חידון ערן צור יוצא לדרך!

gellerj

New member
../images/Emo168.gif חידון ערן צור יוצא לדרך!

רוצים לזכות בזוג כרטיסים להופעה של ערן צור בלבונטין 7 ביום שישי הקרוב? ענו על החידון בפורום, ואולי אתם תהיו הזוכים! ערן צור, מהיוצרים החשובים והמוכשרים בזמר העברי, בהופעה עם שירים מאלבומו החדש "חותך בחתך הזהב" ומכל הזמנים. המופע מבוסס על שירי התקליט החדש ולהיטים מתקליטיו הקודמים כמו: "הוא והיא" , "לילות של ירח מלא", "מים גנובים", "תמונה אימפרסיוניסטית" , "כרמלה גרוס ואגנר" , "פרפרי תעתוע", "המכסה הירוק" ועוד….
אז מה עושים כדי לזכות?
בהמשך ההודעה יופיע חידון בנושא ערן צור.
החל מהיום ועד יום חמישי בשעה 12:00 אתם מוזמנים לענות על החידון, ולשלוח את הפיתרון שלכם בצירוף פרטיכם האישיים - שם מלא ומס' ת.ז למנהל הפורום לניק "gellerj" תחת הכותרת: "חידון ערן צור".
במקביל לשליחת המסר יש לצרף כתגובה להודעה זו את האייקון
. שימו
: גולש שלא יצרף את פרטיו האישיים במסר או יצרף את האייקון
להודעה הנוכחית, לא יוכל לזכות!
ביום חמישי בשעה 15:00, יכריז מנהל הפורום על 4 הגולשים הראשונים אשר ישיבו נכונה על המספר הרב ביותר של השאלות.
פרסים: כל אחד מ-4 הזוכים יקבל מאיתנו כרטיס זוגי להופעה של ערן צור בלבונטין 7 ביום שישי ה-5.6. בשעה 21:30 אם כן, מוכנים? צאו לדרך! 1. כיצד נקרא סיבוב ההופעות של ערן צור עם יובל מסנר? 2. על שיריה של איזו משוררת מבוסס אלבומו של ערן, "אתה חברה שלי"? 3. איזה שיר שכתב ערן צור נפסל להשמעה ברדיו? 4. איזה שיר שכתב ערן צור הופיע באלבומו של ברי סחרוף, "הכל או כלום"?( ישנן שתי תשובות נכונות שיתקבלו) לתקנון התחרות: http://www.tapuz.co.il/blog/viewEntry.asp?EntryId=1489416 בהצלחה לכל המשתתפים!

misheani

New member
../images/Emo45.gif

בכלל יש עוד טעם לענות? אני רואה שכבר ענו הרבה יותר מ-4. מנסה בכל זאת.

gellerj

New member
התחרות הסתיימה ../images/Emo32.gif

תודה לכל מי שהשתתף
הודעת נמסרו לזוכים במסר פרטי. מקווה שכולם יהנו, ואתם מוזמנים לחזור ולשתף ברשמיכם מההופעה. המשיכו לעקוב אחרי הפורום, מקווה שנחזור למסורת של התחרויות גם בעתיד הקרוב.

gellerj

New member
כמעט שכחתי: התשובות הנכונות

1. המופע המשותף עם יובל מסנר נקרא "מים גנובים". קיבלתי לא מעט תשובות של "רביעיית מסנר", אך זהו שם ההרכב בו הופיעו ערן צור, יובל מסנר ואלונה דניאל באחד מגלגוליהם, ולא שם המופע המשותף עם יובל מסנר. 2. האלבום "אתה חברה שלי" מבוסס כמובן על שיריה של יונה וולך. 3. שירו של ערן שנפסל להשמעה ברדיו הוא "בחצרות בחושך". 4. שני השירים שערן כתב לאלבום "הכל או כלום" של ברי סחרוף הם "ערב חולה" ו"נימפה".

Word Up

New member
אוי אוי,אני כתבתי לאיזה אלבום הוא כתב

במקום שם השירים

למעלה