana

New member
סופרטראמפ, אדירים! ../images/Emo45.gif

בדיוק מקודם האזנתי לכל "ברייקפסט אין אמריקה" בנגן MP3. אין הרבה דברים שמשתווים לפינאלה עם האורגן והגיטרה של Goodbye Stranger. להקה מיוחדת עם סגנון דיסטינקטיבי וזה חשוב.

השיר האהוב עלי ביותר מהאלבום הזה:

הוא CHILD OF VISION שהוא האחרון בתקליט אך בחו"ל הוא נחשב לשיר איכותי מאוד ומושמע המון גם כיום. מומלץ לך לשמוע גם הופעות חיות לבנות שלהם. יש הרבה באי.ביי. סופרטרמפ היא אהבת ילדות ענקית שלי מגיל 7, כלומר מהתקליט הראשון שלהם בשנת 1970...(השחור עם השושנה).

Raz male

New member
אני יודע שזה כבר עבר

אבל הייתי בהופעה של אריקה באדו האחת והיחידה... הייתה הופעה מעולה!!! רק בהופעה של פיית'לס נהנתי כמו שנהנתי בהופעה שלה. מי שלא בא פיספס בגדול!!!

למעלה